taketo kontrakty su dovod preco je columbus kde je
Tento príspevok sa páči 3 užívateľom: mike24, Qucoboy, Mittet.
Podľa mňa veľmi zlý podpis za strany CBJ. Toto GM riadne prestrelil, najmä dĺžku kontraktu... 34-ročnému hráčovi dať viacročný kontrakt do 40tky sa zatiaľ s výnimkou legiend nikdy nevyplatilo. Toto bude ďalší prúser.
Užívateľovi Mittet sa páči tento príspevok.

