Prejavte svoj názor: Zapojte sa do našej letnej ankety o NHL. Viac »
Zavrieť SlovakNHL.sk
 
CAR
4
Highlighty 
PP
CAR
4
Highlighty 
P2
VGK
5
Highlighty 
 
VGK
3
Highlighty 
 
CAR
4
Highlighty 
 
VGK
0
Highlighty 
Stanley Cup: Finále
  Carolina 4
  Vegas 2
+
MotoGP v Brne

Komentáre:

V NHL sa otvoril trh s voľnými hráčmi (transakcie z 1. až 6. júla)

h8ter   Ignorovať01. 07. 2025 14:48
Fehervary presne ako som predpokladal podpisal za 42mil na 7r, cap hit peknych 6mil rocne toto je pre Caps vyborny steal
Tento príspevok sa páči 3 užívateľom: mado, BeerBoy88, Jose Jalapeno.
rono12   Ignorovať01. 07. 2025 16:50
S tým Demkom sa zbláznili asi Každú druhú sezónu premaródi väčšiu časť a keď už majú Lankinena za 4.5M tak toto predĺženie fakt nechápem a ešte za také prachy.
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: BeerBoy88, kuceravy.
kuceravy   Ignorovať02. 07. 2025 05:42
total fail, 13 melka za golmanov, dovi dopo
Roman9763   Ignorovať01. 07. 2025 17:04
Vancouver prepaluje s tými zmluvami doslova
ChicagoBH   Ignorovať01. 07. 2025 17:39
Víťaz ceny o najviac preplateneho hráča je jasný skôr ako sa otvoril trh. Ten Demko je riadny prepal
Užívateľovi kuceravy sa páči tento príspevok.
Ithilon   Ignorovať01. 07. 2025 17:39
O garlandovi sme vedeli pár dní dozadu , ale to čo dali Demkovi je úplný bizár. Čo je ešte horšie , znamená to že Šilovs pôjde zrejme preč. Skloňuje sa Edmonton , Carolina ,
Neexistujúci používateľ 01. 07. 2025 17:48
Jake Allen, NJD, 5 rokov, 9 mega. Fajne.
Jake   Ignorovať01. 07. 2025 18:26
Takto štrukturovanu zmluvu som už dlho nevidel. Dlhý term, nízky caphit. Asi win-win pre všetky strany
BiBo   Ignorovať01. 07. 2025 17:55
Cítim s fanúšikmi Canucks. Za rok takto dokaličili tím. Pripomína mi to Calgary pred pár rokmi keď odišlo da sa povedat všetko dobre. Za mňa veľká radosť v podobe Allena. Nečakal som že ostane
Užívateľovi Pteraspid sa páči tento príspevok.
JaRomE121   Ignorovať02. 07. 2025 09:21
Budúci rok výhra SC další hráč Calgary - Magiapane za Edmonton ako náhrada za Corey Perryho
mysterio   Ignorovať01. 07. 2025 18:07
Potencionalne Rittich do NYI
mike24   Ignorovať01. 07. 2025 18:25
Tá zmluva Stankovena bude onedlho medzi najlepšími v lige. Skvelá práca Tulského.
Užívateľovi BeerBoy88 sa páči tento príspevok.
Roman9763   Ignorovať01. 07. 2025 18:27
V Caroline nerozhadzuju peniazmi len tak.. nechápem Dvorak dostal 5,4 milióna?
Užívateľovi Pteraspid sa páči tento príspevok.
mike24   Ignorovať01. 07. 2025 18:40
Ani ja, jediné čo Dvorak ponúka, solídna rýchlosť. Škoda, že je to len rok. Rád by som videl Philly ďalej drhnúť.
jankoxxx   Ignorovať01. 07. 2025 18:37
Teraz na to pozeram. Chalan by mal asi zmenit agenta…
Canucks 666   Ignorovať01. 07. 2025 19:04
Los Angeles Kings idú do finále! Tam podľahnú Floride
Tento príspevok sa páči 7 užívateľom: Fero1981, Falko, Panzerschreck, Jose Jalapeno, Sten, mantis_x64, Phantomiux.
Jake   Ignorovať01. 07. 2025 19:07
Inak .. Kings vo finále vôbec nie je vylúčený scenár pre buduci rok
mike24   Ignorovať01. 07. 2025 20:56
To by bol mega šok Predstav si túto trojicu: Ceci, Dumoulin, Edmundson ako idu ubrániť McDavida s Draisaitlom.
Užívateľovi kuceravy sa páči tento príspevok.
kuceravy   Ignorovať02. 07. 2025 05:44
Los Angeles Kings veteran heavy team Cody Ceci (4x$4.5M) Brian Dumoulin (3x$4M) + Corey Perry....
rono12   Ignorovať01. 07. 2025 19:08
Haha Jaannot na 5 rokov do Bostonu za priemerných 3.4M už vidím ako ho o 2 roky budú vykupovať zo zmluvy
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: mike24, YotesAlex.
46marosii46   Ignorovať02. 07. 2025 11:02
No nikdy nevieš možno vystrelí jak Hall v Bostonu ale zmluva zbytočne dlhá , radšej mohli skusit viac nasypať do Marnera
Roman9763   Ignorovať01. 07. 2025 19:26
Niektoré podpisy absolútne nechápem ako Jaannot, Dvorak, Demko, Vladar... Som zvedavý teda či LA bude vo finále a prehrajú keď tam ide Perry
Užívateľovi Pteraspid sa páči tento príspevok.
nordiquesq   Ignorovať01. 07. 2025 19:40
Kks, Pezzeta, Armia, Dvorák fuč a to som možno aj niekoho prehliadol. Som zvedavý kým chcú toto Montreal nahradiť. Možno siahnu do poolu, ale mohli by ešte niekoho priviesť.
easy-peasy   Ignorovať01. 07. 2025 20:08
Ešte Heineman
nordiquesq   Ignorovať01. 07. 2025 20:25
Nj - zdá sa mi, že si robia nejaký priestor pod stropom. Uvidíme, čo z toho bude, ale príliš si už vyskakovať nemôžeme.
Užívateľovi easy-peasy sa páči tento príspevok.
Jake   Ignorovať01. 07. 2025 19:44
Nikolaj Ehlers očividne ešte intenzívne vyjednáva. Asi posledne veľke UFA meno čo zostalo
Užívateľovi BeerBoy88 sa páči tento príspevok.
Samu21   Ignorovať01. 07. 2025 20:00
Lingrene sme si mohli nechat za tu sumu
Vinidi   Ignorovať01. 07. 2025 20:03
Hmm, keď potreboval Boston utopiť zopár miliónov, mohli ich poslať mne na účet, spravili by lepšie....
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: Panzerschreck, BeerBoy88.
Panzerschreck   Ignorovať01. 07. 2025 20:32
Tiež zatiaľ akosi nerozumiem tomu čo vidím
Vinidi   Ignorovať01. 07. 2025 21:39
Zachytil som, že chcel byť Sweeney na trhu agresívny, zatiaľ to dotiahol na úroveň koaly a šušká sa, že keď sa ešte viac odtrhne z reťaze, tak to dotiahne až na pandu. Ostáva dúfať, že na rok z toho stromu spadne a príde skutočný medveď.
Panzerschreck   Ignorovať01. 07. 2025 22:05
No Neeley mi posledné 2-3 sezóny príde ako za zenitom. Akoby stratil drive..pri všetkej úcte k rokom ktoré strávil v tíme a i x dobrých vecí čo spravil, myslím, že sa už napĺňa jeho čas a mal by asi uvoľniť miesto niekomu novému..
kuceravy   Ignorovať02. 07. 2025 05:53
to je to ozivenie? namiesto toho Arvidssony, Jeannoty a podobne wtf kontrakty...chapem, Pasta nebude mat trpezlivost donekonecna, ale to je take latanie platanie bez perspektivy (ok svetielko Hagens) o to PO, to asi nie, cele zle
Miichal   Ignorovať01. 07. 2025 21:37
Demko je vseobecne riadny prepal, ale co mne odpalilo najviac dekel, je 5,4M pre Dvoraka
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: BeerBoy88, YotesAlex.
mysterio   Ignorovať02. 07. 2025 10:03
po prvom dni teda absolutne nechapem, o co ide Bruins, priviedli mraky AHL hracov do bottom six, ze ich mozu vidlami prehadzovat, no ani jeden vyznamny hrac do top6 (kridlo), LA prislo o Gavrikova a Spencea a nahradili ich Cecim (4 rocna zmluva???!!) a Dumoulinom? Vazne? Stari, pomali, zli obrancovia, pekny fail. No a Edmonton teda pekne oslabuje a McDavidovi moc dovodov na novy podpis nedavaju
Užívateľovi nordiquesq sa páči tento príspevok.
46marosii46   Ignorovať02. 07. 2025 11:15
Myslím že Minten je dobrý z farmy Bostonu
BenBiskup   Ignorovať02. 07. 2025 11:10
Toto prestupové zatiaľ vyzerá jakeby ho režiroval Monty Python, niektoré tie podpisy sú čistá komédia bez akejkoľvek logiky. A tej logiky je ešte menej, ked si človek uvedomí, akých hráčov popúšťali tie tímy medzi free agents a čo podpisuju ako náhrady
REBBELS   Ignorovať02. 07. 2025 13:15
Trochu nerozumím tomu proč DAL pustil M.Blumela? Byl to nejlepší střelec AHL a BOS ho podepsal za 0.9m.
kuceravy   Ignorovať02. 07. 2025 14:15
https://www.nhl.cz/blumeluv-presun-v-nhl-resil-jsem-vic-tymu-a-volal-si-s-pastou-tesi-se-na/5033918
viliam21   Ignorovať02. 07. 2025 18:59
Co to LA porobilo? kazdy team sa tu bije hracov a Kings len pozbiera smetie a este ho aj preplati wtfff kedy konecne pride dajaka hviezda, okrem podpisu Fialu ten team nikoho nepriviedol. S Kopitarom a Dougthym to donekonecna nepojde
mike24   Ignorovať02. 07. 2025 20:22
Nejak veľa hráčov Penguins podpísali, všetko ok kontrakty. No len máme veľký prebytok hráčov hlavne bottom six. Hráči ako Lizotte, Acciari, Hayes, Heinen sú navyše. Stále máme kopu priestoru v strope. Priestor v kádri už nie je. Som zvedavý koľko z týchto hráčov sa nám podarí zbaviť. Jediný spôsob ako lepšie využiť strop je už len cez výmeny. Najmä poslať Karlssona s udržaním polovice jeho platu.
Canucks 666   Ignorovať02. 07. 2025 22:24
Preboha čo sleduje Minnesota podpisom Cala Petersena? Snáď to neovplyvní Sama Hlavaja... Petersen síce mal dobré sezóny, ale to je už pekných pár rokov. Podľa čísel má ledva ledva na AHL.
Jake   Ignorovať03. 07. 2025 18:36
Podla viacerych reportov sa caka na rozhodnutie Nikolaja Ehlersa a po jeho podpise sa mozu rozbehnut trejdy medzi tymami, ktore ho neziskali a potrebuju upgrade top6
Užívateľovi nordiquesq sa páči tento príspevok.
Ithilon   Ignorovať03. 07. 2025 21:42
Ehlers do Caroliny na 6 rokov. To sa dalo čakať
Užívateľovi nordiquesq sa páči tento príspevok.
nordiquesq   Ignorovať03. 07. 2025 21:49
Snad sa to konecne rozbehne. Ale gratulujem canes.
REBBELS   Ignorovať04. 07. 2025 17:07
To nejlepší už podepsalo tak teď RFA jestli někdo zkusí OS a je hotovo.
nordiquesq   Ignorovať05. 07. 2025 09:04
Wau, tak toto bolo fakt jedno z najnudnejších otvorení trhu za posledné roky.
Užívateľovi Ithilon sa páči tento príspevok.
Islas   Ignorovať07. 07. 2025 10:21
dnes je už týžden trh otvorený a počítam, že už nastane uhorkové NHL leto a budeme čakať na hlinka gretzky cup a potom až príprava zaujímavé ako taký Samsonov po pôsobení u Vegas mal veľké oči s novým kontraktom bude rád ak dostane pozvánku do kempu na PTO