Komentáre:
Z NHL pozvánku prijali všetci. Je tu len jedna výnimka, potešil Šatan
Myslím že Kelemen sa skôr obával že by sa ani nedostal do záverečnej nominácie.
Užívateľovi Jose Jalapeno sa nepáči tento príspevok.
Kelemen by sa do zostavy MS dostal lebo berieme skoro všetko čo má nohy a ruky zo zámoria. A ja by som sa až tak veľmi netešil, lebo polka nemá zmluvu a druha polka budú mať boľačky. Počítam, že 4-6 hráčov by mohlo prísť.


