02.11.02:05Colorado - Anaheim Nova Sport
03.11.01:05Rangers - St. Louis Nova Sport
04.11.01:35Montreal - Chicago Nova Sport
06.11.02:05St. Louis - New Jersey Nova Sport
09.11.01:05Chicago - San Jose Nova Sport

Plán sa bude priebežne aktualizovať, zmena programu vyhradená.
tipovačka
Tímove novinky
24. 10. | Hurricanes:
Obranca John-Michael Liles sa vo štvrtkovom zápase proti Calgary vrátil do akcie. Po dvoch vynechaných zápasoch pre nešpecifikované zranenie odohral takmer 22 minút. Pri prehre 0:5 nezaznamenal ani jeden mínusový bod.
23. 10. | Flyers:
Útočník Zac Rinaldo utrpel zranenie hornej časti tela, pre ktoré nedohral stredajší zápas proti Pittsburghu Penguins. Jeho posledné striedanie prišlo v závere prvej tretiny. Rinaldo v doterajšom priebehu sezóny nebodoval.
23. 10. | Capitals:
Pravý krídelník Jay Beagle zažil v stredu svoj tohtosezónny debut. V zápase proti Edmontonu odohral 16 minút a zaznamenal dve strely s jedným plusovým bodom. Úvodných päť duelov vynechal pre zranenie hornej časti tela.