Komentáre:
Nová tvár organizácie Blues? Expert favorizuje Snuggeruda pred Dvorským
také pixxa nnázory experta ktorý porovnáva hrušku s marhulov. Snuggy je RW v top útoku vychovaný americkou školou, Dvo je európan ktorý je v USA 3 roky aj s cestou a hrá 90% času v tretej lajne s otlkacmi na krídlach. Nestabilná trojica najviac odohral 11z s rovnakými krídlami inak 49 kombinácii útoku. Snugg mal polovicu a po OH v podstate stabilitu s Thomasom a Hollowayom. Paradoxne Dali odohral najlepšie zápasy keď nahradzoval v top lajne Thomasa. OK čakal som od Dvora viac aspoň štatisticky určite. Ale 12 gólov v 20 rokoch nie je katastrofa. Hlavne keď sa pozrieme kde hral Samozrejme netvrdím že je lepší ako Snugg
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: cegy, Mittet.
A hlavne, nedá sa to stavať okolo jedného RW. Všakže.
Užívateľovi optimista sa páči tento príspevok.
Tak snáď môžu stavať mužstvo na oboch týchto hráčoch. Taka debilná úvaha v článku ich vôbec rozdeľovať. Blues majú veľmi svetlú budúcnosť.
Tento príspevok sa páči 3 užívateľom: Qucoboy, BeerBoy88, Mittet.
Toto je ďalší geniálny "expert"
St.Louis má 26 ročného prvého centra Thomasa, ktorý robí bod na zápas stabilne už 5 sezón, podpísaný je za skvelé peniaze ešte ďalších 5 rokov a chcela by ho minimálne polka ligy, ale pán expert už ide stavať budúcnosť klubu okolo Snuggeruda alebo Dvorského
St.Louis má potenciálne skvelý prvý útok na dlhé roky, formácia Holloway-Thomas-Snuggerud môže patriť medzi najlepšie v lige, na to by sa mali v St.Louis zamerať a podpisom Hollowaya ukázali, že tak aj plánujú urobiť. Kyrou aj Buchnevič môžu byť vymenení, ale myslím, že prvý útok tam je úplne jasný. Dvorský by mohol hrať druhého centra, zrejme ho aj vyskúšajú v úvode sezóny, ale ťažko povedať, či na to bude mať, mňa zatiaľ veľmi nepresvedčil...
St.Louis má 26 ročného prvého centra Thomasa, ktorý robí bod na zápas stabilne už 5 sezón, podpísaný je za skvelé peniaze ešte ďalších 5 rokov a chcela by ho minimálne polka ligy, ale pán expert už ide stavať budúcnosť klubu okolo Snuggeruda alebo Dvorského
St.Louis má potenciálne skvelý prvý útok na dlhé roky, formácia Holloway-Thomas-Snuggerud môže patriť medzi najlepšie v lige, na to by sa mali v St.Louis zamerať a podpisom Hollowaya ukázali, že tak aj plánujú urobiť. Kyrou aj Buchnevič môžu byť vymenení, ale myslím, že prvý útok tam je úplne jasný. Dvorský by mohol hrať druhého centra, zrejme ho aj vyskúšajú v úvode sezóny, ale ťažko povedať, či na to bude mať, mňa zatiaľ veľmi nepresvedčil...Tento príspevok sa páči 4 užívateľom: BenBiskup, Gwynbleidd, kelt, Pteraspid.


