Komunita: Diskusia > MS 2026 - Zürich & Fribourg
Tému založil: slovak
25.05.2025 - 21:20:51
Skupina A (Zürich / kapacita 12 000):
USA
Švajčiarsko
Fínsko
Nemecko
Lotyšsko
Rakúsko
Maďarsko
Veľká Británia
Skupina B (Fribourg / kapacita 9 262):
Kanada
Švédsko
Česko
Dánsko
SLOVENSKO
Nórsko
Slovinsko
Taliansko
Program:
16.5. SLOVENSKO - Nórsko 2:1
17.5. SLOVENSKO - Taliansko 4:1
19.5. SLOVENSKO - Slovinsko 5:4 sn
21.5. SLOVENSKO - Dánsko 5:1
23.5. SLOVENSKO - pojebané české kurvy 2:3
24.5. SLOVENSKO - Kanada 1:5
26.5. SLOVENSKO - Švédsko 2:4
USA
Švajčiarsko
Fínsko
Nemecko
Lotyšsko
Rakúsko
Maďarsko
Veľká Británia
Skupina B (Fribourg / kapacita 9 262):
Kanada
Švédsko
Česko
Dánsko
SLOVENSKO
Nórsko
Slovinsko
Taliansko
Program:
16.5. SLOVENSKO - Nórsko 2:1
17.5. SLOVENSKO - Taliansko 4:1
19.5. SLOVENSKO - Slovinsko 5:4 sn
21.5. SLOVENSKO - Dánsko 5:1
23.5. SLOVENSKO - pojebané české kurvy 2:3
24.5. SLOVENSKO - Kanada 1:5
26.5. SLOVENSKO - Švédsko 2:4
16.05.2026 - 20:11:31 |
Strbak 17,5 min..Knazko 11,5 min, zvlastne..prvy ma odohrate 2z medzi muzmi, druhy okolo 250z.. snad je ten prvy aspon z casti ako Lane Hutson.. |
16.05.2026 - 20:13:08 |
feromotyka týždeň dozadu: Snáď príde hlavne Mešár, to by bola väčšia posila pre repre než Chromiak. |
17.05.2026 - 07:13:31 |
Reakcia na: dexterko, 16.05.2026 - 20:13:08 feromotyka týždeň dozadu: Snáď príde hlavne Mešár, to by bola väčšia posila pre repre než Chromiak. :s12: Chromiak tiez ziadna slava. Mal tam 2 pekne prieniky pocas zapasu, bo inac vo vacsine hernych cinnosti bol mizerny, defenzivne je velmi slaby, nemastny neslany vykon.∧ skryť ∧ Z utocnikov sa daju za vykon pochvalit len Liska, Sykora, Pospisilovci. Zvysok bieda, niektori doslova neviditelni (Petrovsky, Okuliar). |
19.05.2026 - 16:12:15 |
Reakcia na: Terminatoir, 17.05.2026 - 07:13:31 Chromiak tiez ziadna slava. Mal tam 2 pekne prieniky pocas zapasu, bo inac vo vacsine hernych cinnosti bol mizerny, defenzivne je velmi slaby, nemastny neslany vykon.
Z utocnikov sa daju za vykon pochvalit len Liska, Sykora, Pospisilovci. Zvysok bieda, niektori doslova neviditelni (Petrovsky, Okuliar). Okuliar neviditeľný?!∧ skryť ∧ Chlapče,ty zmeň očného alebo v sledovaní presedlaj na iný šport! |
19.05.2026 - 23:09:29 |
V druhej tretine to vypadalo, že ich ideme zožrať. A ten kolaps čo nastal potom, to je neskutočné. Kolektívny mentálny breakdown. Toto by si zaslúžilo nejaký podrobný výskum. Analýzu, o ktorej by sa neskôr mohlo prednášať začínajúcim psychológom či mentálnym koučom. Názov by znel - AKO SA MÔŽE BEHOM PÁR MINÚT POSRAŤ 20 DOSPELÝCH CHLAPOV. Nič na tom nemení ani výhra po nájazdoch. Ak sa takto poserieme aj s Dánmi, tak nemáme nárok na štvrťfinále. |
20.05.2026 - 08:30:52 |
Reakcia na: mathew1, 19.05.2026 - 23:09:29 V druhej tretine to vypadalo, že ich ideme zožrať. A ten kolaps čo nastal potom, to je neskutočné. Kolektívny mentálny breakdown. Toto by si zaslúžilo nejaký podrobný výskum. Analýzu, o ktorej by sa neskôr mohlo prednášať začínajúcim psychológom či mentálnym koučom. Názov by znel - AKO SA MÔŽE BEHOM PÁR MINÚT POSRAŤ 20 DOSPELÝCH CHLAPOV. Nič na tom nemení ani výhra po nájazdoch. Ak sa takto poserieme aj s Dánmi, tak nemáme nárok na štvrťfinále. podla tunajsich expertov by bol aj postup uspech, ved oni ich tipovali na boj o zachranu... cize toto uz je zazehnane, zostavame v A-cku ∧ skryť ∧ nechapem, ako mohol mat niekto az take cierne predpovede, ved aj ine krajiny maju slabsie timy ako zvycajne okrem mozno dvoch... cize zapadame do priemeru a skoncime mozno piati v skupine alebo postupime a potom koniec vo stvrtfinale |
20.05.2026 - 10:20:21 |
Reakcia na: Hrobár nádeji , 19.05.2026 - 16:12:15 Okuliar neviditeľný?!
Chlapče,ty zmeň očného alebo v sledovaní presedlaj na iný šport! :s12: ???? ja neviem ale reagujes na 3 dni stary prispevok po zapase s Norskom, a vtedy Okuliar hral ozaj zle. Na co aj reagovali treneri jeho presunom do 2.formacie.∧ skryť ∧ Ale ano, ja mam ist k ocnemu.... Nikde som negativne nehodnotil Okuliara v dalsich 2 zapasoch. |
20.05.2026 - 10:41:52 |
Reakcia na: Terminatoir, 20.05.2026 - 10:20:21 ???? ja neviem ale reagujes na 3 dni stary prispevok po zapase s Norskom, a vtedy Okuliar hral ozaj zle. Na co aj reagovali treneri jeho presunom do 2.formacie.
Ale ano, ja mam ist k ocnemu....
Nikde som negativne nehodnotil Okuliara v dalsich 2 zapasoch. Ten tvoj prispevok aj tak patril do zumpy. Okuliar nehral v priprave, hral zapas po 2 tyzdnoch a hned po prvom jeho zapase spustit hodnotenia ze bieda atd. Toto kde si videl? Bieda akurat tak od teba.∧ skryť ∧ |
20.05.2026 - 12:01:45 |
Reakcia na: Tagova, 20.05.2026 - 10:41:52 Ten tvoj prispevok aj tak patril do zumpy. Okuliar nehral v priprave, hral zapas po 2 tyzdnoch a hned po prvom jeho zapase spustit hodnotenia ze bieda atd. Toto kde si videl? Bieda akurat tak od teba. Ja si mozem hodnotit koho chcem, a kedy chcem. To, ze dalsie 2 zapasy hral Okuliar velmi dobre neznamena, ze prvy zapas nehral tužku.∧ skryť ∧ Pokial si si nevsimol, ja tu uz roky komentujem, a nie len pocas MS, ako to byva u niektorych zvykom. Ked sa mi nieco nepaci, tak to napisem, a Okuliarov vykon sa mi v 1.zapase jednoducho nepacil. A ano, aj ja sa mylim, a zdaleka nie vsetko co napisem je objektivna pravda, predsalen som len laik. No za tym, ze Okuliar hral slabo 1.zapas si stojim. A ano, viem, ze za tym mozu byt aj objektivne priciny. |
21.05.2026 - 23:32:59 |
Dnes to bolo od chalanov dobré. Nič nenechali na náhodu a tak to má byť. Zopakovať tento výkon proti Česku , možno ešte aj pridať niečo navyše a môže byť z toho krásna sobota. |
22.05.2026 - 00:50:48 |
Super zapas. Chyba Štrbáka nas stala gol ale asi pohoda. Skôr ma prekvapuje Kollar. Zvláštne rozhodnutua, končí na ňom veľa akcii… skusil by som ho vymeniť za Petrovskeho aspoň proti čechom. Pomôže mu to. |
22.05.2026 - 08:15:15 |
Reakcia na: Ojo, 22.05.2026 - 00:50:48 Super zapas. Chyba Štrbáka nas stala gol ale asi pohoda. Skôr ma prekvapuje Kollar. Zvláštne rozhodnutua, končí na ňom veľa akcii… skusil by som ho vymeniť za Petrovskeho aspoň proti čechom. Pomôže mu to. Ano, Kollar je totalne v lese od prveho zapasu, ale to bol aj Petrovsky, a opravnene sedi na tribune.∧ skryť ∧ Az mi je luto Mesara, s kym musi hrat v utoku ako kreativny hrac. Nauš jedine co vie, tak forcekovat, inac herne tiez 0 bodov. A vlastne to, ze polku 3. tretiny proti Slovincom sme tam tocili vkuse Nausa s Kollarom nas de facto stalo bod. |
23.05.2026 - 20:14:17 |
Tak snáď si chlapci po dnešku ponadávali a zajtra nakopú kanadu doprdele kľudne aj na český spôsob. Dnes sa dala naším vytknuť len premotivovanosť a zahodené tutovky. |
24.05.2026 - 09:15:21 |
Podľa mňa gól pre samotnú korčuľu platiť mal, riešime nesprávny problém. Problém je nezmyselné pravidlo IIHF, že na faul sa nedá zobrať challenge a Červenka jasne fauloval Radivojeviča. Škoda. Tento rok nepostúpime. Tak snáď nabudúce. Držíme palce ďalej. |
24.05.2026 - 13:10:53 |
Reakcia na: Terminatoir, 22.05.2026 - 08:15:15 Ano, Kollar je totalne v lese od prveho zapasu, ale to bol aj Petrovsky, a opravnene sedi na tribune.
Az mi je luto Mesara, s kym musi hrat v utoku ako kreativny hrac. Nauš jedine co vie, tak forcekovat, inac herne tiez 0 bodov. A vlastne to, ze polku 3. tretiny proti Slovincom sme tam tocili vkuse Nausa s Kollarom nas de facto stalo bod. A minutu a pol do konca zapasu kedy potrebujeme dat gol, tak posle na lad Kollara. A pri zaverecnej hre 6na5 tam da Mesara, kory je zabity vo stvrtej lajne ale ani za nic ho nevytiahne vyssie. ∧ skryť ∧ |
24.05.2026 - 17:00:58 |
Reakcia na: peto10, 24.05.2026 - 13:10:53 A minutu a pol do konca zapasu kedy potrebujeme dat gol, tak posle na lad Kollara. A pri zaverecnej hre 6na5 tam da Mesara, kory je zabity vo stvrtej lajne ale ani za nic ho nevytiahne vyssie. Presne toto. Keď som videl že je na ľade kollar začal som strašne nadávať. ∧ skryť ∧ |
24.05.2026 - 21:46:45 |
Keď vidím na ľade Gajdoša,rosandica a knazka je mi fyzicky ťažko. |
25.05.2026 - 08:07:30 |
Reakcia na: Kámen, 24.05.2026 - 21:46:45 Keď vidím na ľade Gajdoša,rosandica a knazka je mi fyzicky ťažko. To je neskutocne, ako Knazko upadol. Ved on v 18-19 rokoch hral lepsie, ako teraz. Pritom to bol z rocnikov 00-03 jediny relevantny obranca.∧ skryť ∧ Rosandic s Gajdosom hraju ovela lepsie, ako sme cakali. Pravdeopodobne hraju to najlepsie, co vedia. No nestaci to. No mna najviac irituje Strbak. Vzdy len trpnem, ked je na lade, co zase vyvedie. Ano, ma momenty, kedy vyzera super, no totalne to neguje svojimi skratmi. |
25.05.2026 - 10:54:50 |
Knažkovi podľa mňa trochu ublížilo to, že išiel zo zámoria príliš skoro. Mohol to ešte skúsiť niekde v Amerike alebo kvalitnejšej európskej lige ako v Česku (i keď aj to kvalitná liga) mám taký pocit že ho ani forma nechytila teraz, ale ešte môže dozrieť v kvalitného obrancu typu Čerešňák, Gernát alebo lepšie a možno aj na zámorie zapôsobí. Skôr ma škrie ten Mešár. Chalan má zručnosť snaží sa, ale nie a nie to nejako prelomiť pri bodoch. Avšak nebojím sa o neho že bude kvalitným útočníkom pre repre a možno aj v NHL. Zabíjajú ho v tej 4 formácii, len asi nemajú koho iného dať ku Kollárovi (ktorý tam je fakt iba kvôli toľkým ospravedlnenkám) a Naušom (detto), ale jemu to na tom aby sa ukázal veľmi nepomáha. Aspoň hrá presilovky. Ináč, trošku odveci ale myslím si že toto leto budú Slováci na prestupovom trhu určite zahrnutí. Takže draft bude zaujímavý. Očakávam pri trade Montrealu, že Mešár tam môže byť zahrnutý. A určite musí byť Nemec vymenený. |
25.05.2026 - 17:47:52 |
Ja si osobne myslím že aj Luka by mohol byt draftovaný mne sa pozdáva na MS. Neviem teda koľko rokov je už od jeho drafroveho ročníka ale tuším len minulý mal byt nie? |
Ak sa chcete zapojiť do diskusie, prosím prihláste sa alebo ak ešte nemáte vlastný úcet, zaregistrujte sa.

nechapem, ako mohol mat niekto az take cierne predpovede, ved aj ine krajiny maju slabsie timy ako zvycajne okrem mozno dvoch... cize zapadame do priemeru a skoncime mozno piati v skupine alebo postupime a potom koniec vo stvrtfinale

