Komunita: Diskusia > Všetky príspevky užívateľa v diskusii
17.04.2026 - 11:45:51 |
Zobrať do brány hráča, ktorý nemože chytať ani za 9 ročník je smutné. Hanba a vizitka????????♀️????????♀️????????♀️trénerov. Rodičia si idú svoje cez mrtvoly. Máme kopec iných a kvalitnejších brankárov ako mladý Jaroš ????. Mali mu zbaliť vak a poslať ho konečne domov za tie výsledky. Ležať na pupku može doma a nie počas zápasu. Chlapec nevie kde je sever. Inak zahraničné hviezdy tiež toho veľa neukázali. Chlapci bez nich v Chomutove prehrali so Švédskom,ale nie tak zahanbujúco vysoko. |
29.12.2025 - 05:17:06 |
Hra s Orbanom ako za trest, robi vsetko mozne len aby neprihral spoluhracom. Dnes kludne mohli nad Cechmi vyhrat, no svojou sebeckostou timu vobec nepomohol. |
27.12.2025 - 21:46:01 |
Tak Milanic dnes nic moc.Cicmanec mohol byt rad, ze ma pri sebe Vaska, ktory za neho vsetko hasil a Orban jedna katastrofa same nezmyselne vylucenia, zbytocne sa vozi sam a nevidi okolo seba nic len puk a branku????. Susoliak dnes na pana hral |
1

