1Zdeno CháraBOSO9213-26110100287.121:4125.10.0
2Andrej SekeraCARO6033-5201000030.019:4024.30.0
3Marko DaňoCBJC3112+20000000616.711:5815.30.0
4Tomáš TatarDETLK7101-12000000175.916:0821.30.0
5Marián HossaCHIPK6101+02001100205.018:2425.00.0
6Andrej MeszárošBUFO7011-9600000080.018:5725.10.0
7Tomáš JurčoDETPK7011+10000000110.012:4116.30.0
8Marián GáboríkLAKPK3011+0000000050.017:1619.00.0
9Tomáš KopeckýFLAPK6000-2200000020.011:4418.2100.0
10Martin MarinčinEDMO4000-1000000010.017:0726.30.0
11Richard PánikTORPK6000-1000000010.06:279.00.0
12Lubomir VišňovskýNYIO1000-1000000020.017:5021.00.0

P – zápasy, G - góly, A - asistencie, B - body, +/- - body za pobyt na ľade, PIM - trestné minúty, PP – góly v presilovkách, SH – góly v oslabeniach, GW – víťazné góly, OT - góly v predĺžení, S - strely, S% - úspešnosť streľby, TOI/G - priemerný ice-time, Sft/G - priemerný počet striedaní, FO% - úspešnosť vhadzovní

Meno Klub P GS W L OT SA GA GAA Sv Sv% SO G A PIM TOI
1Jaroslav HalakNYI55320150163.38134.8930000283:32

P - odchytané zápasy,W - vyhrané zápasy, LK - prehrané zápasy, OT - prehry po predĺžení alebo po nájazdoch, SA - strely na bránu, GA - inkasované góly, GAA - priemer inkasovaných gólov na zápas, Sv - úspešné zákroky, Sv% - úspešnosť zásahov, SO - zápasy bez inkasovaného gólu, G - góly, A - asistencie, PIM - trestné minúty, TOI - odohrané minúty

tipovačka
Tímove novinky
24. 10. | Hurricanes:
Obranca John-Michael Liles sa vo štvrtkovom zápase proti Calgary vrátil do akcie. Po dvoch vynechaných zápasoch pre nešpecifikované zranenie odohral takmer 22 minút. Pri prehre 0:5 nezaznamenal ani jeden mínusový bod.
23. 10. | Flyers:
Útočník Zac Rinaldo utrpel zranenie hornej časti tela, pre ktoré nedohral stredajší zápas proti Pittsburghu Penguins. Jeho posledné striedanie prišlo v závere prvej tretiny. Rinaldo v doterajšom priebehu sezóny nebodoval.
23. 10. | Capitals:
Pravý krídelník Jay Beagle zažil v stredu svoj tohtosezónny debut. V zápase proti Edmontonu odohral 16 minút a zaznamenal dve strely s jedným plusovým bodom. Úvodných päť duelov vynechal pre zranenie hornej časti tela.