Fanshop tímu Colorado Avalanche - tričká, šiltovky a dresy »

Správy z NHL

Jozef Struhár  |  08.12.2019
Mladý obranca tímu Colorado Avalanche, Cale Makar, nedohral sobotný zápas proti Bostonu po tom, čo ho na zadný mantinel narazil útočník Bruins Brad Marchand.

Incident sa stal v štvrtej minúte tretej tretiny a mladík bol po bodyčeku zjavne otrasený. Následne zamieril do šatne, z ktorej sa už do zápasu nevrátil. Colorado duel vyhralo 4:1, ale zranenie Makara vzbudzuje obavy.

Obavy sú o to väčšie, že je Makar jasným favoritom na Calderovu trofej pre najlepšieho nováčika. V prvých 29 zápasoch zaznamenal 28 bodov za osem gólov a 20 asistencií, pričom hrával viac ako 20 minút na zápas.

Duel nedohral ani brankár Philipp Grubauer. K dvojici zranených hráčov nemal hlavný tréner Jared Bednar po zápase k dispozícii žiadne informácie.

Mohlo by vás zaujímať:

Zobraziť komentáre k článku (3) Komentáre k článku (3)
puxo333 Ignorovať08. 12. 2019 06:39
to není možné, každý zápas jeden hráč dole dúfam, že Calder Makar nevypadne zo zostavy nadlho...takisto sa v zápase zranil grubi, našťastie v poslednej tretine už bol na striedačke....
GoAvsGo Ignorovať08. 12. 2019 20:59
Dúfam že to bude len absencia na 1-2 zápasy
buffalo Ignorovať09. 12. 2019 05:22
dalsi dement po ovci co skace pri bodycheckoch, nuz chlapci dufam, ze aj vas coskoro niekto tak prevetra
Nové na SlovakFitness
Šatan sa ocitol v skvelej spoločnosti Kurriho, Messiera či McDavidaTakto by vyzeral draft 1984 znova: Za Lemieuxom by skončil legendárny brankárDraftuje Buffalo z ôsmeho miesta Rakúšana? Presadiť by ho mohol KruegerFlames sa môžu vzdať nádeje: Lucica sa tak ľahko nezbaviaVokoun, Dvořák a Jokinen sa dostali do konfliktu s PanthersNHL a NHLPA finišujú: Toto by mali zahŕňať kolektívna dohoda a plán návratuBude hrať Seabrook za Blackhawks, ak sa sezóna obnoví?NHL sa stále koncentruje na plnú sezónu 2020/21Video: Top 10 gólov sezóny 2019/20, ktoré padli v predĺženíNázor zámorského experta: Podpíšu Oilers s Tomášom Jurčom novú zmluvu?Americké all-star tímy NHL súčasnosti i histórie: Kane vs. Modano, Carlson vs. CheliosMohli by byť títo štyria obrancovia na radare Toronta?Ako by mohla vyzerať nová zmluva Tuukku Raska?Rozhodne sa ísť Taylor Hall cestou Mariána Hossu?Blues rušia tréningy. Dôvodom je rozšírenie nákazyToto sú kľúčové dátumy pre tretiu a štvrtú fázu návratuČajkovič: V Tampe mi prízvukujú, aby som zostal v AmerikeV ktorom kole by mohol byť draftovaný Hlavaj? Naplní sa tento rebríček?10 najväčších podpisov zmlúv s voľnými hráčmi posledných 10 rokovElias Pettersson: Stále som nedosiahol svoj potenciálVirtanen sa dostal do problémov. Môže za to video na sociálnej sietiDevils hľadajú pomoc. Chceli by vraj priviesť veteránovNHL už má vraj jasno v tom, kde sa odohrá finále Stanleyho poháraObranca Chicaga korčuľoval po prvýkrát od decembra. Stihne kemp?Viac článkov
© 2005 - 2020 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.