Fehervary presne ako som predpokladal podpisal za 42mil na 7r, cap hit peknych 6mil rocne
toto je pre Caps vyborny steal
toto je pre Caps vyborny steal
Tento príspevok sa páči 3 užívateľom: mado, BeerBoy88, Jose Jalapeno.
S tým Demkom sa zbláznili asi
Každú druhú sezónu premaródi väčšiu časť a keď už majú Lankinena za 4.5M tak toto predĺženie fakt nechápem a ešte za také prachy.
Každú druhú sezónu premaródi väčšiu časť a keď už majú Lankinena za 4.5M tak toto predĺženie fakt nechápem a ešte za také prachy. Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: BeerBoy88, kuceravy.
Víťaz ceny o najviac preplateneho hráča je jasný skôr ako sa otvoril trh. Ten Demko je riadny prepal
Užívateľovi kuceravy sa páči tento príspevok.
O garlandovi sme vedeli pár dní dozadu , ale to čo dali Demkovi je úplný bizár. Čo je ešte horšie , znamená to že Šilovs pôjde zrejme preč. Skloňuje sa Edmonton , Carolina ,
Jake Allen, NJD, 5 rokov, 9 mega. Fajne.
Cítim s fanúšikmi Canucks. Za rok takto dokaličili tím. Pripomína mi to Calgary pred pár rokmi keď odišlo da sa povedat všetko dobre. Za mňa veľká radosť v podobe Allena. Nečakal som že ostane
Užívateľovi Pteraspid sa páči tento príspevok.
Tá zmluva Stankovena bude onedlho medzi najlepšími v lige. Skvelá práca Tulského.
Užívateľovi BeerBoy88 sa páči tento príspevok.
V Caroline nerozhadzuju peniazmi len tak.. nechápem Dvorak dostal 5,4 milióna?
Užívateľovi Pteraspid sa páči tento príspevok.
Los Angeles Kings idú do finále! Tam podľahnú Floride
Tento príspevok sa páči 7 užívateľom: Fero1981, Falko, Panzerschreck, Jose Jalapeno, Sten, mantis_x64, Phantomiux.
Inak .. Kings vo finále vôbec nie je vylúčený scenár pre buduci rok
Haha Jaannot na 5 rokov do Bostonu za priemerných 3.4M
už vidím ako ho o 2 roky budú vykupovať zo zmluvy
už vidím ako ho o 2 roky budú vykupovať zo zmluvy
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: mike24, YotesAlex.
No nikdy nevieš možno vystrelí jak Hall v Bostonu ale zmluva zbytočne dlhá , radšej mohli skusit viac nasypať do Marnera
Niektoré podpisy absolútne nechápem
ako Jaannot, Dvorak, Demko, Vladar... Som zvedavý teda či LA bude vo finále a prehrajú keď tam ide Perry
ako Jaannot, Dvorak, Demko, Vladar... Som zvedavý teda či LA bude vo finále a prehrajú keď tam ide PerryUžívateľovi Pteraspid sa páči tento príspevok.
Kks, Pezzeta, Armia, Dvorák fuč a to som možno aj niekoho prehliadol. Som zvedavý kým chcú toto Montreal nahradiť. Možno siahnu do poolu, ale mohli by ešte niekoho priviesť.
Ešte Heineman
Nj - zdá sa mi, že si robia nejaký priestor pod stropom. Uvidíme, čo z toho bude, ale príliš si už vyskakovať nemôžeme.
Užívateľovi easy-peasy sa páči tento príspevok.
Nikolaj Ehlers očividne ešte intenzívne vyjednáva. Asi posledne veľke UFA meno čo zostalo
Užívateľovi BeerBoy88 sa páči tento príspevok.
Hmm, keď potreboval Boston utopiť zopár miliónov, mohli ich poslať mne na účet, spravili by lepšie....
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: Panzerschreck, BeerBoy88.
Tiež zatiaľ akosi nerozumiem tomu čo vidím
Zachytil som, že chcel byť Sweeney na trhu agresívny, zatiaľ to dotiahol na úroveň koaly a šušká sa, že keď sa ešte viac odtrhne z reťaze, tak to dotiahne až na pandu. Ostáva dúfať, že na rok z toho stromu spadne a príde skutočný medveď.
No Neeley mi posledné 2-3 sezóny príde ako za zenitom. Akoby stratil drive..pri všetkej úcte k rokom ktoré strávil v tíme a i x dobrých vecí čo spravil, myslím, že sa už napĺňa jeho čas a mal by asi uvoľniť miesto niekomu novému..
Demko je vseobecne riadny prepal, ale co mne odpalilo najviac dekel, je 5,4M pre Dvoraka
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: BeerBoy88, YotesAlex.
po prvom dni teda absolutne nechapem, o co ide Bruins, priviedli mraky AHL hracov do bottom six, ze ich mozu vidlami prehadzovat, no ani jeden vyznamny hrac do top6 (kridlo), LA prislo o Gavrikova a Spencea a nahradili ich Cecim (4 rocna zmluva???!!) a Dumoulinom? Vazne? Stari, pomali, zli obrancovia, pekny fail. No a Edmonton teda pekne oslabuje a McDavidovi moc dovodov na novy podpis nedavaju
Užívateľovi nordiquesq sa páči tento príspevok.
Toto prestupové zatiaľ vyzerá jakeby ho režiroval Monty Python, niektoré tie podpisy sú čistá komédia bez akejkoľvek logiky. A tej logiky je ešte menej, ked si človek uvedomí, akých hráčov popúšťali tie tímy medzi free agents a čo podpisuju ako náhrady
Trochu nerozumím tomu proč DAL pustil M.Blumela? Byl to nejlepší střelec AHL a BOS ho podepsal za 0.9m.
Co to LA porobilo?
kazdy team sa tu bije hracov a Kings len pozbiera smetie a este ho aj preplati
wtfff kedy konecne pride dajaka hviezda, okrem podpisu Fialu ten team nikoho nepriviedol. S Kopitarom a Dougthym to donekonecna nepojde
kazdy team sa tu bije hracov a Kings len pozbiera smetie a este ho aj preplati
wtfff kedy konecne pride dajaka hviezda, okrem podpisu Fialu ten team nikoho nepriviedol. S Kopitarom a Dougthym to donekonecna nepojde
Nejak veľa hráčov Penguins podpísali, všetko ok kontrakty. No len máme veľký prebytok hráčov hlavne bottom six. Hráči ako Lizotte, Acciari, Hayes, Heinen sú navyše. Stále máme kopu priestoru v strope. Priestor v kádri už nie je. Som zvedavý koľko z týchto hráčov sa nám podarí zbaviť. Jediný spôsob ako lepšie využiť strop je už len cez výmeny. Najmä poslať Karlssona s udržaním polovice jeho platu.
Preboha čo sleduje Minnesota podpisom Cala Petersena? Snáď to neovplyvní Sama Hlavaja... Petersen síce mal dobré sezóny, ale to je už pekných pár rokov. Podľa čísel má ledva ledva na AHL.
Podla viacerych reportov sa caka na rozhodnutie Nikolaja Ehlersa a po jeho podpise sa mozu rozbehnut trejdy medzi tymami, ktore ho neziskali a potrebuju upgrade top6
Užívateľovi nordiquesq sa páči tento príspevok.
Ehlers do Caroliny na 6 rokov. To sa dalo čakať
Užívateľovi nordiquesq sa páči tento príspevok.
To nejlepší už podepsalo tak teď RFA jestli někdo zkusí OS a je hotovo.
Wau, tak toto bolo fakt jedno z najnudnejších otvorení trhu za posledné roky.
Užívateľovi Ithilon sa páči tento príspevok.
dnes je už týžden trh otvorený a počítam, že už nastane uhorkové NHL leto a budeme čakať na hlinka gretzky cup a potom až príprava
zaujímavé ako taký Samsonov po pôsobení u Vegas mal veľké oči s novým kontraktom
bude rád ak dostane pozvánku do kempu na PTO
zaujímavé ako taký Samsonov po pôsobení u Vegas mal veľké oči s novým kontraktom
bude rád ak dostane pozvánku do kempu na PTO

