No to som náramne zvedavý ako si chcú pomôcť. Myslel som si, že je to buď Cassidy alebo zmena nebude. Mňa to rozhodne prekvapilo.
Užívateľovi MatoGBW sa páči tento príspevok.
Ako prvý mal letieť jednoznačne Bowman, ja nechápem, ako môže byť ešte stále GM v Edmontone. Za ten podpis Frederica a trejd Jarryho by mu mali doživotne zakázať pracovať v hokejovom manažmente, pretože také extrémne faily v krátkom čase za obrovské milióny sa len tak nevidia. A to nehovorím o tom fiasku z pred minulej sezóny, kedy nechal do St.Louis prakticky zadarmo odísť Broberga a Hollowaya. Knoblauch ale taktiež nemá Edmontonu čo viac priniesť, takže jeho odvolanie beriem ako pozitívum. Problém je, že jeho nástupca to nebude mať vôbec ľahké, ten káder nie je ako vylepšiť kvôli tým zabetónovaným miliónom v niektorých katastrofálnych zmluvach, takže musia pracovať s tým čo majú a dúfať v zázrak...
Tento príspevok sa páči 5 užívateľom: Samu21, Punk, mike24, kvazar, Qucoboy.
VGK vs. CAR

