Gratulujem, Marty.
Nech si pevnou súčasťou našej obrany na dlhé roky
Nech si pevnou súčasťou našej obrany na dlhé roky
Tento príspevok sa páči 8 užívateľom: csainz, xlacko00, Forever Shark, panter_skalny, Nathan, Pteraspid, BeerBoy88, babobo.
Gratulujem, len nerozumiem poslednému odstavcu článku? Asi tam je chyba?
Výborná zmluva pre obe strany, hlavné nech mu zdravie slúži a môže nás tak aj naďalej tešiť svojími výbornými výkonmi. Let's go
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: BeerBoy88, babobo.
super zmluva pre obe strany, Martinovi prajem hlavne nech mu slúži zdravie, teším sa na novú sezónu


