Komunita: Diskusia > Všetky príspevky užívateľa v diskusii
07.06.2026 - 16:39:54 |
ja sa budem starať o tabuľku, toto leto nebudem tak vyťažený ako minulé a taktiež sa hlásim ako hráč ak mi môj autistický rozmer osobnosti dopraje nepokojný júl, tak urobím aj tp tabuľku kde porovnám draftové výbery medzi draftami ("ranking") |
06.06.2026 - 14:33:31 |
Reakcia na: slovak, 06.06.2026 - 09:30:56 mysterio - rok registracie 2018 :1f921: no a? LukasPN je 2016 a je v HoF - síce samozrejme kvôli ProDraftu, ale nemyslím si, že kritérium je dĺžka existencie účtu, ale prínos pre komunitu atď. každý nech si pri nominácii sám definuje čo to znamená pre neho∧ skryť ∧ |
06.06.2026 - 01:51:53 |
Za mňa možno práve Maple, ktorý tu je vyššie, možno catsfan, hoc ten sa tu už dlho neukázal - možno aj mysterio, ten je aktívy dlhodobo, potom Islas a Wild...a ešte Qucoboy |
20.04.2026 - 15:49:18 |
Zoznam prihlásených hráčov: Canucks 666 Skywalker 1994 Bruso87 Crixus Astro Gtoso Lesky kucim surgeon11 Krempo85pp Longi Matej09 MaoS MATO 1919 Peter_04 Tramkac 8pali94 Milosh22 Kyzko peto10 Sekonen Pteraspid shramo Marquino prasiatko Qucoboy Samu21 Punkomir Jake mike24 Dokopy 35 ľudí, ešte sa myslím dá prihlásiť kým nezačne prvý zápas dnes, tak ak niekto váha tak ŠUP ŠUP |
19.04.2026 - 04:10:08 |
19.04.2026 - 04:10:07 |
Zatiaľ veľmi pekná účasť 24 hráčov Myslím, že ešte zajtra sa dá prihlásiť do skončenia posledného prvého zápasu (alebo do začiatku prvého druhého zápasu). Takže smelo! |
18.04.2026 - 01:49:54 |
Ja som samozrejme tiež in |
21.02.2026 - 15:33:56 |
Reakcia na: Baggio, 21.02.2026 - 12:39:32 https://www.youtube.com/watch?v=25yZU5JibZE video:Nejhloupější Výměny v Historii Hokeje, Které Se Neměly Nikdy Stát… kámo toto nie je inzerčná plocha na tvoj kanál ∧ skryť ∧ |
11.02.2026 - 15:04:11 |
Reakcia na: Hrobár nádeji , 09.02.2026 - 21:23:19 Samozrejme,ženský hokej je v mnohým aspektoch športom úplne iným ako ten mužský.Treba si k nemu nájsť cestu,naučiť sa naň nazerať inou optikou,potom sa vám ukáže v plnej kráse.
Sledujem ho na pravidelnej báze,či už v podaní elity z PWHL,MS,práve prebiehajúcich OH,vystúpeniach našich repre a hlavne v rámci zápasov svojej dcéry... :2764: tak dcérka je krásny dôvod ∧ skryť ∧ držím jej palce |
10.02.2026 - 00:44:57 |
Ja by som vymenil Regendu s Hudáčkom. Nech Hudáček má možnosť byť individuálne kreatívny, hrať proti bottom 6 súperov a nech Regenda druhému útoku dá trošku bojovnosti, alej koncovky. |
07.02.2026 - 20:48:02 |
Môj problém s ženským hokejom vôbec nie je ani módny, ani filozofický, práve naopak, ženský hokej mi príde vcelku zaujímav, podobne ako napr. juniorský. Čo mi však prekáža je to, ako veľmi sa v ňom nevyznám. Ja ani len neviem vymenovať 5 tímov z PWHL a mimo Nely Lopušanovej a Zuzany Tomčíkovej žiadnu slovenskú hráčku - a už vôbec zahraničné. Pre mňa hokej je aj o vedomostiach o ňom, sledovaní štatistík, príbehov hráčov, to prosto nemám kapacitu ponímať ešte aj v ženskom. Zároveň ma nebaví ako veľmi disbalansovaný je hlavne ten reprezentačný: Kanada a USA hore, potom Česko, Švédsko, Fínsko medzi a potom zle zle zle. Čiže pozerám výsledky a sledujem kto ako hral, ale to je všetko. Keby hrali Slovenky, tak tie zápasy, ak by som stíhal, pozriem. |
04.02.2026 - 14:23:45 |
Nuž neviem čo obnáša porota. Som tu dosť dlho a mám celkom dobrú pamäť to posúdiť. Ale neviem či môžem byť aj nominovaný aj porotca |
27.01.2026 - 00:43:07 |
Reakcia na: Samu21, 26.01.2026 - 20:02:51 canucks to že som spisal kazdeho kto koho spomenul neznamena ze bude automaticky v nominacii ... s hymym robime na veciach a pocuvame kazdy napad ... inaksie pan vujtek dost strada svoje prispevky v chate
jo jasné, súhlas, je dobré že sú na kope, každopádne asi sa celkom vyčerpal ten zoznam mien Eštw mi napadol Pato. ∧ skryť ∧ Aaaa v širšom výbere aj Martin_Brodeur_30 |
26.01.2026 - 02:37:41 |
Reakcia na: dexterko, 25.01.2026 - 14:18:31 Pozerám, že sieň slávy sa začína meniť na menoslov užívateľov. Vyhlásenie kedy, nech si viem nahlásiť dovolenku :1fae2: Samu to tu hádže hlava-nehlava. Zamyslím sa ako by sa to dalo. Dať nejaké nominácie a hlasovanie :klobukdole: ∧ skryť ∧ |
22.01.2026 - 01:09:07 |
Reakcia na: johan1232, 21.01.2026 - 23:56:48 Do riti :1f641: tak škoda :1f928: Ja neviem či som mimo, ale ja ťa tu vidím prvýkrát ∧ skryť ∧ Každopádne mal by som návrh. Dva typy HoF kategorii: a) merateľné (ako tie fankluby, počet príspevkov a pod.) b) subjektívne, to by sme hlasovali s týmž e by bol vyhradený nejaký počet miest, napríklad 15 alebo 10 |
20.01.2026 - 17:01:47 |
Akože chalani ja som tu bol asi od 2009? 2010? tak nejako. Mal som asi 11 rokov, teraz mám 27. To s tou výchovou nie je ani prehnaný statement. Reálne si mylsím, že mi to tu rádovo zlepšilo komunikačné schopnosti, ktoré, dovoľujem si tvrdiť, sú teraz na dosť dobrej úrovni a SlovakNHL v tom malo veľkú úlohu. Boli ste ako tretí rodič. kelly2502 je elite ball knowledge, neviem či si pamätáte, keď v predvečer svojich 18-tich narodenín vyhlásil, že ide stratiť panictvo do verejného domu :1f923: potom dostal na pár dní ban slimak je legenda, večne "nasratý" Misho182 tiež, na krivca som už skoro aj zabudol Napadá mi ešte Lapointe a coffey Pamätám si legendárny moment, keď v jednej téme mali teologickú diskusiu (už neviem kto, už neviem s kým), tiahla sa asi mesiac, alebo pár týždňov, jeden hájil existenciu Boha, druhý ju vyvracal. peto10: je krásne ťa tu vidieť! pamätáš ked sa rozmohli trollovia proti tebe, ktorí používali rôzne variácie tvojho nicku? Samu21: nahadzuj tie mená podľa mňa hore do hlavičky témy, nech máme prehľad Rád by som dal do pozornosti túto tému: https://www.slovaknhl.sk/diskusia_tema.php?id=1735&list=11 neodporúčam ju otvárať Jakeovi každopádne tam sú dve silné mená: Suvereno a DC man |
20.01.2026 - 11:13:48 |
Preboha to je už doba čo tu bolo za ľudí. Mimo Hymyho a inych adminov/moderatorov (napada mi kvazar) je to spomienkova slavnost: Pens je jasny, to je legenda legiend. Za mna aj Jake, ten je tu co si to pamatam. Kedysi dost vyrazny bol peto10, myslim ze zmizol pri upadku celkovej navstevnosti. Tiez tu fest dlho je slovak, ale ten nevoem ci je slavny v dobrom. LukasPN je dolezity skrz Pro Draft. rovnako tak napr. aj bertty a pod. Islas, Wild, Maple, catsfan su zas typicki uzivatelia ktori su velki experti na svoje timy. Legendou sa pomaly stava aj optimista. Poscrollujem stare analy a vygenerujem zabudnute mena |
04.01.2026 - 05:01:03 |
Paľo Regenda hattrick before GTA VI |
09.10.2025 - 03:50:37 |
Obnovujem túto diskusiu. Budem tu písať všetky moje pohľady na zápasy MTL, takže z toho možno vznikne pekný archív. MTL - TOR 2:5 Montreal nie najhorší výkon, ale veľmi nevyrovnaný. Montembeault chytal dobre, Carrier v obrane výborný. Slafko veľa strieľa (6 striel a 7 pokusov o strelu) a veľká škoda, že mu to tam nepadlo - stále mu chýba inštinkt zakončovateľa. Laine príšerne pomalý a ťarbavý, absolútne bez schopnosti hrať s energiou. Dach nepresný, slabý na vhadzovaní, roztrasený. Hutson výborný v útoku príšerný v obrane, začína si príliš veriť a robiť chyby. Kapanen veľmi milé prekvapenie a ako vždy motorová myš Gallagher. Ale v niečom nemastné, neslané. Štvú ma tie hypy okolo Demidova a Hutsona, mám pocit, že im to absolútne kazí hru a dáva ich to do neprirodzenej pozície. |
28.08.2025 - 21:39:49 |
Priatelia, ja len že už sme začali, našťastie je iba začiatok, tak poprosím oddraftovať si prvé kolo a draft trénerov, nič ste nezmeškali ale šup šup do záložky "Pro Draft" čo vidíte tuto hore v záložke "komunita" |


