Kolosov bol výborný za Minsk v KHL ale severoamerický hokej mu prosto nesedí. Videl som zo dva zápasy kde chytal + highlighty a spolu s Fedotovom boli úplná katastrofa. Naozaj nerozumiem ako dostal novú zmluvu - hlavne ked si zoberieme, že nemá ani centimetre, ktoré v NHL obľubujú. Vladař je pre Philu požehnanie, pretože mimo Harta všetko čo cez nich za posledných 15 rokov (ak nie viac) prešlo bolo nič moc, alebo sa to u nich pokazilo. Preboha pamätá si tu niekto ešte Roberta Escha a to ako vo finále Stanley Cupu za Flyers chytal MICHAEL LEIGHTON?
Užívateľovi Majky8 sa páči tento príspevok.
VGK vs. CAR

