Prejavte svoj názor: Zapojte sa do našej letnej ankety o NHL. Viac »
Zavrieť SlovakNHL.sk
 
CAR
4
Highlighty 
PP
CAR
4
Highlighty 
P2
VGK
5
Highlighty 
 
VGK
3
Highlighty 
 
CAR
4
Highlighty 
 
VGK
0
Highlighty 
Stanley Cup: Finále
  Carolina 4
  Vegas 2
+

Komunita: Diskusia > PRO DRAFT 2025

Tému založil: Canucks 666
07.07.2025 - 14:21:48
Drahí priatelia, prizanivci športu - mal by tento rok niekto záujem a) organizovať PD (ja rád pomôžem, avšak nezvládnem to sám) b) sa zúčastniť?

Termínovo by som to videl totožne ako minulý rok - čiže začiatok drsftu 7.8

Píšte, hláste sa

Zatiaľ prihlásení:

1. Canucks 666
2. Dany
3. laik
4. dannyhockey
5. Samu21
6. Islas
7. Nathan
8. MatoGBW
9. bertty
10. duke28
11. bestkiwi
12. Suloo
13. Daewoo
14. BluesFan
15. YoZo8
16. BeerBoy88

09.07.2025 - 11:37:11
avatar
a) b)
11.07.2025 - 06:20:27
avatar
Mam to podobne ako canucks, organizovat nie, ale pomozem, ak bude treba
16.07.2025 - 10:59:27
avatar
Rad sa pripojim, ked bude treba pomoct rad pomozem.
23.07.2025 - 12:17:20
avatar
ja by som sa tiež rád pridal do PD, niekedy by som mohol pomôcť s denným zapisovaní do zoznamu a striehnutim dodržiavania časových okien a podobne
27.07.2025 - 17:56:59
avatar
no čo je koniec jula a je tu akosi ticho!
01.08.2025 - 07:09:46
avatar
AHojte, tiez by som sa pripojil. Co tak poprosit hymyho o propagaciu na hlavnej stranke? Myslim, ze to vzdy najviac zabralo
01.08.2025 - 11:10:36
avatar
Reakcia na: Nathan, 01.08.2025 - 07:09:46
AHojte, tiez by som sa pripojil. Co tak poprosit hymyho o propagaciu na hlavnej stranke? Myslim, ze to vzdy najviac zabralo
∧ skryť ∧
On je dolezite, kto si to vezme na starost
01.08.2025 - 13:46:53
avatar
Reakcia na: Dany, 01.08.2025 - 11:10:36
On je dolezite, kto si to vezme na starost
∧ skryť ∧
Tak tak ... a este dolezitejsie,kto bude v porote
02.08.2025 - 00:16:13
avatar
Co keby sme tento rok hlasovali my hraci?.Ked nas bude,poviem priklad 16,tak normalne body kazdy jeden od 16 az po 1.Tim,ktory bude mat najviac vyhral zakladnu cast,no a dalsie timy sa zoradia podla poradia.easy
06.08.2025 - 06:57:38
avatar
a) b), ak tak môžem aj zastrešiť ...
06.08.2025 - 09:04:18
avatar
rád sa zúčastním, ale mne to vždy vychádza na dovolenku, tak s organizáciou asi nepomôžem.
06.08.2025 - 11:15:33
avatar
Chalani, keďže som hrával prodraft od sezóny 2014 či 2015 myslím, tak asi prišiel čas na to, aby som pomohol svojou troškou a bol organizátorom. Potrebujem ale ešte info, čo všetko to obnáša, čiže prosím spojte sa so mnou, tí čo ste to minulý rok organizovali, nech si to prejdem s vami
06.08.2025 - 19:44:40
avatar
Ale pekna particka sa nam tu zbiera. Neviem ale ako s casom budem august mi celkovo nevyhovuje. Ak by ste ale potrebovali zaplnit miesto rad sa pridam. Len budem mat asi vela zoznamov
06.08.2025 - 19:59:25
avatar
Reakcia na: dannyhockey, 06.08.2025 - 11:15:33
Chalani, keďže som hrával prodraft od sezóny 2014 či 2015 myslím, tak asi prišiel čas na to, aby som pomohol svojou troškou a bol organizátorom. Potrebujem ale ešte info, čo všetko to obnáša, čiže prosím spojte sa so mnou, tí čo ste to minulý rok organizovali, nech si to prejdem s vami
∧ skryť ∧
rád s tým pomôžem, napíš mi cez chat danny a dali by sme si k tomu call alebo prípadne si len písať, môžeme sa dať dokopy aj laik a Dany a pomôžemensi štyria, len chce to jednu hlavu a tento rok to neviem byť ja kvôli času... aleeee rád sa postarám o tabuľku, ktorá minulý rok podľa mňa veľmi fungovala
07.08.2025 - 14:05:31
avatar
Reakcia na: MatoGBW, 02.08.2025 - 00:16:13
Co keby sme tento rok hlasovali my hraci?.Ked nas bude,poviem priklad 16,tak normalne body kazdy jeden od 16 az po 1.Tim,ktory bude mat najviac vyhral zakladnu cast,no a dalsie timy sa zoradia podla poradia.easy
∧ skryť ∧
Zakladna cast sa doteraz ani inak nehodnotila, len cez hlasy sutaziacich sa stanovilo poradie oboch konferencii, porota s tym nemala nic...
07.08.2025 - 15:29:39
avatar
Reakcia na: Wild, 07.08.2025 - 14:05:31
Zakladna cast sa doteraz ani inak nehodnotila, len cez hlasy sutaziacich sa stanovilo poradie oboch konferencii, porota s tym nemala nic...
∧ skryť ∧
Poradie od 16 po 1 bez konferencii.Konferencie az na PO,hodnotili by sme to opat my hraci 8 a 8 (zapadna vs vychodna) ziadna porota.
07.08.2025 - 17:07:22
avatar
Takto, za mňa úplne úprimne je problém PD v subjektivite hodnotenia. Ako od hráčov, tak od porotcov. Porotcovia sú v teórii väčší "garanti" nestrannosti, lebo do hry nie sú angažovaní, na druhej strane hráči ak nemôžu hlasovať za seba tak majú aspoň v rukách moc a hlavne to hráčov (dúfajme) že udrží aktívnych v hre podstatne dlhšie. Ja by som bol aj za tento nápad - a to nič proti porotcom ako Wild, svoju robotu si vždy robia dobre
08.08.2025 - 13:21:22
avatar
Kolko by nas zatial bolo? Uz celkom tlaci cas
08.08.2025 - 20:45:49
avatar
ja som za klasicku 16 skôr ako nestabilných 20, kde dvaja hráči behom draftu bezdôvodne prestanu porota bude vždy diskutabilná a zopár výhrad som mal aj ja pri pár verdiktoch mne by vyhovoval kludne start až v septembri, dovolenky a prazdniny su the end, a priprava NHL na novu sezonu ešte poriadne nezačala
09.08.2025 - 00:46:07
avatar
Súhlasím so septembrom, akurát tam organizácia mimo tabuľky fakt nebude možná. Každopádne písal mi aj Samu21, takže zatiaľ sme:

1. Islas
2. Dany
3. ja
4. Samu21
5. MatoGBW
6.bertty
7. dannyhockey
8. duke28
9. Nathan
10. laik

Takže dany a Samu, pozreli by ste sa na organizáciu? Môžeme napísať aj minulým hráčom prípadne vhodiť článok. Kludne aj ten z minulého roka čo som písal vlastne

1 2 3 4

Ak sa chcete zapojiť do diskusie, prosím prihláste sa alebo ak ešte nemáte vlastný úcet, zaregistrujte sa.