Správy z NHL
Tampa Bay podpísala vstupný kontrakt s mladým krídelníkom
Tím Tampa Bay Lightning v pondelok oznámil, že podpísal dvojročný vstupný kontrakt s krídelníkom Cooperom Flintonom, ktorý začne platiť od budúcej sezóny.
Flint má za sebou tretí ročník na Darthmoute, v ktorom strelil 11 gólov a pridal 13 asistencií v 32 zápasoch. Teraz smeruje do AHL, kde dohrá ročník za Syracuse pod amatérskou skúšobnou zmluvou.
Dvadsaťjedenročný Američan bol draftovaný Tampou v roku 2021 z 211. miesta. Najlepšiu sezónu v NCAA dosiahol vlani – v 30 zápasoch strelil 15 gólov a nazbieral 25 bodov. Typologicky ide skôr o silového útočníka.
Prečítajte si na SlovakFitness.sk:
Neprehliadnite
Krátke správy
Najnovšie články
Slafkovský síce o nejaké bonusy prišiel, ale predsa aj nejaké získal Anketa: Ako oznámkujete Slovákov v NHL za ich výkony?Demidov ohúril St. Louisa. Mladík preferuje Malkina pred OvečkinomTohtoročné play-off dáva pripomenúť na Haláka: Canadiens potrebujú podobného hrdinu Slafkovský pred premiérou v play-off: Nebudem hrať ako Anderson. Budem hrať ako ja Prekliatie Vezinovej trofeje (6. časť) Canadiens čelia nezvyčajnému rozptýleniu: Rekonštrukčným prácam v aréne Capitals Barzal a Varlamov by mali stihnúť úvod novej sezóny, Boqvist a Palmieri sa blížia k novým zmluvám Landeskog by sa už mohol dočkať návratu do akcie aj v NHL! Filip Chytil vstupuje do medzisezónneho obdobia uzdravený Oilers aktivujú Klingberga. Blízko k hraniu sú aj Frederic a KaneColorado podpísalo zmluvu s útočníkom Petrohradu Začala už aj bitka o Ontário. Slováci na tribúneSlafkovský stále nesplnil sľub. Je si istý, že atmosféra v Montreale bude skveláChromiak siaha po fenomenálnom obrate v sérii play-offHonzek vs. Regenda: Základnú časť ukončil aj slovenský súboj Nemec v štvrtom páre, Tatara by nemuseli zachrániť ani skúsenostiZlé správy zo zámoria pre reprezentáciu: Pospíšil neprešiel lekárskou prehliadkouTreba to monitorovať: Gallagher nedokončil tréningSlovenský súboj v úvode play-off ohrozený? Fehérváry netrénoval Zobraziť viacArchív článkov
Aktuálne v diskusii