Zápas LIVE: VGK vs. CAR
Zavrieť SlovakNHL.sk
 
CAR
4
Highlighty 
PP
CAR
4
Highlighty 
P2
VGK
5
Highlighty 
 
VGK
3
Highlighty 
 
CAR
4
Highlighty 
Stanley Cup: Finále
  Carolina 3
  Vegas 2
14. 06.
kurzy
02:00
+
Sledujte LIVE: Golden Knights vs. Hurricanes
MS vo futbale  Sleduj a tipuj MS vo futbale + získaj 30 € za registráciu »  MS vo futbale

Komentáre:

NHL zasiahla proti Vegas: Strata draftovej voľby a mastná pokuta pre Tortorellu

Janci   Ignorovať16. 05. 2026 08:06
Dobrá chobotina ak by prišli o to druhé kolo draftu , viem že sú tam pravidlá ale zas keď nechcú tak nechcú predstupiť pred mediálné hyney . Nechápem moc ani tomu ako môžu prísť o druhé kolo draftu keď nepredstupia pred mediálné hyeny . Strašná sračka tá SŠA hrajú sa na práva , ludské práva a neviem čo ale ak není ako pískajú mediálné hyeny už už ich idú trestať odobratím druhého kola za slobodné rozhodnutie a flaster 100 tisíc dolárov pre Trotsa . Krajina neobmedzených možností a diktatúra pod hrozbou odobratím druhého kola draftu len preto že sa mediálné hyeny nenažrali odpovedí na ich tupoloidné otázky . Strašná komédia a že vraj slobodná krajina so slobodou slova a vyjadríš sa tým že sa nevyjadríš a pokuta a možnosť prísť o druhú volbu na drafte toto je komédia a že ten štát SŠA a NHL majú brať ludia vážne keď im vadí že sa slobodné vyjadrili tým že sa nechceli vyjadriť . Trest za hit čo ja viem ak neočakávaš hit keď si na lade nemáš tam čo robiť .
Užívateľovi kelt sa páči tento príspevok.
Tento príspevok sa nepáči 5 užívateľom: alex88, jaydoo, Pteraspid, h8ter, rain2020.
jam benn   Ignorovať16. 05. 2026 10:32
ty vole janči , dneska tlačíš strašne moc na pilu , trošku uber pretože už to je strašne lacný ragebait
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: h8ter, mado.
jaydoo   Ignorovať16. 05. 2026 10:39
Tak veď trest je na základe nejakých pravidiel, ktoré musia byť každému jasné..Ale viem, že pre niekto nechápe význam toho, načo sú pravidlá a že by mali platiť pre všetkých.
Užívateľovi h8ter sa páči tento príspevok.
h8ter   Ignorovať16. 05. 2026 12:41
Dneska ti vodka zaslapala viacej jak obycajne, jak ti jebe hen
Užívateľovi rain2020 sa páči tento príspevok.
MuchaMan   Ignorovať16. 05. 2026 13:10
Trots moze byt rad, ze nevypadol z hoteloveho okna po zapase
Užívateľovi mado sa nepáči tento príspevok.
rain2020   Ignorovať16. 05. 2026 21:13
Načo sledujete SŠA a NHL. Sledujte len RDF a KHL. To vám musí stačiť
mike24   Ignorovať16. 05. 2026 08:07
Dobre im tak, páči sa mi, ako tvrdo proti nim liga naozaj zakročila. Tortorella a ani klub si to znovu nelíznu.
Užívateľovi sodom sa páči tento príspevok.
prasiatko   Ignorovať16. 05. 2026 08:28
za taku koninu taky trest? zbytocne nafuknute, ale teraz aspon budu VGK este viac nasrdeni a mozno rozjebu aj COL vo finale konferencie ako pomstu za toto... pri tom ako marner hra, mozu pokojne VGK zobrat aj pohar
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: kelt, BeerBoy88.
kelt   Ignorovať16. 05. 2026 08:41
Presne tak snáď to Vegas nakopne ešte viac. A pôjdu až do finále
Ithilon   Ignorovať16. 05. 2026 08:53
Je to veľmi neprimeraný trest , ale na druhej strane chápem . Zrejme chcú z toho spraviť exemplárny prípad. Médiá majú zmluvy s NHL , obrovské množstvo peňazí je v masmédiách. Ak by toto začali tímy praktizovať, že keď sa im niečo nepáči, tak jednoducho nepustia novinárov , tak by to bol veľký prúser. Na druhej strane , čo by Vegas robili s výbermi v drafte, veď oni snáď ani nevedia na čo to je
Tento príspevok sa páči 5 užívateľom: VH1, sodom, sulinkoo, Mittet, BeerBoy88.
Qucoboy   Ignorovať16. 05. 2026 08:54
Ten trest je podľa mňa šialený. Zobrať im prospekt z druhého kola draftu je brutal. Pokuta je okey.
mike24   Ignorovať16. 05. 2026 09:44
Nerozumiem prečo to považujete za prehnané. Strata výberu druhého kola sa stala štandardom pri previneniach klubu a presne o to tu ide.
Užívateľovi sodom sa páči tento príspevok.
jam benn   Ignorovať16. 05. 2026 10:33
Za mna naprosto skvela vec , takto maju vypadať tresty , ukaž mi teraz kto niečo podobne zopakuje ked príde o draft ? No nikto si to nedovolí , pokuty sa platia v pohode borci , to je pre nich nič
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: jaydoo, sodom.
Jimmike   Ignorovať16. 05. 2026 10:46
Neviem ako su stanovené zmluvy, kedy a ktorý hráč ma ísť dať rozhovor, ale tiež by sa mi dakedy pred novinárov nechcelo ísť, rozhovor dali a len tréner nedal čo dostal pokutu, a ešte ich kvôli trénerovi aj 2. kolom potrestali, no celkom tvrdé, keď pri fauloch je max pokuta myslím 5K, a nedáš debilne interview a je to 100K, vidno odkiaľ idu peniažky a kde sa to uberá
sulinkoo   Ignorovať16. 05. 2026 15:00
To "debilné interview" je súčasťou médii, ktoré sú súčasťou televítnych a iných práv, za ktoré liga dostáva nemalé peniaze - ktoré potom samozrejme rozdeluje klubom a či už tréneri alebo hráči sú samozrejme aj z tých peňazí platení.
Čiže či sa im to páči, alebo nie, tak raz keď to je ešte aj zmluvne dané, tak tam musia ísť.
Jimmike   Ignorovať16. 05. 2026 18:47
Ja to mu rozumiem, že odtiaľ idú peniaze, ale nečudoval by som sa keď dakto dáva niekedy aj len 1-2 odpoveďove interview, ale to bolo skôr k tým pokutám, že je to kus debilne, keď za nepodanie interview pokuta 100K a za seknutie do slabín či dakomu útok na hlavu dostane pokutu 5K
sodom   Ignorovať16. 05. 2026 11:06
Ako môžu prísť o niečo čo už dávno vymenili
rain2020   Ignorovať16. 05. 2026 13:15
Všetci, čo tu mudrujete a nadavate na médiá si zistite, prečo sa museli ponáhľať na letisko. Preto si myslím, že tresty sú prehnane
jam benn   Ignorovať16. 05. 2026 15:00
prečo sa museli ponahlať ? čo by sa dialo keby sa hralo predlženie ? nedošli by domov ?
Užívateľovi h8ter sa páči tento príspevok.
sodom   Ignorovať16. 05. 2026 15:04
ponáhľali sa na posledný vlak do Margecian
Užívateľovi h8ter sa páči tento príspevok.
rain2020   Ignorovať16. 05. 2026 20:25
To si fakt neviete niektorí dohľadať? Museli odletieť do 22.00, inak by museli letieť až ráno.
jam benn   Ignorovať16. 05. 2026 20:57
čo by sa dialo keby sa hralo predlženie ?
rain2020   Ignorovať16. 05. 2026 21:15
Leteli by ráno. Ale nehrali predĺženie, tak mohli odletieť už pred 22.00. Čomu nerozumiete?
jam benn   Ignorovať16. 05. 2026 21:27
a ja som žil v predstave že tímy NHL maju svoje vlastne lietadlo , mne tak cela tato vec o ktorej tu píšeš nedava absolutne zmysel
rain2020   Ignorovať17. 05. 2026 03:33
Kľudne v tej predstave žite ďalej. Je správna. Len letisko kvôli zamedzeniu hluku môže fungovať len do 22.00. Takže aj keď majú vlastné lietadlo, tak to môže odletieť najneskôr o 22.00. Tak sme to konečne nejako dali dokopy.
jam benn   Ignorovať17. 05. 2026 11:28
A ja by som napr neveril Vegas a ich lacným vyhovorkam
mike24   Ignorovať16. 05. 2026 15:31
No tak nech sa teda idu osobne odvolať a zaletia si New Yorku ku Garymu Bettmanovi. Možnosť majú.
JaRomE121   Ignorovať16. 05. 2026 14:35
A komu pripadne ta Draftova voľba? Calgary?