Na Nemca som úprimne zvedavý. Hlavne s kým v páre a aké šance dostane v mužstve. Minulý rok ho tréner dal s mladíkom s nulovou schopnosťou brániť. Devils je zvláštna organizácia.
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: BeerBoy88, YoZo8.
Š.Nemca je mi fakt líto.Podle mě je to hráč NHL a né hráč který lepí díry při absenci jiných.NJD má 5 beků podepsaných chybí jen L.H.Všichni mají nějakou klauzuli.Měl by požádat o výměnu zájem by byl velký.Rád by jsem ho viděl v Tampě ale nemáme co nabídnout.
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: Pteraspid, YoZo8.


