Super posila pre
Snáď to nebude flákať lebo ho Celebrini ako kapitán dodžube …
Snáď to nebude flákať lebo ho Celebrini ako kapitán dodžube …
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: Islas, nordiquesq.
Ine krajiny vedla dostat svoje hviezdy do timu ale Slovensko nie - unaveny, chcem oddych, nemam zmluvu, bla bla bla…
Vie mi to niekto vysvetlit? Kde je hrdosť a chcenie hrať za
? Čím to je, že aj v tomto zaostáváme?
? Čím to je, že aj v tomto zaostáváme?Užívateľovi YoZo8 sa páči tento príspevok.
Tento príspevok sa nepáči 2 užívateľom: h8ter, Radik0008.
Mame 8 hráčov v NHL aj to preháňam, pri 300 ako kanada sa tie ospravedlnenky ani neriešia lebo je z čoho vyberať. Fajn to v jednom rozhovore zhodnotil aj pali regenda ze sa niekedy nečuduje hráčom ktory v rámci voľná idú reprezentovať krajinu hrajú na co maju( ano bol o 8 je naše reálne miesto ) a uz pred šampionátom su najvacsi mantaci jemne povedané v krajine
Užívateľovi YoZo8 sa páči tento príspevok.
Fakt dúfam, že to sú rečnícke otázky a odpovede nechceš.
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: Punk, YoZo8.
aj vlani tam bol a spolu s mackom sledovali, ako ich dani poslali domov vo 1/4-finale.. cize ziadne zaruky nie su, aj ked tento rok si uz asi daju pozor a pojdu za titulom
Užívateľovi YoZo8 sa páči tento príspevok.
Podľa papiera to vychádza na "chcene" finále Sui Can . Podľa papiera. Ešte FINI by mohli čo to zmeniť. Iný scenár si tento rok nepripúšťam
Možno som len optimista, ale mne sa zdá, že máme celkom dobrú zostavu, schopnú hrať rýchly dynamický, nepríjemný hokej. Tým netvrdím, že to dotiahneme ďaleko, ale očakávam zábavné zápasy. A fakt som rád, že sú tam a že sa smerom do NHL či aspoň AHL môžu ukázať hlavne Chromiak, Mešár, Petrovský, Radivojevič, Okuliar, Kňažko, Štrbák, Kmec či Gajan. Ja budem veriť, že to bude hlavne so srdcom a postavené na systéme a tíme, veď bude tam mix partií z dvoch mládežníckych generácií a potom skupina hráčov, čo si to spolu dlhodobo odmakala v prípravných.
Užívateľovi YoZo8 sa páči tento príspevok.

