19.4.2020 19:00 Slovakia - Kazakhstan

hodnost Ojo .
10.04.2022 - 22:55:19
avatar
Ja len nechápem, čoho sa bojíme, že pre jeden tvrdší tréningový zápas s Nórskom nezoberieme dvoch hráčov, ktorý by mohli odohrať kvalitný turnaj. Podľa mňa nie si ďaleko od pravdy, keď si myslíš, že si to odnesie obrana. Je to najrozumnejšie riešenie, aj keď v tejto vekovej kategórii to môže mať horší dopad na výsledky.
11.04.2022 - 08:50:22
avatar
Takže súpiska pred prvým zápasom U18:
6+12, chýbajú v nej brankár Urban, obrancovia Krakovský a Nahálka (Nemec) a útočník Mešár (Sýkora). To znamená, že Mešár alebo Sýkora. Ak tréneri vezmú na ten jeden zápas Sýkoru, Mešár bude definitívne out ...
hodnost .
11.04.2022 - 11:25:49
avatar
Tak nakoniec mudre rozhodnutie 7+13, je tam viac lepsich utocnikov ako obrancov. Spokojnost.

11.04.2022 - 14:32:30
avatar
Chýbajú správy ohľadom Mešára. Znamená to, že nebude hrať len dnes alebo si nezahrá vôbec?
11.04.2022 - 15:35:21
avatar
Vedeli by ste mi prosím poradiť či sa už dopredu vie na ktorú stranu budeme vo všetkých zápasoch útočiť 2 tretiny? Chystám sa na zápas proti Kazachstanu a rád by som vedel na ktorej strane štadíona budem vidieť viac šancí! Ďakujem
11.04.2022 - 21:25:35
avatar
Prvý zápas... Verím, že sa to v priebehu zlepší... Naše presilovky neboli až na jednu veľmi kvalitné. Dvorský je už teraz superstar a svoje kvality bude ukazovať celý čas... Dnes bol v mojich očiach najväčším sklamaním jednoznačne Markus Suchý. V každom prípade treba zlepšiť celkový herný prejav... Jediná formácia, ktorá šlapala a fungovala do bodky celý zápas bola Dvorského... Prvá by si mala cvičiť zakončenie.
11.04.2022 - 21:40:52
avatar
Hlboko podpriemerný výkon celého tímu, občas vrátane Dvorského. Ak by hrali primerane svojim schopnostiam, tak im dáme 20. Pre mňa osobne sklamanie z prístupu, ako keby sa im nechcelo a zapli iba 5 minút na konci 2. tretiny. Zajtra s Nórmi potrebujeme diametrálne odlišný výkon, inak hrozí prekvapenie.
11.04.2022 - 22:09:36
avatar
Reakcia na: slovak, 11.04.2022 - 21:40:52
∧ skryť ∧
Btw nemôžem si neodpustiť : Kopecký už gól dal, môže byť teda draftovaný, 80 skautov na tribúne má jeho meno určite v zápisníku. Jeho tatko bude rád..(this is joke, of course)
11.04.2022 - 22:34:34
avatar
Reakcia na: SVKProspect, 11.04.2022 - 22:09:36
Ďakujeme slovak (alias Vincomír na HP) za zhodnotenie zápasu. Hlboko podpriemerný výkon to určite nebol, skôr taký profesorský, akokeby si chalani mysleli,že sa nič nemôže stať. Niektorí Japonci boli extrémne rýchli, viackrát sa naši beci len dívali čo sa deje. Ale bol to prvý zápas, neočakával som 15:0, za 7 dní je 5 zápasov, síl nebude nazvyš. Za mňa dobre hráči ako Dvorský (nadrieť sa ale nemusel), Molnár, Mišiak, Eperjesi, Chromiak. Btw nemôžem si neodpustiť : Kopecký už gól dal, môže byť teda draftovaný, 80 skautov na tribúne má jeho meno určite v zápisníku. Jeho tatko bude rád..(this is joke, of course) :sr:
∧ skryť ∧
Dovolím si nesúhlasiť s Eperješim - ten hral tragicky.

Reakcia na: slovak, 11.04.2022 - 22:34:34
Dovolím si nesúhlasiť s Eperješim - ten hral tragicky. Zajtra zrejme aj s Nemcom a Sýkorom, poskladal by som to takto: Mišiak - Repčík - Honzek Molnár - Dvorský - Čiernik Šotek - Jenčko - Sýkora Gabriel - Suchý - Križan Nátny - Nemec Moško - Chromiak Žabka - Štrbák Eliáš Jurčák
∧ skryť ∧
Zo Sykorom si vedľa, Myslíš že ho Feneš dá do 3.lajny? Neexistuje.
∧ skryť ∧
niektorí to berú už ako hotovú vec. Celkom sa mi dá tomu veriť, lebo Nóri sú náš najsilneší súper, tak preto idú všade info, že si Feneš bude chcieť veci radšej poistiť. Už len tà veta z tlačovky po zápase: “Zostavu upresníme až ráno…”, veľa naznačuje.
∧ skryť ∧
Sykoru zavolali aby ho dali do tretej lajny? nesranduj. Jasne ze bude prva lajna. Podla mna vytlaci Misiaka, ten sa presunie do tretej. Ale koho uz odtial vytlaci on netusim. 13ty utocnik by mal byt podla mna Krizan, 7my obranca Chromiak. Uvidime
12.04.2022 - 14:34:49
avatar
Podla mna bude prva formacia Honzek - Repcik - Sykora a 13. utocnik bude Jencko
12.04.2022 - 14:37:58
avatar
Treba si aj uvedomiť, že ich zajtra a pozajtra čakajú ťažké zápasy playoff, takže podľa mňa nebudú veľmi vyťažovaní. Jedine, že by to bolo naozaj nevyhnutné.
12.04.2022 - 18:26:11
avatar
∧ skryť ∧
Vincomir, ako vyzera zostava na dnesny zapas, Sykora je v tretom utoku?
12.04.2022 - 19:37:04
avatar
Katastrofa bola táto tretina. Keď budú takto pokračovať, dostanú na prdel celkom jednoznačne.
12.04.2022 - 19:47:36
avatar
Nedisciplinovanost veľká,Zabka mal aj včera jedno uplne zbytočné vylúčenie,trener ich musí dať do laty cez prestávku lebo ináč neviem
12.04.2022 - 19:48:56
avatar
Tak tak, veľmi zlá tretina. Naivný hurá hokej. Nedisciplinovanosť a nepresnosť. Snáď sa to výrazne zlepší