Komentáre:
Začínajú MS v hokeji: Hlavný favorit je jasný, ako je na tom Slovensko?
Reálne to vidím na 8 miesto a nižšie
Užívateľovi Terminatoir sa páči tento príspevok.
Stvrtfinale bude pre tento tim mat prichut zlata.
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: kelt, cegy.
Veľa napovie prvý zápas. Očakávania nemám vysoké, skôr dúfam, že sa mladí chalani ukážu a že im MS pomôže v psychike a v kariérach. Budem veriť v štvrťfinále, čokoľvek nad rámec budem považovať za zázrak. Na druhej strane naše posledné 2 olympiády či Dáni minulý rok, keď vyradili silnú Kanadu... Nikdy nevieš kedy motyka vystrelí.
ako pises postup by bol uspech ...ja ale velmi neverim ...a k motykam ak bude niektory favorit natolko neopatrny ze sa nou zastreli...co uz my stym...skutok sa nestal a ideme dalej
Tento príspevok sa páči 3 užívateľom: nordiquesq, PJEscore, lululuq.
VGK vs. CAR

