Komentáre:
Zmena identity: Montreal našiel recept na úspech. Pomohla k tomu aj séria s Tampou
Ja vidím najväčšiu zmenu v obrane asi u AX72. Nejde už bezhlavo do zbytočných bitiek a nedopláca na to mužstvo zbytočnými oslabeniami ktoré stoja mnoho síl + zbytočne inkasované góly ktoré nemuseli byť. Možno mal dohovorené alebo kus dozrel a dospel...
paradoxne najviac zmätkov robí najskúsenejší obranca.
aspoň z zoho čo som videl je Matheson opäť na pol ceste stať sa "babrákom", vždy keď ho vidím s pukom v OP mám strach
Celá séria bude ( a je ) o tom ktoré mladé mužstvo spraví viac chýb. Zatiaľ jasne vedie Buffalo a ja verím že im táto forma vydrží až do konca.. go Habs go. Dilema na dnes: spať či nespať
aspoň z zoho čo som videl je Matheson opäť na pol ceste stať sa "babrákom", vždy keď ho vidím s pukom v OP mám strach
Celá séria bude ( a je ) o tom ktoré mladé mužstvo spraví viac chýb. Zatiaľ jasne vedie Buffalo a ja verím že im táto forma vydrží až do konca.. go Habs go. Dilema na dnes: spať či nespať
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: Baggio, pali128.
Už ked som videl zapasy MON a TBL, tak som si vravel, že víťaz tejto najkrajsej serie by mohol ist az do fianle. Verim, ze by to mohlo vyjsť. Skoda toho Slafka, že ho St. Louis drzi v prvej lajne. Aj na tej presilovke, pokial si sam nevezme puk a nevystreli alebo mu neprihra Demidov, tak sa k puku dostava velmi malo. Coufield je prakticky vypnuty ako Kucherov v TBL a Suzuki tiež viac hlada vsetkych okolo len nie Juraja.
Tento príspevok sa páči 3 užívateľom: Baggio, Bruso, Mittet.
Keby bola statistika prihravok Jurajovi v PP tak cez 50% Demi..zas aj hraju spolu napravo takze to az rak nelogicke nie je..ale Ivan ho hlada rad..Hutson strasne velakrat nelogicky da Suzukimu jed Juraj volnejsi al na strelu
Užívateľovi YoZo8 sa páči tento príspevok.

