«
Fanshop tímu Dallas Stars - tričká, šiltovky a dresy »

Video

Marián Masaryk  |  03.01.2019
Hviezdny útočník Dallasu Jamie Benn v stredajšom zápase proti New Jersey skóroval, ale už v úvode druhej tretiny ho musel opustiť. Dôvodom bol tvrdý bodyček od útočníka Milesa Wooda.

Wood sa prezentoval tvrdým bodyčekom na telo Benna v tretej minúte druhej tretiny za stavu 1:1. Kapitán Stars však bol otočený a svojho súpera vôbec nevidel. Po zákroku bol otrasený a chvíľu zostal na ľade, kým po vlastných zamieril do šatne.

Wood vyvolal zákrokom hromadnú šarvátku a vyslúžil si päťminútový trest za nedovolené bránenie. Benn stihol odohrať len päť a pol minúty, ale gólom prispel k výhre 5:4. Tréner Jim Montgomery po zápase povedal, že sa doň jeho zverenec nevrátil z preventívnych dôvodov.

Mohlo by vás zaujímať:

Zobraziť komentáre k článku (5) Komentáre k článku (5)
paciente Ignorovať03. 01. 2019 06:56
Za dohraté súboje 5 minútové tresty rozdávať a pomaly po každom telesnom kontakte hromadnú šarvátku vyvolávať, to už hej..
mike10 Ignorovať03. 01. 2019 07:17
Mna skor zaujal ten pomer striel 18:2 😁
aimar21 Ignorovať03. 01. 2019 09:27
pomer striel bol potom aj 2-27
Qucoboy Ignorovať03. 01. 2019 07:21
Podľa mňa na tom nič nebolo, akurát prišiel ten zákrok až po odohratí puku. Myslím si, že 5 minútový trest ani nemal dostať. V poslednej dobe robia z hokeja už balet :(
jam benn Ignorovať03. 01. 2019 13:22