Zavrieť SlovakNHL.sk
 
CAR
4
Highlighty 
PP
CAR
4
Highlighty 
P2
VGK
5
Highlighty 
Stanley Cup: Finále
  Carolina 1
  Vegas 2
09. 06.
kurzy
02:00
11. 06.
kurzy
02:00
+
LIVE: Golden Knights vs. Hurricanes
Sleduj a tipuj zápasy NHL a AHL naživo + získaj bonus »

Komunita: Diskusia > Všetky príspevky užívateľa v diskusii

07.06.2026 - 16:39:54
avatar
ja sa budem starať o tabuľku, toto leto nebudem tak vyťažený ako minulé a taktiež sa hlásim ako hráč

ak mi môj autistický rozmer osobnosti dopraje nepokojný júl, tak urobím aj tp tabuľku kde porovnám draftové výbery medzi draftami ("ranking")
06.06.2026 - 14:33:31
avatar
Reakcia na: slovak, 06.06.2026 - 09:30:56
mysterio - rok registracie 2018 :1f921:
∧ skryť ∧
no a? LukasPN je 2016 a je v HoF - síce samozrejme kvôli ProDraftu, ale nemyslím si, že kritérium je dĺžka existencie účtu, ale prínos pre komunitu atď. každý nech si pri nominácii sám definuje čo to znamená pre neho
06.06.2026 - 01:51:53
avatar
Za mňa možno práve Maple, ktorý tu je vyššie, možno catsfan, hoc ten sa tu už dlho neukázal - možno aj mysterio, ten je aktívy dlhodobo, potom Islas a Wild...a ešte Qucoboy
20.04.2026 - 15:49:18
avatar
Zoznam prihlásených hráčov:

Canucks 666
Skywalker 1994
Bruso87
Crixus
Astro
Gtoso
Lesky
kucim
surgeon11
Krempo85pp
Longi
Matej09
MaoS
MATO 1919
Peter_04
Tramkac
8pali94
Milosh22
Kyzko
peto10
Sekonen
Pteraspid
shramo
Marquino
prasiatko
Qucoboy
Samu21
Punkomir
Jake
mike24

Dokopy 35 ľudí, ešte sa myslím dá prihlásiť kým nezačne prvý zápas dnes, tak ak niekto váha tak ŠUP ŠUP
19.04.2026 - 04:10:08
avatar
19.04.2026 - 04:10:07
avatar
Zatiaľ veľmi pekná účasť 24 hráčov Myslím, že ešte zajtra sa dá prihlásiť do skončenia posledného prvého zápasu (alebo do začiatku prvého druhého zápasu).

Takže smelo!
18.04.2026 - 01:49:54
avatar
Ja som samozrejme tiež in
21.02.2026 - 15:33:56
avatar
Reakcia na: Baggio, 21.02.2026 - 12:39:32
https://www.youtube.com/watch?v=25yZU5JibZE video:Nejhloupější Výměny v Historii Hokeje, Které Se Neměly Nikdy Stát…
∧ skryť ∧
kámo toto nie je inzerčná plocha na tvoj kanál
11.02.2026 - 15:04:11
avatar
Reakcia na: Hrobár nádeji , 09.02.2026 - 21:23:19
Samozrejme,ženský hokej je v mnohým aspektoch športom úplne iným ako ten mužský.Treba si k nemu nájsť cestu,naučiť sa naň nazerať inou optikou,potom sa vám ukáže v plnej kráse. Sledujem ho na pravidelnej báze,či už v podaní elity z PWHL,MS,práve prebiehajúcich OH,vystúpeniach našich repre a hlavne v rámci zápasov svojej dcéry... :2764:
∧ skryť ∧
tak dcérka je krásny dôvod držím jej palce
10.02.2026 - 00:44:57
avatar
Ja by som vymenil Regendu s Hudáčkom. Nech Hudáček má možnosť byť individuálne kreatívny, hrať proti bottom 6 súperov a nech Regenda druhému útoku dá trošku bojovnosti, alej koncovky.
07.02.2026 - 20:48:02
avatar
Môj problém s ženským hokejom vôbec nie je ani módny, ani filozofický, práve naopak, ženský hokej mi príde vcelku zaujímav, podobne ako napr. juniorský. Čo mi však prekáža je to, ako veľmi sa v ňom nevyznám. Ja ani len neviem vymenovať 5 tímov z PWHL a mimo Nely Lopušanovej a Zuzany Tomčíkovej žiadnu slovenskú hráčku - a už vôbec zahraničné. Pre mňa hokej je aj o vedomostiach o ňom, sledovaní štatistík, príbehov hráčov, to prosto nemám kapacitu ponímať ešte aj v ženskom. Zároveň ma nebaví ako veľmi disbalansovaný je hlavne ten reprezentačný: Kanada a USA hore, potom Česko, Švédsko, Fínsko medzi a potom zle zle zle.

Čiže pozerám výsledky a sledujem kto ako hral, ale to je všetko. Keby hrali Slovenky, tak tie zápasy, ak by som stíhal, pozriem.
04.02.2026 - 14:23:45
avatar
Nuž neviem čo obnáša porota. Som tu dosť dlho a mám celkom dobrú pamäť to posúdiť. Ale neviem či môžem byť aj nominovaný aj porotca
27.01.2026 - 00:43:07
avatar
Reakcia na: Samu21, 26.01.2026 - 20:02:51
canucks to že som spisal kazdeho kto koho spomenul neznamena ze bude automaticky v nominacii ... s hymym robime na veciach a pocuvame kazdy napad ... inaksie pan vujtek dost strada svoje prispevky v chate
∧ skryť ∧
jo jasné, súhlas, je dobré že sú na kope, každopádne asi sa celkom vyčerpal ten zoznam mien Eštw mi napadol Pato.

Aaaa v širšom výbere aj Martin_Brodeur_30
26.01.2026 - 02:37:41
avatar
Reakcia na: dexterko, 25.01.2026 - 14:18:31
Pozerám, že sieň slávy sa začína meniť na menoslov užívateľov. Vyhlásenie kedy, nech si viem nahlásiť dovolenku :1fae2:
∧ skryť ∧
Samu to tu hádže hlava-nehlava. Zamyslím sa ako by sa to dalo. Dať nejaké nominácie a hlasovanie :klobukdole:
22.01.2026 - 01:09:07
avatar
Reakcia na: johan1232, 21.01.2026 - 23:56:48
Do riti :1f641: tak škoda :1f928:
∧ skryť ∧
Ja neviem či som mimo, ale ja ťa tu vidím prvýkrát


Každopádne mal by som návrh. Dva typy HoF kategorii: a) merateľné (ako tie fankluby, počet príspevkov a pod.)
b) subjektívne, to by sme hlasovali s týmž e by bol vyhradený nejaký počet miest, napríklad 15 alebo 10
20.01.2026 - 17:01:47
avatar
Akože chalani ja som tu bol asi od 2009? 2010? tak nejako. Mal som asi 11 rokov, teraz mám 27. To s tou výchovou nie je ani prehnaný statement. Reálne si mylsím, že mi to tu rádovo zlepšilo komunikačné schopnosti, ktoré, dovoľujem si tvrdiť, sú teraz na dosť dobrej úrovni a SlovakNHL v tom malo veľkú úlohu. Boli ste ako tretí rodič.

kelly2502 je elite ball knowledge, neviem či si pamätáte, keď v predvečer svojich 18-tich narodenín vyhlásil, že ide stratiť panictvo do verejného domu :1f923: potom dostal na pár dní ban

slimak je legenda, večne "nasratý" Misho182 tiež, na krivca som už skoro aj zabudol

Napadá mi ešte Lapointe a coffey

Pamätám si legendárny moment, keď v jednej téme mali teologickú diskusiu (už neviem kto, už neviem s kým), tiahla sa asi mesiac, alebo pár týždňov, jeden hájil existenciu Boha, druhý ju vyvracal.

peto10: je krásne ťa tu vidieť! pamätáš ked sa rozmohli trollovia proti tebe, ktorí používali rôzne variácie tvojho nicku?

Samu21: nahadzuj tie mená podľa mňa hore do hlavičky témy, nech máme prehľad

Rád by som dal do pozornosti túto tému:
https://www.slovaknhl.sk/diskusia_tema.php?id=1735&list=11

neodporúčam ju otvárať Jakeovi každopádne tam sú dve silné mená: Suvereno a DC man
20.01.2026 - 11:13:48
avatar
Preboha to je už doba čo tu bolo za ľudí.

Mimo Hymyho a inych adminov/moderatorov (napada mi kvazar) je to spomienkova slavnost:

Pens je jasny, to je legenda legiend.
Za mna aj Jake, ten je tu co si to pamatam.
Kedysi dost vyrazny bol peto10, myslim ze zmizol pri upadku celkovej navstevnosti. Tiez tu fest dlho je slovak, ale ten nevoem ci je slavny v dobrom.

LukasPN je dolezity skrz Pro Draft. rovnako tak napr. aj bertty a pod.

Islas, Wild, Maple, catsfan su zas typicki uzivatelia ktori su velki experti na svoje timy.

Legendou sa pomaly stava aj optimista.

Poscrollujem stare analy a vygenerujem zabudnute mena

04.01.2026 - 05:01:03
avatar
Paľo Regenda hattrick before GTA VI
09.10.2025 - 03:50:37
avatar
Obnovujem túto diskusiu. Budem tu písať všetky moje pohľady na zápasy MTL, takže z toho možno vznikne pekný archív.

MTL - TOR 2:5

Montreal nie najhorší výkon, ale veľmi nevyrovnaný. Montembeault chytal dobre, Carrier v obrane výborný. Slafko veľa strieľa (6 striel a 7 pokusov o strelu) a veľká škoda, že mu to tam nepadlo - stále mu chýba inštinkt zakončovateľa. Laine príšerne pomalý a ťarbavý, absolútne bez schopnosti hrať s energiou. Dach nepresný, slabý na vhadzovaní, roztrasený. Hutson výborný v útoku príšerný v obrane, začína si príliš veriť a robiť chyby. Kapanen veľmi milé prekvapenie a ako vždy motorová myš Gallagher. Ale v niečom nemastné, neslané. Štvú ma tie hypy okolo Demidova a Hutsona, mám pocit, že im to absolútne kazí hru a dáva ich to do neprirodzenej pozície.
28.08.2025 - 21:39:49
avatar
Priatelia, ja len že už sme začali, našťastie je iba začiatok, tak poprosím oddraftovať si prvé kolo a draft trénerov, nič ste nezmeškali ale šup šup do záložky "Pro Draft" čo vidíte tuto hore v záložke "komunita"

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 9 >