Komunita: Diskusia > Slovensko U18
Tému založil: AvB
14.04.2011 - 19:05:24
Ako vidíte šance tohto tímu po prvom zápase (2:8 s Ruskom) na MS?
02.08.2025 - 11:09:04 |
Reakcia na: Herbert.Drevo, 02.08.2025 - 08:24:08 Popravde, nečakal som, že Válek nebude v prvom tíme. Toto rozhodnutie ma prekvapilo. :s01:
A to som si myslel, že bude centrovať prvý alebo druhý útok. Ja som si už zvykol,že každoročne sa udeje nejaká kontroverzia v nominačke. Neverím,že do ďalšej fázy išlo 15 lepších útočníkov od Váleka. Ale Dendis to asi ide dať na Bokroš štýl s dvoma ofenzívnymi a dvoma defenzívnymi formáciami.∧ skryť ∧ |
02.08.2025 - 14:00:24 |
Ak mu by on a Botka nedostali top 6 minúty tak nech radsej idu so svojimi. Aj u17 ide na veľmi dobry turnaj. |
09.08.2025 - 22:37:09 |
Dnešná HGC prehra 0:7 s Kanadou je zrkadlom slabej prípravy... |
10.08.2025 - 08:36:24 |
https://www.hockeyslovakia.sk/sk/article/hgc-osemnastka-v-priprave-nestacila-na-kanadu Taká facka pred turnajom nie je nikdy zlá.Aj keď neviem či toto bola facka alebo skôr úder päsťou, hlavne v tej prvej tretine asi skôr to druhé. Uvidíme už v prvom ostrom zápase s USA čo si chalani z tohto zápasu a hlavne prvej tretiny zobrali. Inak včera ten komentátor jedna čistá katastrofa. Vôbec nepoznal čísla hráčov, až po opakovanom zázname ich vedel identifikovať. Vypadalo to ako keby niekoho stiahli z ulice 5 minút pred zápasom a dali ho za mikrofón, amaterizmus. Ako chápem,že toto nie sú seniorské MS a tá sledovanosť je nižšia,ale počas celého zápasu nebol schopný spomenúť, že nehrá jeden z naj útočníkov ročníka Kazda, rovnako sa v prenose neriešil ani dôvod jeho absencie. Každopádne, na turnaj sa teším a držím chalanom palce. |
10.08.2025 - 12:29:36 |
Príprava na HGC za nami ….. pár viet a to najmä k zápasu s Kanadou . Pozitívne je že RT reaguje a priestor zlepšovať sa dostáva potenciál …. Myslím vysokých silných hráčov. Tam pozitíva končia. Hrať hokej ba roztopenom ľade na tejto úrovni je hanba , Kanada pred 2 tr maja výhrady a môžeme byt radi že to nezabalili . Hrať HGC na neskolaudovanom stavenisku v Trenčíne takisto opäť smrdí blamážou , opäť hanba . To je tragkomédia zväzu že nedokáže zabezpečiť adekvátne podmienky a tlači toto podujatie na stavenisko ! K videnemu najprv všeobecne. Korculiarsky stihali max 3 hráči, (Bernat kubat goljer ) ešte jeden mimoriadne prekvapil (neskôr o ňom ) , zvyšok nieže priemer, ale podpriemer. To bol najväčší rozdiel prečo 0:7 ….. druhý rozdiel sú tie detské ligy ktoré väčšina našich hra …. Slovenska juniorka , Fínsky dorast a americké žiacke súťaže sú statické ligy na pohyb oproti, OHL , USHL WHL … z ktorých prišla väčšina kanadského výberu . Okrem iného tí hráči patrili minulú sezónu k lídrom v tých ligách.V lige nielen v klube… hráči ako Lowrance , Mbuyi atd Landon Dupont je dokonca 2009ka hráč ktorý minuly rok vo WHL ako obranca spravil v 60 z , 64 bodov . To keby to niektorý agent chcel glorifikovať Ozoganyiho. Aj o ňom neskôr. Ďalším elementom bol brankár. Hrenak nechytil ani to čo mal a v takomto zápase ak chceme my nedostať “rychtu” musí byt golman vysoko nadpriemerný . Ku golmanom neskôr . Najväčší problém bol náš predbrankový priestor . To bol dorast . Jedna vec je zlá pozicna hra kde beci sa nechali vyťahovať vysoko (Floriš) , ale to že v tomto veku , s takýmito somatotypmi a na tejto úrovni nevedia obrancovia “box-outovať” útočníkov a vyčistiť priestor je ba vrub RT . 4-5 gólov sme dostali po skrumáži a dorazkach v brankovisku kde naši beci sa otáčali na mieste zmätený a dopleteny ako chrbtový kôš a že dostali gól sa dozvedeli až od sirény. To bolo až komické . S prepáčením za vyraz , prerastené deti … v hokejovom meradle. Možno trochu rozoberiem aj jednotlivo hráčov ale zopár postrehov …. Stankovenovi som nekrivdil, je na limite, ťažké korčuľovania bez sklzu, nedostatočný odraz, nižšia výška, podľa mna na hranici svojho potenciálu. Čelko , jednoznačne lepší , asi aj o triedu , výborne presuny , dobre korčule smerom von z brány. Neviem či Hrenakovi len nevyšlo ale rozdiel veľký. Niektorý hráči spravili veľký progres a mna osobne veľmi prekvapili niektorí naopak stagnujú. Druhu tretinu najlepsi útok rausa zvolenský durco …. Miestami ich predčil prvý útok Bernat kubat Stankoven …. Ale papierovo tam mal byt veľký rozdiel a nebol … skôr naopak rausa zvolenský durco hrali skratka lepšie. Najväčšiu slabinu vidím v obrane. Poviem to takto absolútne najlepsi je Goljer , potom dlho dlho nik potom Kovalcik Floriš . Ale celkovo veľký podpriemer okrem Goljera . Najmä jeho prechody pásmom v pp zanechali v poznámkových blokoch skautov veľa plusiek. Pokračovanie … |
10.08.2025 - 12:45:51 |
Pôjdeme po lajnach … aspoň prvé dve z videného nejak takto . Bernat - Veľký progres urobil najmä v korčuliach .Bernat, hráč o ktorom som písal že má dobre skills, Hockey sense a jeho jediný handicap sú korčule . Dávno som nevidel aby so šmatlaka stal korčuliar . Klobúk dole. Samozrejme rám bolo kopec chýb prameniacich z dorastu , keď sa vracal do pásma s pukom, ani rýchlosť neni dostatočná … ale to je bavíme detská liga. Každopádne bol jeden z pätice najlepších hráčov. Za mna vysoký credit . Ak dokáže zrýchliť nohy a hru je to želiezko pre draft. Kubat - takisto detsky hokej však vieme prečo , na druhu stranu náš najlepsi korčuliar. Nemá size aby zaujal natoľko ako Bernat smerom k draftu, ale patril k tomu lepšiemu najmä pre jeho pohyb - stíhal s Kanaďanmi a už len zato má u mna plus. Stankoven - , on pôsobí veľmi energicky, nemá problém urobiť krok navyše , dobrý forček., nepríjemný hráč. Ale toto niesu atribúty pre prvého centra. Mne pripomina Sýkoru. Hokejovo som ja u neho nikdy nevidel veci na 1C … tak ako som písal , pôsobil ťažko , ťažké nohy s krátkym sklzom. Niekedy hráči kompenzujú malu výšku silnejšou postavou , tak mi pripadá skratka vyzerá ťažký . Hokejovo nemám čo hodnotiť lebo som nič u neho žiaľ nevidel . Toto neni hráč pre OHL . Možno o rok dva . |
10.08.2025 - 13:00:03 |
Druha lajna … úplne stratený útok . Matta - niekedy tam bol zachvev , ale inak veľmi slabý výkon , hráč podobný typu Pobežal avšak o pár tried slabší. Matta svoj “prajm” dosahoval pred dvoma rokmi a od vtedy neurobil ale že žiadny progres . Ani herne ani fyzično skratka nič . Predpokladám že je to náhradník a mal tam byt Kazda ( k tomu neskôr ). Hybsky - priznám sa že tohoto hráča som na ploche ani nezaregistroval , to sa stava …ale aj to svedčí o niečom keď je hráč neviditeľný . V tej lajne som sa 90 percent venoval inému hráčovi . Ozoganyi - áno práve on bol tým najviac sledovaným nielen mnou ale aj značným počtom skautov. Neviditeľný , nevidel som jedinú vec ktorú by som mi dal puntík zelený . Chlapec má isto veľký potenciál, stále tvrdím že najväčší v tom ročníku ,ale … . Ale mal by sa vrátiť veľmi rýchlo na zem . Jeho hra mna doslova nieže nudila ale žrala . Ja som nevidel od neho urobil jedno výbušné tempo , ani rak nenakopol nohy , nezrýchlil . Skratka odchodil ten zápas. Ok že sa mi dozadu nechce chápal by som . Ale tento hráč sa nestretol s pukom takmer cely zápas. Skratka mal by začať hrať energicky sebavedomi hokej … ide zrejme do USHL. Ja nepoznám energickejšiu súťaž . |
10.08.2025 - 13:08:36 |
Tretia lajna - najväčšie prekvapenie Zvolenský - chválim že RT nerobí z tohoto bujaka , 4 lajnoveho zražača typu Misko Plancar . Zvolenský je to najväčšie prekvapenie zo včera. Za mna jeden z najlepších hráčov ak nie najlepsi. Pár “crosspassov” si vymenili s rausom a asi jediná lajna ktorá mala šance na skórovanie. Silný vysoký relatívne správne korčuľujúci. Najmä pri ňom narozdiel od napr.Stankovens vidím obrovský potenciál sa zlepšovať … zvolenský je “neotesánek “ tak trochu ešte drievko ale naberá rychly progres …. Som zvedavý na neho v SOO . Ale ak ho tam správne uchopia a potiahnu za mna môže byt v lete ďalším prekvapením. Veľký progres s veľkým otvoreným potenciálom. Durco - tu som čakal niečo iné ako som videl. Nedostatočný výkon, nedostatočný size . Skratka to bolo asi najväčšie sklamanie včera vo vzťahu k mojim očakávaniam . A nevidím ti nejaké výrazne svetlo na konci tunela. Rausa- tu stále cakam že si dá do servisu korčule ako Bernat … márne … to prekladanie pätou je strašne . Celkovo stále rozhádzaný hráč , je to late 2008 , takze mu to dáva priestor rok aby sa zoservisoval . Mal tam jednu šancu 1 na nula ale nedal . Rausa zvolenský a k ním nie durco môže byt dobrá lajna na HGC |
10.08.2025 - 13:18:43 |
Štvrtá lajna - len kvôli jednému pár slov Obusek - typicky 4 center silový hráč dobrý size , dobre korčule na rolu ktorú v time má. Hráč na správnom mieste, tu extrémnu kreativitu nik nečakal a 4 lajna hral ozaj tvrdo . Tariška - nestíhal som lebo opäť moju pozornosť strhával niekto iný …. Plancar - jednoduch kráľ . Podotýkam na dlhu dobu jediná ostatsená 2008 čka v U16,U17. On je Legenda. Ale teraz vážne , tak ako sim povedal pred dvoma rokmi že tento hráč je hotový , vybavený a takto bude vyzerať a hrať aj v U18 aj v U 20 aj vždy …. Tu U 20 som prehnal tam už nebude . Anaterizmus reprezentačných trénerov Paľova a Sýkoru ktorí tento stojaci semafor priviedli do reprezentácie . To ostarsenie to he stovka klinec do pravého oka aj najväčším amatérom a hokejovým analfabetom . Časy keď v NHL hrali , teda sedeli a čakali na fight typy ako Donald Brashear sú preč . Tento hráč keby bol bek tak je na nerozoznanie od Miša Sersena. Akurát že od Sersena v jeho poslednej sezóne ! |
10.08.2025 - 13:30:05 |
K bekom …. Goljer - o triedu inde ako zvyšok . Neprehliadnuteľný bol v pp . Veľmi pripomínal Nemca , so zavážanim puku do pásma . Jeden z našich najlepších hráčov včera. Floriš - sklamanie take veľké ako durco , pre mna osobne . Čakal som že tie korčule zlepší. Zo je tragédia , miestami som mal pocit že sa mu vyzuju. Rozhádzaný vo všetkých smeroch. Systémovo veľa detských chýb ktoré by už nemal robiť . Často opúšťal svoj priestor a nechával ho nepokrytý . Nechal sa vytiahnuť. Okrem jedného bloku a jedného prieniku a zakončenia som bol dosť sklamaný najmä z jeho neprogresu. Kovalcik bol zodpovedný bek a musím povedať že si buduje svoje miesto v tomto ročníku . Černak - neviem taky Rusnyak style …. Miestami dobre a. Miestami potopa …. Silový za mna by to mal byt najtvrdší bek ročníka. Baran - tak to sa asi nedá hodnotiť , to bola komédia a nominačný omyl. Dedik - toho hráča som si musel pozrieť kde vlastne hráva , pretože je mimo môj radar . Radšej som tu stránku rýchlo zavrel . Pri dedikovi a baranovi sa natiska zas a opäť jediná otázka …. How much ?!?! |
10.08.2025 - 13:34:53 |
Inside - Kazda , chodbove reci odu že je zranený , s týmto zranením sa niecelkom stotožňuje RT a situácia dospela do takej fázy že tribúna a možno aj neúčasť na HGC . Tak som zvedavý , každopádne tento hráč tam mal byť. Či ide o akýsi kalkul alebo zranenie uvidíme. Každopádne špekulovať sa nemá …. V Trenčíne by to mali vedieť . Myslím že starý Kazda číslo na Radivojevica má a mohol sa opýtať ako zo potom chodí . |
10.08.2025 - 14:18:01 |
Reakcia na: Advisor, 10.08.2025 - 13:30:05 K bekom ….
Goljer - o triedu inde ako zvyšok . Neprehliadnuteľný bol v pp . Veľmi pripomínal Nemca , so zavážanim puku do pásma . Jeden z našich najlepších hráčov včera.
Floriš - sklamanie take veľké ako durco , pre mna osobne . Čakal som že tie korčule zlepší. Zo je tragédia , miestami som mal pocit že sa mu vyzuju. Rozhádzaný vo všetkých smeroch. Systémovo veľa detských chýb ktoré by už nemal robiť . Často opúšťal svoj priestor a nechával ho nepokrytý . Nechal sa vytiahnuť. Okrem jedného bloku a jedného prieniku a zakončenia som bol dosť sklamaný najmä z jeho neprogresu.
Kovalcik bol zodpovedný bek a musím povedať že si buduje svoje miesto v tomto ročníku .
Černak - neviem taky Rusnyak style …. Miestami dobre a. Miestami potopa …. Silový za mna by to mal byt najtvrdší bek ročníka.
Baran - tak to sa asi nedá hodnotiť , to bola komédia a nominačný omyl.
Dedik - toho hráča som si musel pozrieť kde vlastne hráva , pretože je mimo môj radar . Radšej som tu stránku rýchlo zavrel . Pri dedikovi a baranovi sa natiska zas a opäť jediná otázka …. How much ?!?! Na tvojom koníkovi Florišovi neostala nitka suchá. Ale taký je život,nie vždy to vystrelí. Zaujímavý postreh aj pri ďalšom "fínovi" Bernátovi. Vypadá to,že tá fínska cesta už nie je čo bývala. Pri ňom mám trochu obavy, že v jeho draftovej sezóne to bude iba fínska juniorka, síce to klapnúť môže viď Chovan,ale na to sa spoliehať nemôže. Je pre mňa nepochopiteľné, prečo sa Bernát nerozhodol pre kanadskú CHL. Obávam sa aj o Goljera v Trenčíne, pri sedmičke obrancov Starosta,Laurenčík,Hlaváč,Mikuš,Bečár,Drgoň,Hatala nejakú extra minutáž pre neho nevidím. A 5minútové šteky nie sú niečo, čo mu v draftovej sezóne zrovna pomôže.Plus ku tomu fakt,že aj keby sa tam presadil,hral a bodoval,tak to nemusí nič znamenať, keďže našu ligu už skauti neberú vážne,čo ukázal draft 2025. ∧ skryť ∧ |
10.08.2025 - 14:35:48 |
Reakcia na: mathew1, 10.08.2025 - 14:18:01 Na tvojom koníkovi Florišovi neostala nitka suchá. Ale taký je život,nie vždy to vystrelí. Zaujímavý postreh aj pri ďalšom "fínovi" Bernátovi. Vypadá to,že tá fínska cesta už nie je čo bývala. Pri ňom mám trochu obavy, že v jeho draftovej sezóne to bude iba fínska juniorka, síce to klapnúť môže viď Chovan,ale na to sa spoliehať nemôže. Je pre mňa nepochopiteľné, prečo sa Bernát nerozhodol pre kanadskú CHL. Obávam sa aj o Goljera v Trenčíne, pri sedmičke obrancov Starosta,Laurenčík,Hlaváč,Mikuš,Bečár,Drgoň,Hatala nejakú extra minutáž pre neho nevidím. A 5minútové šteky nie sú niečo, čo mu v draftovej sezóne zrovna pomôže.Plus ku tomu fakt,že aj keby sa tam presadil,hral a bodoval,tak to nemusí nič znamenať, keďže našu ligu už skauti neberú vážne,čo ukázal draft 2025. Predpokladám že viacerí hráči ostanú do Vianoc vo svojich doterajších kluboch a v januári ak nebude dostatočný IT atd , pôjdu za more . Ísť do severoamerických líg od začiatku sezóny je damoklov meč …. Je tam viac veci pre ktoré he to obrovské riziko v draftovej sezóne. Reč , ak hráč nevie reč je odrezaný od kolektívu a to je veľmi zle . Domov … taky goljer nikde inde doteraz nehral, len v jedinom klube. Pre takého hráva je to veľká zmena. Štýl hry , klzisko. Hokej v severnej Amerike je iný šport . Odlúčenie od rodiny , nemá kto povzbudit keď nesype. A konkurencia …. Väčšina týchto hráčov sú doma hviezdičkami s kľúčovou rolou v time …. V severnej Amerike 2-3 lajna prinajlepšom . Takze radšej zahrajú kartou na istotu a ak to v doterajším klube nepojde tak január move za oceán …. A ak to za tie dva tri mesiace nevyjde tak to nenarobí toľko škody ak by mu to nešlo tam celu sezónu ∧ skryť ∧ |
10.08.2025 - 14:39:25 |
Ja som v tom zápase videl len dvoch hráčov, ktorí boli schopní čeliť Kanaďanom, Goljer a Kovalčík. A Goljer ich mnohokrát teda vedel aj prevyšovať, teda mimo predbránkového priestoru kde bol aj on úplný štatista. Dobre ešte brankár Čelko. Ale za mňa je na takéto obsiahle hodnotenia ešte skoro, toto bol prvý prípravák po lete čiže s takýmto sumárom hráčov by som ja osobne počkal po turnaji. Navyše sa ešte jedná o zápas kde si teda moc toho hokeja nezahráme. Inak je to ale k tomu zápasu napísané veľmi presne tam nemám jedinú výhradu. Inak z videného zo včera by som povedal, že potenciál do budúcna raz hrať vyššiu ligu ako slovenskú by som možno videl u tria Bernát, Floriš, Zvolenský no na všetkých je ešte ohromné množstvo práce. Napr. do draftu neverím, že by to mohli vyladiť. Inak súhlasím, že Plančár tu môže hrať fakt asi nanajvýš len 4.lajnu a som zvedavý čo na turnaji predvedie Ozogány. Lebo včera to bola fakt slabota. |
10.08.2025 - 19:37:16 |
To oni ani nenapisu ze preco Kazda nehral proti Kanade a ze bude chybat na HGC? Ja som inak prekvapeny ze Jakub Syrny sa nedostal ani do 2 fazy nominacie. |
10.08.2025 - 21:33:22 |
Reakcia na: Herbert.Drevo, 10.08.2025 - 19:37:16 To oni ani nenapisu ze preco Kazda nehral proti Kanade a ze bude chybat na HGC?
Ja som inak prekvapeny ze Jakub Syrny sa nedostal ani do 2 fazy nominacie. Poviem Ti, kde je Kazda:∧ skryť ∧ Staremu sa zamalilo SR18, takze ho strcil do SR20. Aby sa to neskor bralo ako prirodzene… Ved uz bol na zraze 20… Zranil sa a nezvladol pripravu v SR18. Mimochodom-pozri Elite Prospects. Kazdovu sezonu 24/25. Ohurujuca.. Do Vianoc U16, potom zraz U18, medzitym skuska v USHL, kde mimochodom neohuril. Je otazne, ci ho angazuju v nasledujucej sezone. Potom par zapasov U16 a dlho nic. Potom MS18, kde isiel po tom, co 3 mesiace nehral!!! Je to normalne? Bolo to vela aj na Dendisa, ktoreho bombardovali agenti a “vplyvni” mudrlanti, ze chalani nepridu na MS, ak maju hrat s Kazdom. Opravnene… Tak sedel na tribune. Ked ho na zaver Dendis vypustil na lad, zamotal sa do situacii, z kt.padli goly. A dovolim si aj ku Goljerovi: Je na tretom turnaji s 18. Na to ukazal velmi malo! Jeho vyvezenie puku? Kde to skoncilo? Na tupej strele, alebo strata. V defenzive nula! Ale OK. Ako sa hovori - medzi slepymi je jednooky kral. Tolko ku trencianskym kralom. Dajte tomu timu sancu. Verte, ze to maju extremne tazke s RT s Dendisom na cele. On ma zvlastny talent rozjebat tim zvnutra. Hrali proti Kanade, ktora je v tomto zlozeni zohrata a zabava sa. Oni hrali spolu prvy zapas po psycho sialenej priprave. Ak sa to da vobec nazvat priprava. |
10.08.2025 - 21:48:53 |
To ako vážne nevieme odohrať aspoň jeden rok normalne bez nejakej drámy? Keď nie hráč tak agent a keď nie agent tak rodič. A keď ani jeden z nich tak niečo dosere RT. Asi aj ja preskočim na tu hádzanú. |
10.08.2025 - 22:35:42 |
Reakcia na: Herbert.Drevo, 10.08.2025 - 21:48:53 To ako vážne nevieme odohrať aspoň jeden rok normalne bez nejakej drámy?
Keď nie hráč tak agent a keď nie agent tak rodič.
A keď ani jeden z nich tak niečo dosere RT.
Asi aj ja preskočim na tu hádzanú. Buduju sa nizsie kategorie 16, 17. Minuly rok skvela robota Kudelka - U17 a jeho RT. Pocas sezony vyborne turnaje. Budovanie hokeja, systemu, chalanov. V time sa postupne ukazuje vysledok, chalani si na seba zvykaju.∧ skryť ∧ Potom pride 18. Pojebany komparz v PN, namiesto pokracovania rozvoja a pripravnych zapasov. Do timu pridu chalani, ktori neodohrali jediny medzistatny zapas a hviezdia kdesi v USA U15, USA U16. Alebo vekovo patria, ale nemaju na to. Vies kolko je takych v tomto time? 8?9? Cudujes sa kurva, ze Zvolensky s Rausom si dali kriznu prihravku? Hraju a trenuju spolu v ZV! Inak vsetky utoky same novinky. Neodohrali takto jediny jeden zapas. Prvykrat 2 dni pred HG!!! To je super vsak? A vy ich tu rozoberate a hodnotite. Hodnotte kurva tento pojebany system a RT na cele s Dendisom a chujom Munkom, vraj kondicnym trenerom… |
11.08.2025 - 00:00:22 |
Ako o Kazdovi sa už šíri kadečo,neviem už čo je pravda. Ale jedno ma zaráža,ba až je to pre mňa komické. Zväz zverejnil nomináciu a ani slovo o Kazdovi. Ešte som si aj pozrel rozhovor s trénerom,či sa tam niečo nespomenie. A v tom smiešnom videjku nič. https://youtu.be/iQ-_rSfdxOM?si=iux8bWyxVEbRaUaE Proste akoby ani nikdy neexistoval Pritom to mal byť jeden z ťahúňov, úplne ho vymazali z histórie. Tieto čudesné móresy zväzu sú na smiech. Predstave si,že by boli seniorské MS a deň pred začiatkom zrazu z tímu zmizne Slafkovský,alebo M. Pospíšil,alebo nejaký iný top ťahúň. A proste nič sa nedeje,žiadne vyjadrenia o prípadnom zranení,žiadne odôvodnenie jeho absencie,žiadne otázky,žiadne odpovede. V tomto našom Zombielande ma proste každý deň niečo prekvapí. |
11.08.2025 - 00:40:17 |
Reakcia na: mathew1, 11.08.2025 - 00:00:22 Ako o Kazdovi sa už šíri kadečo,neviem už čo je pravda. Ale jedno ma zaráža,ba až je to pre mňa komické. Zväz zverejnil nomináciu a ani slovo o Kazdovi. Ešte som si aj pozrel rozhovor s trénerom,či sa tam niečo nespomenie. A v tom smiešnom videjku nič.
[url] https://youtu.be/iQ-_rSfdxOM?si=iux8bWyxVEbRaUaE [/url]
Proste akoby ani nikdy neexistoval :D Pritom to mal byť jeden z ťahúňov, úplne ho vymazali z histórie.
Tieto čudesné móresy zväzu sú na smiech. Predstave si,že by boli seniorské MS a deň pred začiatkom zrazu z tímu zmizne Slafkovský,alebo M. Pospíšil,alebo nejaký iný top ťahúň. A proste nič sa nedeje,žiadne vyjadrenia o prípadnom zranení,žiadne odôvodnenie jeho absencie,žiadne otázky,žiadne odpovede. V tomto našom Zombielande ma proste každý deň niečo prekvapí.
Je to chalan ako ti ostatni. A mozno je priemerny. Uz 2x zobral miesto v U18 starsim a kvalitnejsim chalanom. Opakujem, ze naposledy bol na MS18 po tom, co nehral viac ako 3 mesiace. Podla Elit Prospects odohral posledny zapas za U16 7.12.2024!! Toto nech kurva niekto vysvetli, ako je mozne, ze bol podstrceny Dendisovi napriek tomu na MS18!! A doma zostal napr.Berčík z Nitry, ktory odohral tazky Play off na Slovensku.∧ skryť ∧ Teraz ked mal Kazda konecne zabojovat so svojimi, prisla karma. Chalan doplaca na nesplnene hokejove sny svojho tatka, ktory tlaci a tlaci. A tak vznikla bublina “Kazda”. Ale nebojte sa o neho. Urcite ho uvidite v SR 20 uz v decembri tohto roku???? |
Ak sa chcete zapojiť do diskusie, prosím prihláste sa alebo ak ešte nemáte vlastný úcet, zaregistrujte sa.

Pritom to mal byť jeden z ťahúňov, úplne ho vymazali z histórie. 