Reakcia na: Roderik Plevka, 09.11.2018 - 07:58:34
:-) Myslel som to ironicky. Podľa mňa aj ten Salzburg je v jeho prípade dobrá voľba, o rok môže hrať českú juniorku.
avatar
Reakcia na: mirec04, 09.11.2018 - 07:52:35
Zaujimave a velmi odvazne tvrdenie na zaklade 1 zapasu..navyse Slafkovskeho ako je hore uvedene nemozete pocitat, kedze zaklady dostaval na Slovensku, nie v Rakusku, kde odohral len par zapasov.. BTW. podme teda k faktom, ked uz chcete pocitat body, ak dobre pocitam ja tam vidim 4 goly, ktore dali chlapci zo slovenskeho dorastu. A pozrime sa na madarsku stranu, ja tam vidim 6 chalanov rocnika 2002, ktori uz hravaju rakusku juniorku, 1 dokonca nakukol do madarskej muzskej sutaze, ostatni takmer vsetci hravaju rakusky dorast vynimkou je jedna 2003, ktora hra vo svedskom mladsom doraste v nizsej sutazi. Trosku si to s Vasim tvrdenim protireci,aj ked ja som si vedomy, ze je to len jeden zapas..
∧ skryť ∧
Možno si pán tréner myslí, že naozaj je to tak. Každé viťazstvo je cenné,ale nebudeme sa z takýchto zápasov predsa extrémne vytešovať.
Ako pozerám na najbližší program U16, v decembri turnaj v Nemecku - s GER,FIN,SUI, v januári 2 x CZE. Tam už bude musieť ísť všetko lepšie aj zo \\"slabej českej u16 dorasteneckej ligy\\" ,aby sme hanbu neutŕžili.
09.11.2018 - 23:34:29
avatar
Maďarsko „17“ – Slovensko „16“ 2:4 (0:3, 1:0, 1:1)
Góly: 29. Bulcsu (Banga, Szalmás), 46. Barna (Görbea) – 6. Sokoli (Š. Nemec), 11. Sokoli (Ožvald), 12. Kočka (Ulbricht, T. Danielčák), 60. T. Danielćák.
Vylúčenia na 2 min.: 5:5, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0. Strely na bránu: 39:38 (14:16, 7:14, 18:8). Rozhodovali: Gangel – Sindel, Horváth (všetci Maď.). 75 divákov.

Maďarsko: Anfang – Bulcsu, Fazakas, Gruff, Hadobás, Nemes, Szélig, S.-T. Gál, Szabó – Zs. J. Gál, Galajda, K. Németh – Borbát, Szalmás, Banga – László, Mattyasovszky, Strenk – Csölle, Görbea, Barna.
Slovensko: Šebo – J. Kocúr, Krnáč, S. Socha, Š. Nemec, Slezák, Š. Miklovič, M. Mešár, Kliment – Braun, Pokorný, O. Stümpel – Slafkovský, Ožvald, Sokoli – T. Danielčák, Kočka, Ulbricht – Moravanský, Živický, Demek.

Radoslav Hecl (hlavný tréner SR „16“): „Zápas sme si dnes veľmi dobre rozbehli. Už v prvej tretine sme viedli 3:0 a mali sme stretnutie pod kontrolou. V druhej tretine sme mali niekoľko gólových príležitostí, viacero samostatných únikov a tri presilové hry. Bohužiaľ, nepridali sme žiadny gól a súper aj za stavu 0:3 v jeho neprospech vycítil šancu a pomaličky preberal opraty zápasu pod svoju kontrolu. V dôsledku toho sme mali veľký problém udržať dobre korčuľujúcich Maďarov na uzde. V závere sa súperovi podarilo znížiť na rozdiel jediného gólu a museli sme vynaložiť enormné úsilie tomu, aby sme v záverečnej časti tretej tretiny pridali poisťujúci štvrtý gól.“
10.11.2018 - 09:21:58
avatar
Reakcia na: mathew, 09.11.2018 - 23:34:29
Maďarsko „17“ – Slovensko „16“ 2:4 (0:3, 1:0, 1:1) Góly: 29. Bulcsu (Banga, Szalmás), 46. Barna (Görbea) – 6. Sokoli (Š. Nemec), 11. Sokoli (Ožvald), 12. Kočka (Ulbricht, T. Danielčák), 60. T. Danielćák. Vylúčenia na 2 min.: 5:5, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0. Strely na bránu: 39:38 (14:16, 7:14, 18:8). Rozhodovali: Gangel – Sindel, Horváth (všetci Maď.). 75 divákov. Maďarsko: Anfang – Bulcsu, Fazakas, Gruff, Hadobás, Nemes, Szélig, S.-T. Gál, Szabó – Zs. J. Gál, Galajda, K. Németh – Borbát, Szalmás, Banga – László, Mattyasovszky, Strenk – Csölle, Görbea, Barna. Slovensko: Šebo – J. Kocúr, Krnáč, S. Socha, Š. Nemec, Slezák, Š. Miklovič, M. Mešár, Kliment – Braun, Pokorný, O. Stümpel – Slafkovský, Ožvald, Sokoli – T. Danielčák, Kočka, Ulbricht – Moravanský, Živický, Demek. Radoslav Hecl (hlavný tréner SR „16“): „Zápas sme si dnes veľmi dobre rozbehli. Už v prvej tretine sme viedli 3:0 a mali sme stretnutie pod kontrolou. V druhej tretine sme mali niekoľko gólových príležitostí, viacero samostatných únikov a tri presilové hry. Bohužiaľ, nepridali sme žiadny gól a súper aj za stavu 0:3 v jeho neprospech vycítil šancu a pomaličky preberal opraty zápasu pod svoju kontrolu. V dôsledku toho sme mali veľký problém udržať dobre korčuľujúcich Maďarov na uzde. V závere sa súperovi podarilo znížiť na rozdiel jediného gólu a museli sme vynaložiť enormné úsilie tomu, aby sme v záverečnej časti tretej tretiny pridali poisťujúci štvrtý gól.“
∧ skryť ∧

Podla statistik je vidiet ze sa presadzuju len 2 lajny. Madari su pravdepodobne huzevnaty super a asi aj dnesny zapas nebude prechadzka ruzovou zahradou. Drzim palce.
hodnost .
10.11.2018 - 10:17:12
avatar
Zaujima ma v tomto rocniku Bartecko. Ten keby chcel nas reprezentovat tak je to asi rovnake ako u Huzevku vsak ? To znamena, prichod na SVK.
10.11.2018 - 16:16:21
avatar
Maďarsko „17“ – Slovensko „16“ 3:6 (2:0, 0:2, 1:4)
Góly: 8. S.-T. Gál (Csölle), 13. Fazakas (Galajda), 48. Fazakas (Bulcsu, Galajda) – 32. Demek (Sokoli), 34. Š. Nemec (Slafkovský, Braun), 50. Demek (Sokoli), 55. Živický (O. Stümpel, Pokorný), 57. Demek (Živický), 59. Pokorný.

Maďarsko: Monostori – Bulcsu, Fazakas, Gruff, Hadobás, Nemes, Szélig, S.-T. Gál, Szabó – Zs. J. Gál, Németh, Galajda – Banga, Borbát, Szalmás – László, Mattyasovszky, Strenk – Barna, Görbea, Csölle.
Slovensko: Marinov – S. Socha, Š. Nemec, J. Kocúr ml., Kliment, Krnáč, M. Mešár, Slezák, Š. Miklovič – Braun, O. Stümpel, Slafkovský – Ožvald, Danielčák, M. Wachal – Pokorný, Sokoli, Demek – Moravanský, Kočka, Živický

Radoslav Hecl (hlavný tréner SR „16“): „Dnešné víťazstvo si nesmierne cením vzhľadom na to, že priebeh zápasu sa odvíjal v náš neprospech. Po prvej tretine sme prehrávali 0:2, no dokázali sme sa vnútorne zmobilizovať a záver zápasu už vyznel jasne v náš prospech. Súpera sme najmä v tretej tretine dostávali pod enormný tlak, vďaka čomu sme dokázali skórovať úplne osamotení aj z predbránkového priestoru. Chlapci sa po nevydarenom štarte vypli k veľkému výkonu, to platí aj po tom, čo sme dostali gól na 2:3 v tretej tretine. Dovolím si povedať, že sme zápas vyhrali zaslúžene. Všetky tri zápasy nám ukázali veľmi veľa, hlavne z toho dôvodu, že každý zápas mal iný priebeh. Prvý zápas sme jasne dominovali, druhý zápas nás po dobrom štarte súper sústavne doťahoval a tretí zápas sme pre zmenu museli z nepriaznivého stavu otáčať my. V každom zápase boli, samozrejme, aj klady, aj zápory, no celkový herný prejav hodnotím pozitívne. Až 90 percent hráčov z nášho kádra bolo zo slovenskej Extraligy dorastu teda mal svoje klady a zápory, o to viac ma výsledky tešia, lebo vďaka nim sa potvrdila kvalita úrovne našej dorasteneckej súťaže.“
10.11.2018 - 16:20:47
avatar
Reakcia na: mathew, 10.11.2018 - 16:16:21
Maďarsko „17“ – Slovensko „16“ 3:6 (2:0, 0:2, 1:4) Góly: 8. S.-T. Gál (Csölle), 13. Fazakas (Galajda), 48. Fazakas (Bulcsu, Galajda) – 32. Demek (Sokoli), 34. Š. Nemec (Slafkovský, Braun), 50. Demek (Sokoli), 55. Živický (O. Stümpel, Pokorný), 57. Demek (Živický), 59. Pokorný. Maďarsko: Monostori – Bulcsu, Fazakas, Gruff, Hadobás, Nemes, Szélig, S.-T. Gál, Szabó – Zs. J. Gál, Németh, Galajda – Banga, Borbát, Szalmás – László, Mattyasovszky, Strenk – Barna, Görbea, Csölle. Slovensko: Marinov – S. Socha, Š. Nemec, J. Kocúr ml., Kliment, Krnáč, M. Mešár, Slezák, Š. Miklovič – Braun, O. Stümpel, Slafkovský – Ožvald, Danielčák, M. Wachal – Pokorný, Sokoli, Demek – Moravanský, Kočka, Živický Radoslav Hecl (hlavný tréner SR „16“): „Dnešné víťazstvo si nesmierne cením vzhľadom na to, že priebeh zápasu sa odvíjal v náš neprospech. Po prvej tretine sme prehrávali 0:2, no dokázali sme sa vnútorne zmobilizovať a záver zápasu už vyznel jasne v náš prospech. Súpera sme najmä v tretej tretine dostávali pod enormný tlak, vďaka čomu sme dokázali skórovať úplne osamotení aj z predbránkového priestoru. Chlapci sa po nevydarenom štarte vypli k veľkému výkonu, to platí aj po tom, čo sme dostali gól na 2:3 v tretej tretine. Dovolím si povedať, že sme zápas vyhrali zaslúžene. Všetky tri zápasy nám ukázali veľmi veľa, hlavne z toho dôvodu, že každý zápas mal iný priebeh. Prvý zápas sme jasne dominovali, druhý zápas nás po dobrom štarte súper sústavne doťahoval a tretí zápas sme pre zmenu museli z nepriaznivého stavu otáčať my. V každom zápase boli, samozrejme, aj klady, aj zápory, no celkový herný prejav hodnotím pozitívne. Až 90 percent hráčov z nášho kádra bolo zo slovenskej Extraligy dorastu teda mal svoje klady a zápory, o to viac ma výsledky tešia, lebo vďaka nim sa potvrdila kvalita úrovne našej dorasteneckej súťaže.“
∧ skryť ∧
Uvidíme, ako to dopadne, keď budú hrať s Českom.
10.11.2018 - 17:57:29
avatar
Reakcia na: Roderik Plevka, 10.11.2018 - 16:20:47
∧ skryť ∧
Urcite suhlasim, neprehanajme s tymi vyhrami nad HUN, v decembri bude v Nemecku z polovice iny tim.