Dobré správy pre slovenských hokejových fanúšikov. Obranca Šimon Nemec sa v pondelkovom zápase proti Calgary Flames vráti späť do základnej zostavy tímu New Jersey Devils.
Zatiaľ čo dvadsaťjedenročný rodák z Liptovského Mikuláša dostane príležitosť hrať, zostavu tentoraz opustí obranca Johnny Kovacevic, pričom podľa zámorských zdrojov ide najmä o opatrné manažovanie jeho návratu do hry s prihliadnutím na blížiaci sa program zápasov v dňoch po sebe.
Hlavný tréner Devils Sheldon Keefe zostavil obranné dvojice takto: Hughes – Pesce, Siegenthaler – Hamilton a Dillon – Nemec. Slovenský obranca tak vytvorí tretiu dvojicu po boku skúseného Brendena Dillona.
Nemec bol po návrate zo zranenia dolnej časti tela v dvoch z posledných piatich duelov len zdravým náhradníkom.
Prečítajte si na SlovakFitness.sk:

Koľko kľukov by ste mali zvládnuť podľa veku? Tu je odpoveď
Napravte svoju tréningovú rutinu, zostaňte fit. Týmto potravinám sa vyhnite, tieto si vyberte

