To je niečo, Vegas bude mať radšej ďalej na výplatnej páske 4,5M ešte rok než by mu umožnili ísť k rivalovi. Možno veria, že podpíše aj inde, ale tak či onak je to z ich strany na hlavu. Vykopli ho ako prašivého psa, a teraz toto.
Tento príspevok sa páči 3 užívateľom: Ithilon, sodom, BeerBoy88.
Myslel som si, že keď tím trénera vyhodí môže si v pohode nájsť iný klub. Podobne ako keď vyplatia hráča zo zmluvy. Podľa tohto ani LA nebude môcť s ním jednať. Celkom ma to zoskočilo, ale od najvyčúranejšieho tímu v lige sa to dalo čakať
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: mysterio, Islas.
Z hľadiska aproksimacie práva je to výhradne v poriadku. Sú tam paragrafy. Nemôžete ich obchádzať. Pokuta je brutálna.
tak vždy to bolo na dohode a samozrejme kompenzácii, neviem pri akom trenerovi to už bolo tak kompenzácia bolo tučím 3. kolo a trener podpísal s tímom z inej divízie
Užívateľovi kelt sa páči tento príspevok.

