Správy z NHL
Hertl bude absentovať, Theodore sa blíži k návratu
Tím Vegas Golden Knights si bude musieť nejaký čas poradiť bez služieb Tomáša Hertla. Generálny manažér Kelly McCimmon povedal, že český útočník nepocestuje na trojzápasový výjazd a závažnosť jeho zranenia stále nie je úplne známa.
„Ešte podstúpi vyšetrenia. Myslím si, že nejaké mal dnes a nejaké ďalšie ho čakajú zajtra, aby sme zistili, s čím presne sa vyrovnávame,“ poznamenal McCrimmon pre VGK Insider.
Hertl utrpel zranenie na konci nedeľného zápasu proti Tampe, keď tvrdo narazil do zadného mantinelu po zákroku Emila Lilleberga, ktorý za to dostal menší trest za narazenie. Tridsaťjedenročný rodák z Prahy zaznamenal 31 gólov a 59 bodov v 70 zápasoch tejto sezóny.
Lepšou správou je, že na výjazde bude už obranca Shea Theodore. Ten by sa mal pred návratom domov vrátiť do základnej zostavy po tom, čo utrpel zranenie v otváracom zápase Kanady na Turnaji štyroch krajín.
Prečítajte si na SlovakFitness.sk: