bude zaujímavé sledovať koľko draftovaným russian playerom sa podarí úspešne preraziť do NHL, kedysi bežná národnosť v NHL sa dnes už stáva pomaličky raritou - samozrejme česť výnimkám ako Demidov alebo Mičkov
ktovie či to všetko raz nejako rozumne skončí kebo napríklad mne početnejšie čísla rusákov v NHL chýbajú
ktovie či to všetko raz nejako rozumne skončí kebo napríklad mne početnejšie čísla rusákov v NHL chýbajúFurt ich tam bolo aspoň 40 a ty ich nazveš raritou? Navyše v súčasnosti im počty navyše stúpajú.
WTF? Však v tejto sezóne nastúpilo v NHL až 68 Rusov, to je najvyššie číslo v histórii, nikdy ich v jednej sezóne nehralo v NHL viac. Pred 10 rokmi ich hralo v NHL 41, pred 20 rokmi 49... tak akú v tom vidíš ratitu? Však je to presne opačne ako píšeš a je ich v NHL toľko ako nikdy predtým...
Tento príspevok sa páči 3 užívateľom: samuel667, sodom, Drck.

