dobre vyskusame na co ine sa zmoze...monstrum v noci skolene...no pod ty co si isto zjedol cely program kapitalistyckej ligy
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: Fanfan, mado.
Optimista urcite v noci pozeral Montreal, priznaj sa
Tento príspevok sa páči 4 užívateľom: BeerBoy88, cegy, mado, Mittet.
od polovice do konca. na predlženie už som nemal nervy. prvá formácia o ničom, STratený v lese. Slafko asi dosta riadnu šupu lebo bol úplne mimo. dúfam že nebudú následky. nechcené áčko. Aspoň Erik má bodík, ten sa mi naopak najviac páčil z obrany. ide sa ďalej
No len ťahať by mali aj ostatné formácie ak to nejde prvej. Veď v 5v5 dal gól prvý aj druhý zápas len Andersson a to 4 je formácia. Potrebujú aby sa v 5v5 presadzovala prvá fomácia, druhá a aj tretia. Juro včera hral pomaly 25 minút to je dosť podľa mňa, neviem či je dobré ich takto preťažovať a on ani nie je zvyknutý toľko hrať. Dúfam, že dnes dostanú pohovor a štvrtok budú hrať tak ako majú.
2 zápas 2 predĺženie, táto séria bude ešte zábavná
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: Baggio, Islas.
Nooo som veľmi zvedavý čo toto zo slafkom spraví. To nebol len nepodarený zápas, po jeho hrubej chybe padol gól, a ešte dostal poníženie od Hagela . Po tom ako bol najväčšia hviezda po prvom zápase ,zakopol. Ale aj to treba. To sú presne tie dni, ktoré ho môžu zoceliť. Alebo sa už z toho nevyhrabe, a celý Montreal bez neho pôjde ku dnu. Som zvedavý, každopádne si prajem možnosť A, a že ďalší zápas zase zahviezdi
Presne toto mi včera napadlo, že veľký už je hype u nás a v Kanade po jednom zápase a aby neprišiel ďalší čo mu nevyjde a to sa aj stalo. Ale ako píšeš ja tiež verím, že toto mu pomôže a do ďalších zápasov nastúpi bez toho aby sa nenechal vyprovokovať a bude hrať svoju hru. Aspoň hejteri si dnes zgustnú lebo už im bolo isto dlho.
vidíš to moc čierne
výkon sa mi nepáčil ale nebolo to iba o našej
Selfie stratený, gól Kučerova ide na 50% na neho. Fyzicky mizerný. Najlepšie sa javil Danaultov útok ale aj tak pomer striel a HDCF mali lepší Suzuki a spol. Tampa má skúsenosti a len Erik má odohratých 2x viac zápasov v PO ako celá obrana Montrealu. Slafko mal štatistiky nadpriemer mančaaftu, Corsi spolu so Suzim naj v tíme. Zbytočná bitka a špatná nahrávka. Smola že zrovna po Jurovej padol gól, takýchto lapsusov mal montreal v tretej tretine viac. Napriek tomu Kuerov sa skoro rozplakal na striedačke
výkon sa mi nepáčil ale nebolo to iba o našej
Selfie stratený, gól Kučerova ide na 50% na neho. Fyzicky mizerný. Najlepšie sa javil Danaultov útok ale aj tak pomer striel a HDCF mali lepší Suzuki a spol. Tampa má skúsenosti a len Erik má odohratých 2x viac zápasov v PO ako celá obrana Montrealu. Slafko mal štatistiky nadpriemer mančaaftu, Corsi spolu so Suzim naj v tíme. Zbytočná bitka a špatná nahrávka. Smola že zrovna po Jurovej padol gól, takýchto lapsusov mal montreal v tretej tretine viac. Napriek tomu Kuerov sa skoro rozplakal na striedačke
Ten zápas bol viac boj ako hokej, hoci Montreal na začiatku zápasu na nich vybehol. Tampa ako najskúsenejšie play off mužstvo vedela čo má robiť. Dostala sa im pod kožu. Chyba Slafka bola, ale takých chýb bolo v zápase viacero. Gól ide na jeho vrub, ale zase nebolo to, že nabil mu rovno na strelu. Takisto tam boli hráči, ktorí mohli Kučerovovi zobrať puk a nezobrali. Jeho výkon by som nevidel tragicky. Mal v zápase aj dobré momenty, skôr to bolo o tom, že hráči Tampy si ho vedeli postrážiť. Caufield zatiaľ nič, ale verím, že jeho čas ešte príde. To, že sa v play off elitné formácie nulujú je normálne, škoda, že v MTL okrem Andersonovej už nie je nikto, kto by vedel ohroziť. Nepáči sa mi, že rozdelili Demiho s Kapanenom. Mali chémiu. Ten útok s Texierom nefunguje, Ivan je stratený. Lajna Dach - Kapanen - Bolduc je o ničom. Newhook takisto nehrá tak dobre, ako hral v základnej časti. Texiere mi príde nemasný neslaný. Verím, že v treťom zápase bude hrať Gally - či už miesto Bolduca alebo Dacha. Hráči ako Armia a Dvorak rozhodne chýbajú. Minuloročná zostava mala v bottom six vyššiu kvalitu. Dvoraka by som bral späť všetkými desiatimi. Dobeš opäť veľmi dobrý výkon, aspoň na neho je spolahnutie. Obrana pri absencii Dobsona zatiaľ ok. Páčia sa mi výkony Mathesona - hrá sa asi najlepšie zo všetkých obrancov. Teším sa na domáci zápas, bude to peklo.
Tento príspevok sa páči 7 užívateľom: BeerBoy88, FanusikH, Baggio, Mittet, xlacko00, optimista, sekonen.
A čo kanadskí fanúšikovia tí dnes ako hodnotia zápas a Slafka? Nemám X a FB a insta sa mi moc dnes nechce čítať.
Je to 1:1 po venkovních zápasech a dva zápasy ze dvou prodloužení, to je s takovým týmem jako jsou bolts neskutečná paráda. V tom druhém zápase doma
se asi dalo čekat, že bolts něco vymyslí a budou chtít hodně vyhrát (to se povedlo, ale až v prodloužení). Slaf byl po prvním zápase, který se mu maximálně povedl, v tom druhém příliš nabuzený a chtěl pokračovat v takových výkonech dále, ale domácí už o něm věděli a pohlídali si to. Po výkonu Andersona v tom druhém zápase bych viděl, že Slafa uklidí pro uklidnění tvořit do druhé lajny s Děmidovem a Kapanenem (který je ovšem dost z formy) a "hulváta" a drsoně Andersona dá k hobitům. Tím by se rozdělili síly a v první lajně habs by byl hráč, který by s Hagelem zametl. Taková role Jurajovi opravdu nesedí a kdyby se Andersonovi něco stalo, tak by to bylo (jak ho znám) něco za něco a hlavně nebyla by to taková škoda,jako kdyby chyběl Jura. No nic teď se bude hrát dvakrát u nás a uvidíme, co Marty vymyslí. Ty woe, skoro nejmladší tým v lize a takovéhle výkony v PO????!!!!!! To je velká naděje na cup v nějaké blízké budoucnosti, No konečně po více než třiceti letech,hurá. go habs go a sbírejme zkušenosti a bavme se.
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: FanusikH, bandwagon.
Nad týmto som dnes rozmýšlal. Že či nie je na mieste rozložiť sily a dať Josha miesto Slafka k Suzimu s Coleom a spojiť 20/91/93 opäť dokopy. Nie je v play off udržateľné, aby to bolo všetko koncentrované na jeden útok, ktorý ešte dokáže Tampa dosť úspešne brániť. Ja som za. Len potom by som povolal Gallyho a dal ho k Evansovi s Danaultom. Tretiu lajnu Newhook na centri, krídla Texiere a Bolduc? Dach out. A ak nie Gallyho, tak potom Velena. Tam musí byť grit.
Uvidíme, co s tím Marty vymyslí, ale obávám se, že to žádný geniální kouč není a ještě v tom jsou jeho bolts a bude se chtít předvést. Ale alespoň naučil trochu Caufielda bránit a přihrávat, to je myslím velká zásluha. Já toho prcka Martyho tenkrát když hrál, přestože byl u konkurence, úplně miloval. Ten Dach mě štve, ta jeho přihrávka způsobila průšvih, on zdá se nemá seběvědomí, je omezený v bruslení, tak to zkouší rychle vytvořit, vymyslet a končí to takto. Já ale trochu doufám, že se ještě chytne, alespoň jeho cm a kila a jeho tvrdost by nám mohly pomáhat. Gally je prcek a ten jeho věk a forma.... Tak jsem se radoval, když k nám Dach zamířil, něco jako když přišel Drouin za Sergacheva a dopadlo to, no hamba mluvit. Ale i kdybychom vylétli v prvním kole, jestli budou pokračovat v takovýchto výkonech, s takovým soupeřem, tak by mi to ani nevadilo. Příští sezonu musí být prioritou skutečný druhý centr a pofrčíme ve vývoji dopředu. S těmi centry se to ale táhne už takovou dobu, vždyť prvního centra hrál i Pleky??!! a v té finálové sezoně i Danault. Ale to jsme měli tenkrát Careyho.
po velkych zapasoch casto prichadza pad na hubu, takisto aj teraz. nastastie dalsi zapas sa ide do bell centra, takze tam sa bude slafkovi dobre hrat a oklepe sa.
Ubojovaný zápas , to Helenius a Malott hitovali jedna radosť aj keď Burns tak pekne hitol Kopitara , brankári skvelý v oboch bránkoviskách . Nechytá sa prvý útok Avs , dobré strážení to musím priznať . Panarinová lajna to tam roztočila . Malinski "polský gol"
stáva sa , chytený nájazd po ňom rozbité plexi za striedačkou LA kedže tí fans sú náruživí v tom Denveri
. Hagel krásný pravý hák , jedna rana a bum bác
.
stáva sa , chytený nájazd po ňom rozbité plexi za striedačkou LA kedže tí fans sú náruživí v tom Denveri
. Hagel krásný pravý hák , jedna rana a bum bác
. Tento príspevok sa nepáči 5 užívateľom: FanusikH, h8ter, mado, Michal_EL, Canucks 666 .
dalo sa cakat, ze okomentujes slafka az vtedy, ked sa mu nieco nepodarilo... hejteri maju dnes sviatok, dlho nemohli najst zamienku na rypnutie si - uzite si to, hadam to vase biedne zivoty zlepsi
Tento príspevok sa páči 7 užívateľom: FanusikH, BeerBoy88, mado, Bruso, Peťo (nie ten), Mittet, ZACHI.m.
Užívateľovi lukin333 sa nepáči tento príspevok.
Strašne trápne už z tvojej strany. Keď dal hetrik ani si nič nenapísal, ale že nič a teraz sa ozveš. Hejteri až Vám muselo byť zle keď ste nemohli písať
Tento príspevok sa páči 5 užívateľom: h8ter, cegy, mado, Peťo (nie ten), ZACHI.m.
Strasne primitivny k0k0t si, len to som chcel, skromne
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: mado, Jimmike.
Užívateľovi lukin333 sa nepáči tento príspevok.
Nuž,primitívny k0k0ti ste za mňa obaja,len každý stojíte na opačnej strane barikády!
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: lukin333, MatoGBW.
Užívateľovi h8ter sa nepáči tento príspevok.
Ty si už len inteligent, nadávky a čo máš ešte, zvýšis hlas keď nie je po tvojom?
Užívateľovi Janci sa páči tento príspevok.
Užívateľovi h8ter sa nepáči tento príspevok.
Krik tu nepomôže...zato CAPS LOCK a tri výkričníky minimálne... to už áno 

"a bum bác" tak to nejak vyzeralo pri tvojom narodení, lekár na pôrodnici musel byť Rus
Tento príspevok sa páči 5 užívateľom: Punk, Michal_EL, h8ter, Peťo (nie ten), Drck.
ej no prepac sudruhzial netajomnik janko/ivanko neviem ako sa identifikujes v zrkadle...ale opat sklamanie nastalo v plneni v tvojom pripade podplanu...si mohol dat aspon ze ho vypol ako drago apollo greeda dirigenta smrti..tanciciho nicitele no proste myslet tak nejak aspon svazacky lebo vyssie ta strana asi nevidi...cest
Užívateľovi mado sa páči tento príspevok.
nechcem písať, že s Lyonom by sme boli vyhrali, ale UPL tímu veľmi nepomohol. Ani prvý zápas nebol nejaký excelentný. Po prade mi príde ako keby bol mimo trocha. Možno by to trebalo v 3om zápase skúsiť s Lyonom od začiatku. Alebo nech Jarmo zavolá "kamoša" Bobra a ten si da masku Uppieho
Užívateľovi Dominik Hasek sa páči tento príspevok.
tie 3 samostatne najazdy za stavu 0:0 co chytil to je nic?
okrem toho smolneho golu co padol puk na hranu a mozno toho v 3. tretine mu neni absolutne co vycitat
okrem toho smolneho golu co padol puk na hranu a mozno toho v 3. tretine mu neni absolutne co vycitat
Užívateľovi Islas sa páči tento príspevok.
Sorry, ale súhlasím s kolegom, čo napísal vyššie. Druhý gól katastrofa, toto sa brankárovi v play-off stať nemôže, ani v dorasteneckej lige! Štvrtý sa dal chytiť a ten prvý ide tiež na jeho triko - taký gól si dobrý brankár jednoducho postráži! Ani ja netvrdím, že s Lyonom by sme vyhrali, ale UPL bol v noci hrozný, napriek tým samostatným nájazdom. V treťom zápase musí ísť jednoznačne do brány Lyon a aj iné zmeny by mohli nastať. Skúsil by som Bensona do prvého útoku, mne tam ten Krebs proste nesedí. Musíme zlepšiť aj presilovky, pretože tie sú od začiatku apríla na facku a takisto buly. Prehrávať po 1. tretine na buly pomerom 2:18, je neakceptovateľné! Chýba nám Carrick, ten tie buly vie vyhrávať a hral super v štvrtom útoku. Greenway je absolútne neviditeľný, bohužiaľ Carrick sa v prvom kole proti Bostonu určite do zostavy nevráti...
Slafko uz nech sa nebije, pôsobí ako stena čo si vyskakuje na rotvajlera. Nabudúce nech si namaluje aj krížik kam chce bombu. Radšej tie goly
Tento príspevok sa nepáči 3 užívateľom: h8ter, BeerBoy88, Mittet.
boooze robis tu kovbojku, Hagelovi vysiel 1 uder, na zaciatku ho Slafko zasypal, po udere sa vratil hned spat na nohy a este chcel on nieco pridat, ale Hagel si myslel ze ho vypol, tak to chcel ukoncit a siel sa tesit z 1 rany
Tento príspevok sa páči 4 užívateľom: h8ter, bandwagon, Mittet, mado.
Jeej dobre ty odborník, teba asi zasypalo. Vráť sa do búdy.
Tento príspevok sa nepáči 3 užívateľom: h8ter, mado, Pteraspid.
o com tocis, co hned urazas ci posielas, hore pises o nadavkach a sam to robis, tak sa uvedom, ja len pisem ako to je co som videl vo videu, zasypal = aby som bol presny dal mu 3 pravou rukou a 2 lavou do vtedy Hagel nic, potom mu vysla 1 pravacka a este 1 pridal ked Slafko padal, takze ano ked niekto da nazaciatku niekomu 5 ran a ten druhy sa len krci tak ho zasypal, aspon pre mna, ale to je len slovickarenie, ako ty ze si skace do rotvajlera, az to ze toho nikto nevidel
Tento príspevok sa páči 4 užívateľom: h8ter, FanusikH, Punk, mado.
Tak ale zase nemôžeš porovnávať tie Slafkové údery do ramena a do prilby s čistou vypínačkou na bradu, ktorú mu tam trafil Hagel, jeden taký úder narobí viac škody, ako 20 tých neškodných niekde na prilbu. Hagel mu to trafil neskutočne, dávno som v hokeji nevidel taký čistý úder do tváre, ktorý by hráča zrazil na zem, za toto by sa ani McGregor nemusel hanbiť...
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: eRko_88, Janci.
ved ja nikde nepisem ani neporovnavam, pisem ze ho zasypal viacerymi udermi a ze Hagelovi vysla 1 pravacka, ale nerobil by som z toho hned take halo, ze to bola zla bitka alebo ze sa nevie bit, prave naopak aj proti McGregorovi sa moze stat, ze mu dakto taku trafi a ho vypne, cize ano bitku prehral, ale kvoli 1 uderu, co sa stava a zas slafka nevyplo, len si klakol a hned vstal, cize ho to skor nabudilo, a ktovie ako by to pokracovalo
Užívateľovi h8ter sa páči tento príspevok.
Ja by som to tak čierne nevidel je to PO a séria sa sťahuje do MTL za stavu 1:1. Žiaden výprask rozdielom triedy sa nekonal a zápasy boli vyrovnané pre každého raz so šťastným koncom
Tento príspevok sa páči 9 užívateľom: BeerBoy88, Hrobár nádeji , babobo, Bruso, PJEscore, Peťo (nie ten), Islas, Mittet, sekonen.
chlapci na stránke existuje možnosť ignorovať. Neviem prečo ju nepoužívate.
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: mike24, Mittet.
Ja ho aj mám v ignore ale čítam aj keď mám odhlásenú stránku a potom si už neviem pomôcť
Lebo je to národný šport od začiatku tejto stránky pomaly... len sa to stupňuje rok čo rok
vies co roky som nereagoval ...ale akosi sa mi nie vlastnym pricinenim dostalo do zivota zopar takychto ...a tiez som nereagoval ale nefungovalo...ked som zacal reagovat tak ma neznasaju aspon potichu...samozrejme toto je internet tu je to ine ale som si povedal coby nie aspon sa zabavim
Juro si to vyskúšal v PO, patrí to k hokeju, hádam je v poriadku a nabudúce trafí lepšie on
Dúfal som že MTL uhrá aspoň jeden zápas v Tampe a to sa stalo, čakám vyrovnanú sériu a vyzerá to zatiaľ tak
Dúfal som že MTL uhrá aspoň jeden zápas v Tampe a to sa stalo, čakám vyrovnanú sériu a vyzerá to zatiaľ tak Tento príspevok sa páči 3 užívateľom: Baggio, BeerBoy88, Mittet.
Juraj nemal svoj deň. Takto to chodí, veď ešte ukáže kde je sever.
Užívateľovi Baggio sa páči tento príspevok.
TBL-MTL som síce nevidel, ale dalo sa očakávať, že tampa bude na výkon Juraja reagovať a zareagovala dobre, v podstate ho v zápase odstavili. Teraz je na ťahu MTL. Juraj to bude mať mimoriadne ťažké, avšak keď sa z dnešného zápasu dokáže otriasť a bude pokračovať vo svojej hre a bodovať, zrodí sa ďalšia superhviezda. K tomu bude ale potrebovať podporu spoluhráčov, prišiel čas, aby aj oni pomohli Jurovi, nie len on im.
Tento príspevok sa páči 5 užívateľom: BeerBoy88, FanusikH, Peťo (nie ten), Mittet, sekonen.
Toto býva pravidlom. Nevyhodis puk z obranného pásma = gól súpera do tvojej brány.
Myslím,že tá bitka Slafka s Hagelom by dopadla trochu inak keby do toho nevstúpil rozhodca...


