Prejavte svoj názor: Zapojte sa do našej letnej ankety o NHL. Viac »
Zavrieť SlovakNHL.sk
 
CAR
4
Highlighty 
PP
CAR
4
Highlighty 
P2
VGK
5
Highlighty 
 
VGK
3
Highlighty 
 
CAR
4
Highlighty 
 
VGK
0
Highlighty 
Stanley Cup: Finále
  Carolina 4
  Vegas 2
+

Komentáre:

Hokejový svet sa má na čo tešiť: Sidney Crosby posilní Kanadu

sulinkoo   Ignorovať13. 05. 2026 07:51
Super posila pre Snáď to nebude flákať lebo ho Celebrini ako kapitán dodžube …
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: Islas, nordiquesq.
*Erik*   Ignorovať13. 05. 2026 08:18
Ine krajiny vedla dostat svoje hviezdy do timu ale Slovensko nie - unaveny, chcem oddych, nemam zmluvu, bla bla bla… Vie mi to niekto vysvetlit? Kde je hrdosť a chcenie hrať za ? Čím to je, že aj v tomto zaostáváme?
Užívateľovi YoZo8 sa páči tento príspevok.
Tento príspevok sa nepáči 2 užívateľom: h8ter, Radik0008.
BeerBoy88   Ignorovať13. 05. 2026 08:28
Mame 8 hráčov v NHL aj to preháňam, pri 300 ako kanada sa tie ospravedlnenky ani neriešia lebo je z čoho vyberať. Fajn to v jednom rozhovore zhodnotil aj pali regenda ze sa niekedy nečuduje hráčom ktory v rámci voľná idú reprezentovať krajinu hrajú na co maju( ano bol o 8 je naše reálne miesto ) a uz pred šampionátom su najvacsi mantaci jemne povedané v krajine
Užívateľovi YoZo8 sa páči tento príspevok.
mike24   Ignorovať13. 05. 2026 08:37
Fakt dúfam, že to sú rečnícke otázky a odpovede nechceš.
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: Punk, YoZo8.
h8ter   Ignorovať13. 05. 2026 14:58
Kvoli uplakanym fanusikom ako si ty by som uz len z principu nesiel
Užívateľovi Punk sa páči tento príspevok.
prasiatko   Ignorovať13. 05. 2026 09:15
aj vlani tam bol a spolu s mackom sledovali, ako ich dani poslali domov vo 1/4-finale.. cize ziadne zaruky nie su, aj ked tento rok si uz asi daju pozor a pojdu za titulom
Užívateľovi YoZo8 sa páči tento príspevok.
Neexistujúci používateľ 13. 05. 2026 10:03
Podľa papiera to vychádza na "chcene" finále Sui Can . Podľa papiera. Ešte FINI by mohli čo to zmeniť. Iný scenár si tento rok nepripúšťam
nordiquesq   Ignorovať13. 05. 2026 13:22
Možno som len optimista, ale mne sa zdá, že máme celkom dobrú zostavu, schopnú hrať rýchly dynamický, nepríjemný hokej. Tým netvrdím, že to dotiahneme ďaleko, ale očakávam zábavné zápasy. A fakt som rád, že sú tam a že sa smerom do NHL či aspoň AHL môžu ukázať hlavne Chromiak, Mešár, Petrovský, Radivojevič, Okuliar, Kňažko, Štrbák, Kmec či Gajan. Ja budem veriť, že to bude hlavne so srdcom a postavené na systéme a tíme, veď bude tam mix partií z dvoch mládežníckych generácií a potom skupina hráčov, čo si to spolu dlhodobo odmakala v prípravných.
Užívateľovi YoZo8 sa páči tento príspevok.
nordiquesq   Ignorovať13. 05. 2026 13:38
.
Sel8nne   Ignorovať13. 05. 2026 20:39
Super
lukin333   Ignorovať13. 05. 2026 21:17
1.Can2.Fin3.swiss
Grinch   Ignorovať14. 05. 2026 10:14
Koniec kariéry sa blízi a Sid si to chce ešte užiť.