Komentáre:
Beaudoin sa vyjadril k navrhovanej výmene Slafkovského: Hughes by nikdy nič také neobetoval
Roussel iba poukázal čo by fantazmagoria okolo Crosbyho asi stála. Myslím že všetci realistickí fans Habs sú si vedomí že k tomu nikdy nepríde. Napriek značnej averzii voči D1/22 v časti fans základne. Väčšina normálnych vie čo Slafko pre Habs znamenal posledné 2 sezóny. Crosby nie je riešením problému C2. Po tejto sezóne budú očakávania Montrealských fanúšikov vysoké
Sid ešte pár rokov potiahne (3?), ale či by im tá cena za jeho príchod stála za to, neviem. A to nemyslím Jura (boli by hlúpy), ale skôr vzdanie sa niektorých prospektov z AHL. Pittsburghu by sa samozrejme zišli do prestavby, ale určite by za neho nechceli iba hráčov do bottom six.


