Komentáre:
Ex-skauta potešil Slafkovský hlavne zlepšením v jednom aspekte. Na Celebriniho nemá
Som jediný kto si myslí že celebrini je overrated?
Užívateľovi Erian sa páči tento príspevok.
Aby neboli prekvapení , keď nabehne Celebrini a bude hrať veľký prd
Uff, Celebrini... no uvidíme... každú chvíľu nové info.... ešte rok dozadu o ňom hovorili ako o trocha lepšej daraftovej jednotke, ale nič hviezdne.. dnes ho už povyšujú nad hráčov ktorí majú čo to odohrané a aj čosi ukázali,... nuž v októbri uvidíme
Keby bol Celebrini taký dobrý, nevypadol by snáď z kanadskej nominácie na MS
Ja stále dúfam a vidím jedno plus ktoré ma slafko a možno celebrini nebude mať je výkon v playoff . Ja verím ze to bude presne parketa pre Jura , a dovedie nejaký tým k poháru


