SlovakFitnessChudnutie, budovanie svalov
Slováci v CHL, USHLSlováci v CHL, USHL, NCAA
Menu
InstagramFacebookTwitter
SlovakNHL.sk
Účet používateľa Vyhľadávanie
Zavrieť SlovakNHL.sk

Správy z NHL

Pred uhorkovou sezónou nás v NHL čakajú ešte dve významné udalosti

Jozef Struhár  /  27.06.2022
 

Majstra sezóny 2021/22 sme v NHL už spoznali a teraz hráčov čaká voľno a letná príprava. V NHL si však na uhorkovú sezónu ešte musíme chvíľu počkať. Čakajú nás dve významné a zaujímavé udalosti, pri ktorých budú mať plné ruky práce hlavne generálni manažéri.

Výročné ocenenia sa už odovzdali, a tak nás ako prvý bude v júli čakať vstupný draft. Tento rok bude veľmi sledovaný aj slovenskými fanúšikmi, pretože bude pre našu krajinu najúspešnejší za dlhé roky. Uskutoční sa v Montreale 7. a 8. júla. V prvý deň sa uskutoční prvé kolo, v druhý zvyšných šesť.

Opäť bude mať netradičný termín otvorenie trhu s voľnými hráčmi. Dôjde k nemu 13. júla. Ešte predtým však budú môcť podpisovať hráči zmluvy s držiteľmi ich práv - svojimi starými zamestnávateľmi alebo tímami, ktoré ich práve získajú cez výmenu.

Po otvorení trhu býva typicky najzaujímavejší prvý týždeň, potom sa situácia upokojí a plynule prejde do uhorkovej sezóny, pri ktorej sa už čaká na tréningové kempy. Čakanie nám tento rok spestria juniorské majstrovstvá sveta, ktoré sa uskutočnia 9. až 20. augusta.

Všetky udalosti môžete sledovať aj na SlovakNHL.sk, domove najlepších hokejových fanúšikov na Slovensku. Opäť sa budete môcť zapojiť aj do letnej ankety.
Nové na SlovakFitness a SlovakKHL
Neprehliadnite
Krátke správy
Najnovšie články
Aktuálne v diskusii
SlovakFitness.sk
SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Facebook   Instagram   Twitter   RSS Webdesign and Internet media - Streftec
© 2005 - 2022 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   O nás & kontakt   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies
Odporúčame:  NHL live  |  FlashSport.sk  |  Chudnutie  |  Sprievodca výberom tréningového plánu