Komunita: Diskusia > Slovensko U16
Tému založil: mathew
10.04.2013 - 21:24:26
Aj najmladšia reprezentácia si zaslúži tému.
30.10.2025 - 13:28:43 |
https://www.hockeyslovakia.sk/sk/article/sestnastka-v-kravaroch-aj-proti-americkej-neznamej-s-nazvom-little-caesars Ako vidím, po letných turnajoch ideme zase ignorovať hráčov zo zahraničia . My nie sme hokejová veľmoc a nevieme postaviť kvalitný B-tím ktorý dokáže hrať o víťazstvá na turnajoch. Na zväze by si mali páni v oblekoch konečne uvedomiť, že my na týchto turnajoch hráme o určitú prestíž a zároveň chceme dokázať,že patríme aj na kvalitnejšie obsadené turnaje. Teda predpokladám,že to by malo byť cieľom zväzu,dostať naše vybery na čo najkvalitnejšie turnaje. Tak nerozumiem,prečo hazardujeme s vlastným menom a chodíme s B-výbermi na turnaje. Ďalšia vec je, že za posledné roky sme už vďaka zlyhaniu zväzu stratili dosť reprezentantov, hlavne otrasnou komunikáciou hraničiacou a amaterizmom. A ako vidím, Sýkora a spol sa z toho nepoučili. Toto je už tretia akcia repre U16 túto sezónu a Milanič nebol ani na jednej. Pritom má fyzické parametre aké mu môžu závidieť aj starší hráči a v českej súťaži patrí medzi najlepších v jeho ročníku. Nečudoval by som sa,keby sa na reprezentovanie Slovenska vykašlal. Po Draveckom (ten obzvlášt mrzí),Taligovi či Rybnikárovi už nemôžene prísť o ďalších, gor s našou úzkou základňou. To už by bolo absolútne zlyhanie zväzu a Sýkorova stolička by sa mala nie že zatriasť,ale zhorieť. A aj ďalších ktorí rozhodujú o tomto nezmysle |
30.10.2025 - 19:18:24 |
Chlapci budu mat skore 1:40 |
13.12.2025 - 15:14:28 |
Reakcia na: mathew1, 30.10.2025 - 13:28:43 [url] https://www.hockeyslovakia.sk/sk/article/sestnastka-v-kravaroch-aj-proti-americkej-neznamej-s-nazvom-little-caesars [/url]
Ako vidím, po letných turnajoch ideme zase ignorovať hráčov zo zahraničia . My nie sme hokejová veľmoc a nevieme postaviť kvalitný B-tím ktorý dokáže hrať o víťazstvá na turnajoch. Na zväze by si mali páni v oblekoch konečne uvedomiť, že my na týchto turnajoch hráme o určitú prestíž a zároveň chceme dokázať,že patríme aj na kvalitnejšie obsadené turnaje. Teda predpokladám,že to by malo byť cieľom zväzu,dostať naše vybery na čo najkvalitnejšie turnaje. Tak nerozumiem,prečo hazardujeme s vlastným menom a chodíme s B-výbermi na turnaje. Ďalšia vec je, že za posledné roky sme už vďaka zlyhaniu zväzu stratili dosť reprezentantov, hlavne otrasnou komunikáciou hraničiacou a amaterizmom. A ako vidím, Sýkora a spol sa z toho nepoučili. Toto je už tretia akcia repre U16 túto sezónu a Milanič nebol ani na jednej. Pritom má fyzické parametre aké mu môžu závidieť aj starší hráči a v českej súťaži patrí medzi najlepších v jeho ročníku. Nečudoval by som sa,keby sa na reprezentovanie Slovenska vykašlal. Po Draveckom (ten obzvlášt mrzí),Taligovi či Rybnikárovi už nemôžene prísť o ďalších, gor s našou úzkou základňou. To už by bolo absolútne zlyhanie zväzu a Sýkorova stolička by sa mala nie že zatriasť,ale zhorieť. A aj ďalších ktorí rozhodujú o tomto nezmysle Podľa informácii na IG kanáli hockeyslovakia.mladez je Jakub Milanič v nominácii U16 na turnaj vo Füssene. Takisto iní legionári Alexander Orban a David Macejka. Luca Križanovič a Michal Mojžiš však chýbajú.∧ skryť ∧ |
26.12.2025 - 18:26:22 |
26.12.2025 - 22:21:55 |
Je Milanič pevne rozhodnutý reprezentovať Česko, alebo je stále na vážkach? Lebo ak je nejaká šanca, a dnes hral, mali by ho rýchlo posunúť do 18-ky ako Melicheríka. Taký talent sa musí ostaršiť. |
27.12.2025 - 21:46:01 |
Tak Milanic dnes nic moc.Cicmanec mohol byt rad, ze ma pri sebe Vaska, ktory za neho vsetko hasil a Orban jedna katastrofa same nezmyselne vylucenia, zbytocne sa vozi sam a nevidi okolo seba nic len puk a branku????. Susoliak dnes na pana hral |
29.12.2025 - 05:17:06 |
Hra s Orbanom ako za trest, robi vsetko mozne len aby neprihral spoluhracom. Dnes kludne mohli nad Cechmi vyhrat, no svojou sebeckostou timu vobec nepomohol. |
04.01.2026 - 17:52:58 |
Tobias Lednický má záujem reprezentovať alebo ? |
06.01.2026 - 17:22:18 |
Reakcia na: bach, 04.01.2026 - 17:52:58 Tobias Lednický má záujem reprezentovať :sui: alebo :svk: ?
Podľa eliteprospects už Švajčiarsko reprezentoval do 16 rokov, tak isto Fatyka Nemecko (ten bol dokonca kapitán). Ak ich chceme získať, mali by sme sa viac posnažiť. Ak sú tejto možnosti vôbec otvorení, ale vidím to skepticky.∧ skryť ∧ |
30.01.2026 - 17:25:19 |
Má inak podľa vás Max Melicherík šancu na top 5 na drafte, možno aj na draftovú jednotku? Má úžasné čísla vo Fínsku, jasne najlepšie v lige z hráčov do 16 rokov https://www.eliteprospects.com/player/977577/max-melicherik |
02.02.2026 - 12:29:22 |
Nominácia U16 na Turnaj 5 krajín do Chomutova. 5 krajánkov. Konečne! Hráči: BARANI Banská Bystrica: Michal ČIČMANEC, Filip KASANICKÝ, Patrik ŠUŠOLIAK BARANI Banská Bystrica/MŠHK-mládež Prievidza: Matúš ŠIMO HC SLOVAN Bratislava: Lukáš POTOČKA HC SLOVAN Bratislava-mládež: Martin PÚROK HOBA Bratislava: Maxim BOLLA HC Košice: Viliam GAZDAG, Jakub VASKO HC Košice/Ha Slávia Prešov: Kristián JAROŠ MHA Martin: Samuel ŠEBO MMHK Nitra: Lukáš LIPOVSKÝ, Jakub PECHA, Nikolas Pavel RYBA, Jakub ŤAPUŠ HKM Gladiators Trnava: Viktor VLČKO HKM Zvolen/MŠHK-mládež Prievidza: Tadeáš GRUS EC Salzburg (AUT): Simon SISIK RB Hockey Academy (AUT): Luca KRIŽANOVIČ BK Mladá Boleslav (CZE): Jakub MILANIČ HC Kométa Brno (CZE): Maxim René ŠKOLIAK HC Oceláři Třinec (CZE): Michal MOJŽIŠ |
02.02.2026 - 20:36:37 |
Reakcia na: Ivanru, 02.02.2026 - 12:29:22 Nominácia U16 na Turnaj 5 krajín do Chomutova. 5 krajánkov. Konečne!
Hráči:
BARANI Banská Bystrica: Michal ČIČMANEC, Filip KASANICKÝ, Patrik ŠUŠOLIAK
BARANI Banská Bystrica/MŠHK-mládež Prievidza: Matúš ŠIMO
HC SLOVAN Bratislava: Lukáš POTOČKA
HC SLOVAN Bratislava-mládež: Martin PÚROK
HOBA Bratislava: Maxim BOLLA
HC Košice: Viliam GAZDAG, Jakub VASKO
HC Košice/Ha Slávia Prešov: Kristián JAROŠ
MHA Martin: Samuel ŠEBO
MMHK Nitra: Lukáš LIPOVSKÝ, Jakub PECHA, Nikolas Pavel RYBA,
Jakub ŤAPUŠ
HKM Gladiators Trnava: Viktor VLČKO
HKM Zvolen/MŠHK-mládež Prievidza: Tadeáš GRUS
EC Salzburg (AUT): Simon SISIK
RB Hockey Academy (AUT): Luca KRIŽANOVIČ
BK Mladá Boleslav (CZE): Jakub MILANIČ
HC Kométa Brno (CZE): Maxim René ŠKOLIAK
HC Oceláři Třinec (CZE): Michal MOJŽIŠ
Trener z Prievidze, podozrivo vela hráčov z tohoto mesta. Všetci z BB Barani sú Prievidzania.∧ skryť ∧ |
03.02.2026 - 00:22:38 |
Švajda mi tam chýba. Vo Švédsku hrá celkom obstojne. Inak neviem, koho by som dal, Milanič zrazu chodí na všetky zrazy, zľakli sa, že odíde k Čechom, ale to je dobre. |
03.02.2026 - 12:47:03 |
Nie len švajda ale určite aj macejka zo švajčiarska či Orbán a Kohút z Fínska ... |
03.02.2026 - 23:08:17 |
Pokojne aj Jakub Stražovec |
06.02.2026 - 22:56:38 |
Čítal som, že Bednár a Domonkoš boli obaja tendrovaní, je to tak? Kedy ich môžeme čakať v našom drese? Tento rok na HGC alebo až o rok? |
07.02.2026 - 16:19:57 |
U17 by mali mať na začiatku sezóny v auguste turnaj. Tam by mohli byt prvý krat viac menej v plnej zostave. |
10.04.2026 - 23:59:45 |
Naše zámorské nádeje prvýkrát v nominácii. Som zvedavý na Bednára a Domonkoša. Majú to byť talenty. https://www.hockeyslovakia.sk/sk/article/sestnastka-plnila-stanovene-predsavzatia-sezonou-rozluckou-domaci-turnaj |
16.04.2026 - 21:35:38 |
https://www.hockeyslovakia.sk/sk/article/sestnastka-s-lekciou-v-uvodnom-suboji-domaceho-turnaja-proti-svedsku Ťažko sa po takomto debakli hľadajú pozitívne slová. Tak ale chlapci aspoň videli, kde je top medzinárodný hokej v tejto kategórii. No a dvom do USHL tendrovaným hráčom (Domonkoš,Bednár) tento zápas naznačil, čo ich čaká ďalšiu sezónu v USHL, aj keď tam to bude ešte na vyššej úrovni ako toto. Takže majú čo robiť cez leto, aj keď teda neviem či bude pár mesiacov stačiť na to, aby sa pripravili na tú realitu, ktorá ich tam bude čakať. Každopádne držím im palce rovnako ako aj celému tímu v zápasoch proti ďalším súperom na tomto turnaji. |
16.04.2026 - 22:27:21 |
Mame tam kvalitneho metodika s dlhorocnymi skusenostami, tak im to isto fundovane vysvetli. |
Ak sa chcete zapojiť do diskusie, prosím prihláste sa alebo ak ešte nemáte vlastný úcet, zaregistrujte sa.

alebo
?
