SlovakFitnessChudnutie, budovanie svalov
Slováci v CHL, USHLSlováci v CHL, USHL, NCAA
Menu
InstagramFacebookTwitter
SlovakNHL.sk
Účet používateľa Vyhľadávanie
Zavrieť SlovakNHL.sk

Správy z NHL

Môže byť Adin Hill jednotkou, ktorú Sharks potrebujú?

Jozef Struhár  /  19.07.2021
 

Nemusíte byť fanúšikom San Jose, aby ste vedeli, že jednou z jeho slabín bolo bránkovisko. Martin Jones nebol brankárom, akého Sharks potrebovali a o pozíciu ho nepripravilo niekoľko náhradníkov. Mohol by sa vytúženým riešením stať Adin Hill?

Sharks získali Hilla v sobotu z Arizony, do ktorej poslali Josefa Kořenářa. Bol to ťah s nízkym rizikom, ak by sa z neho vykľula nová brankárska jednotka. Je ťažké to však predpokladať u hráča, ktorý za päť rokov absolvoval len 49 štartov.

Steven Ellis z The Hockey News pripomína, že fanúšikovia Coyotes vždy v Hilla verili. Má len 25 rokov a Sharks ho podľa novinára získali preto, že sa im páči jeho potenciál. „Omnoho horší ako Jones byť nemôže, no nie?“ poznamenal Ellis.

Pre malú vzorku i Hilla je ťažké porovnať oboch gólmanov. Hillova 91,6% úspešnosť zákrokov a -2,16 chyteného gólu nad priemer sú však omnoho lepšie čísla ako Jonesova úspešnosť zákrokov 89,7 % a hrozný ukazovateľ -63,83 chytených gólov nad priemer.

„Hill si zaslúži skutočnú šancu byť jednotkou v San Jose. Sharks nebudú dobrým tímom v novej sezóne a pravdepodobne ani v pár ďalších. Klub má len 10 miliónov dolárov pod stropom a potrebuje si vyriešiť iné problémy, ako sú strieľanie gólov a stabilita v obrane. Bránkovisko je obrovský problém, ale možno Sharks toto vnímajú ako krátkodobé riešenie namiesto toho, aby míňali veľké peniaze na otvorenom trhu. Uvidíme,“ skonštatoval Ellis.

„Hill mal viac zábleskov, že by mohol byť jednotkou v NHL – a tiež aj takých, že by to mohlo byť úplne naopak. Bude zaujímavé sledovať, koľko dôvery v neho Sharks budú mať a či bude schopný byť dlhodobým riešením v bráne. Je dostatočne mladý na to, aby mohol byť jednotkou tímu vo väčšine dekády, ak by skutočne prerazil.“Nové na SlovakFitness a SlovakKHL
Neprehliadnite
Krátke správy
Najnovšie články
Aktuálne v diskusii
SlovakFitness.sk
SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Facebook   Instagram   Twitter   RSS Webdesign and Internet media - Streftec
© 2005 - 2022 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   O nás & kontakt   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies
Odporúčame:  NHL live  |  FlashSport.sk  |  Chudnutie  |  Sprievodca výberom tréningového plánu