je OK, že nechceme ďalšie draft picky, bolo by OK aj keby ostal za rozumné peniaze. Ale keď ho podpíšeme a ostane , máme cca 12mil pod stropom, a to ešte potrebujeme a chceme jedného hráča do top6 = nejak mi to nevychádza finančne resp. to bude LTT
Hráča do top 6 chcú hlavne fanúšikovia otázne je či to chce aj Adams... podľa toho čo predvádza si myslím že on sa zas rozhodol posilňovať skôr spodnú šestku útočníkov a obrancov do 3 páru. Na trhu už aj tak nikto schopný od top six okrem Ehlersa neni a ten si môže vyberať čiže tam BUF nepripadá do úvahy a výmeny už nech radšej Adams nerobí lebo to zas dopadne....
No skvelé podpisy z minulého leta dal preč - Lafferty, Aube-kubel. Niekoho by tam kazdopadne bolo treba - Kulich, TNT, Tuch potom Norris a ? Quinn s Zuckerom ? Ci Benson ? Mne tam niekto nový chýba. Rozprávalo sa o Rustovi, neviem on je ten pravý. Bottom 6 - som rad, ze McLeod ostal, ten hral veľmi dobre a Kozakovi by mali dat viac priestoru... Jarmo mu pomôže a príde niekto z Columbusu


