Zápas LIVE: VGK vs. CAR
Zavrieť SlovakNHL.sk
 
CAR
4
Highlighty 
PP
CAR
4
Highlighty 
P2
VGK
5
Highlighty 
 
VGK
3
Highlighty 
 
CAR
4
Highlighty 
Stanley Cup: Finále
  Carolina 3
  Vegas 2
14. 06.
kurzy
02:00
+
Sledujte LIVE: Golden Knights vs. Hurricanes
MS vo futbale  Sleduj a tipuj MS vo futbale + získaj 30 € za registráciu »  MS vo futbale

Komentáre:

Montreal viedol už 3:1, nakoniec uvidíme zápas číslo 7!

Kellys   Ignorovať17. 05. 2026 05:06
Šable absolútna dominancia paráda.. Mladíci z Montrealu už môžu zajednávať dovolenky
Tento príspevok sa nepáči 3 užívateľom: Mittet, Majky8, kvazar.
Majky8   Ignorovať17. 05. 2026 11:08
Jedine ty si môžeš lebo doma prehráte a môžeš ísť plakať decko
Užívateľovi Kellys sa páči tento príspevok.
Majky8   Ignorovať17. 05. 2026 12:38
Jedine ty si môžeš lebo doma prehráte a môžeš ísť plakať decko
Panzerschreck   Ignorovať17. 05. 2026 16:05
A to je tu nejaká povinnosť fandiť Montrealu? Nejako nerozumiem prečo by mal byť niekto decko za svoj komentár..
Užívateľovi Dominik Hasek sa páči tento príspevok.
Kellys   Ignorovať17. 05. 2026 17:59
Asi musia všetci keď tam hra SlavK.O.
Užívateľovi Majky8 sa páči tento príspevok.
Vetroplach81   Ignorovať17. 05. 2026 05:15
Keď dal MTL na 3:1 aj som si myslel že to bude debakel, ale nie takýto…
Tento príspevok sa páči 4 užívateľom: Mittet, sekonen, Pteraspid, kvazar.
Canucks 666   Ignorovať17. 05. 2026 05:16
V tejto sérii sa mi deje zaujímavý fenomén. Vždy keď mám pocit, že niekto vyhrá zápas, a je to pocit celkom intenzívny, stane sa presný opak. V prvom zápase som čakal dominanciu Montrealu, bolo to naopak - v druhom som čakal, že Buffalo si to postráži doma, a zrazu Montreal suverénne lepší, potom som čakal, že Buffalo teraz ukradne zápas - Montreal vyhral doma, myslel som si, že Montreal to už ustojí a dá to 4:1/4:2, prehrali druhý domáci zápas, v Buffale som si myslel, že domáci to prevalcujú a zrazu Montreal dominantne vyhral... no a dnes som si fakt myslel, že to doklepú a zas naopak... V 7. zápase mám pocit, že vyhrá Montreal
Užívateľovi Pteraspid sa páči tento príspevok.
Samu21   Ignorovať17. 05. 2026 08:48
cize juraj stiha pripadnu vyradovacku ?
Palec40   Ignorovať17. 05. 2026 05:32
Tuto neni o čom, Buffalo nás od stavu 3:1 prevalcovalo...zhodnotim to iba do stavu 3:3... najlepšia lajna bola Demidova, veľkú snahu mal Hutson... Tri útoky sa snažili,dali góly a vedeli aj zatlačiť...okrem jedného útoku....ten bol bezzubý,slabučký, miestami až trápny výkon na takto dôležitý zápas...bez iskry,bez schopnosti niečo vytvoriť...tento útok absolútne nefunguje...
Užívateľovi Mittet sa páči tento príspevok.
Johnygun12   Ignorovať17. 05. 2026 10:59
Dnes to nešlo nikomu nejako extra dobre. Možno Demidov trošku vyčnieval, ale to bolo preto, že ostatní boli dosť dolu. Keby to nebolo Play-off, tak podľa mňa prvý útok sedí 3.tretinu. A to Buffalo bolo od začiatku zápasu lepšie, tie 3 góly z 3 striel, to chcel dať LYON tomu zápasu asi nejakú iskru. A Slafkovský je buď zranený, alebo už totálne vyčerpaný.
Užívateľovi Mittet sa páči tento príspevok.
Dominik Hasek   Ignorovať17. 05. 2026 05:40
Vyhrávaš 3:2 na zápasy, v šiestom zápase vyhrávaš 3:1 na domácom ľade, dokonca po góle v oslabení a po tom, keď súperov brankár inkasuje tri góly po prvých troch strelách na bránku! Obrovská psychická výhoda je na Tvojej strane, za chrbtom máš 21000 divákov, najlepšiu atmosféru v celej NHL! Ale tým gólom na 3:1 v oslabení naštveš tigra! ????⚡ Buffalo Sabres v tej chvíli spustí uragán a konečný výsledok je 3:8! Stav série je 3:3 na zápasy a v siedmom zápase v Buffale čaká na Montreal hokejové peklo...!!! ????⚔️ Inak, Thompson 1+3, Dahlin 1+4 = odpoveď všetkým kritikom v tej najvhodnejšej chvíli... Let's Go Sabres, teším sa na siedmy zápas...
Tento príspevok sa páči 6 užívateľom: Kellys , mike24, Fanfan, sodom, BeerBoy88, Hockey-NHL.
Kellys   Ignorovať17. 05. 2026 05:50
Nepochybujem o tom že ich šable doma zežerú
Palec40   Ignorovať17. 05. 2026 05:53
Jediné, čo má utešuje, že Mtl v tomto play-off neprehral dva zápasy po sebe
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: Islas, Majky8.
Islas   Ignorovať17. 05. 2026 06:05
v Buffale to bude zaujímave, séria zápasov medzi divíznymi rivalmi je vyrovnaná prakticky celú sezónu a rozhodujúci zápas číslo 7 si zaslúži
MarosNHL   Ignorovať17. 05. 2026 06:45
Buffalo dnes vyhralo zasluzene, bolo lepsie vo vsetkom. Montreal uplne vybuchol, ale aj take zapasy musia zazit na vlastnej kozi, aby nelietali hlavami v oblakoch
Baggio   Ignorovať17. 05. 2026 06:54
Stalo sa ako sa stalo inak to nebude ale ešte sa hrá jeden zápas takže hokejku ešte netreba lámať
bandwagon   Ignorovať17. 05. 2026 07:25
Nedostojne. Po druhej tretine som isiel spat, ze snad ma prekvapia. Veruze prekvapili Juro katastrofalny vykon. Ten chlapec je zraneny/hra s otrasom mozgu alebo neviem. Hned prve nestastne striedanie a tak aj vyzeral cely zapas. Dobes takisto nemal svoj den. Teda facka to bola riadna. Som zvedavy, ci sa z toho otrasu, ale po takomto debakli hrat siedmi zapas v Buffale, no neviem.
Užívateľovi Baggio sa páči tento príspevok.
Janci   Ignorovať17. 05. 2026 08:00
Vyhodenie puku na päť metrov od Slafa a potom ho Dahlin vyškolil keď si Slaf išiel na párky a Dahlin zavesil . Prvá treťka znovu presilovky aby ich nakopli francúzov iné som už ani nečakal . Potem Sabres prebrali iniciativú v zápase zasypali ich siedmimi gólmi Doby von z bránky . V druhej tretine znovu dostal hit SlafK.O.vský v strede ladu " open ice hit " ten s tým otrasom mozgu riskuje že aký je tvrdý ale opak je pravdou , mal by ísť na tribúnu a pustiť zdravého hráča namiesto neho kvôli tímu nie kvôli jemu ale asi EGO nepustí , to vie len on , jeho zadovky prečítá aj prípravka Zimbabwe . "Najlepší fans" odchádzali už 6 . minút pred koncom tretej treťky typickí zámorskí fans , poloprázdné tribúny dohravali zápas , smutné prvá treťka šaleli a od polky zápasu bezduché tribunové duše , fandia iba keď sa vyhráva toto je zámorký úbohý štýl fandenia , toto rozhodne niesú naj fans v lige aleže vôbec . Odkaz habitantov taký nijaký nemastný neslaný Xhekaj či Anderson z hola nič , sekanie hokejmai tiež na tom nič nepridalo tam 4 francúzi išli po jednom akonáhle sa sily vyrovnali 1 na 1 už boli krotkí to mi pripomenulo Leafs proti Bolts či Cats tak isto sa dosrali keď sa sily v skrumáži vyrovnali .
Tento príspevok sa nepáči 2 užívateľom: h8ter, mado.
Phantomiux   Ignorovať17. 05. 2026 10:25
Taký ruský fanúšik a tak veľmi ignoruje Demidova...
Tento príspevok sa páči 4 užívateľom: mado, LeBlond, junak, kvazar.
mado   Ignorovať17. 05. 2026 11:03
Ty musis mat strasne smutny zivot Jano
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: junak, vslc66.
Punk   Ignorovať17. 05. 2026 08:48
som zvedavy na Dobeša v dalsom zapase
Ithilon   Ignorovať17. 05. 2026 09:41
Veľmi divná séria, totálny opak proti tampe, kde boli oba tímy vyrovnané celý zápas od prvej minúty až po záverečný hvizd. Tu s Buffalom buď brutálne dominuje jeden tím alebo druhý. Z pravidla polku zápasu sa darí domácemu tímu, a polku zápasu hosťom. Môže vyhrať ktokoľvek , oba tímy majú veľmi nevyrovnané výkony na čele s brankármi . Ale Montreal 2 série na sedem zápasov ? Myslím že to je perfektná škola pre tých chlapcov. Budú mať 25 rokov a za sebou xy skúsenosti v play off. Tu sa ozaj risuje brutálne našľapaný tím na budúce roky.
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: Mittet, kvazar.
bandwagon   Ignorovať17. 05. 2026 11:26
Tá séria je kvalitatívne o dva leveli nižšie ako bola s Tampou. Ten hokej je taký neučesaný, veľa nepresností na oboch stranách, ani ma to toľko nebaví.
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: Pteraspid, kvazar.
optimista   Ignorovať17. 05. 2026 09:50
Montreal má celú sezónu problém na domácom ihrisku. Neviem čím to je ale koľko vyhrali v PO zápasov doma? dva...uvidíme ktorí mladíci to zvládnu lepšie. ale myslím že MTL v Buffale opäť vyhrá. No už by bolo načase niečo spraviť s prvou lajnou. MSL s Tampou zasiahol, teraz mal vstúpiť do toho rovnako...
Užívateľovi Baggio sa páči tento príspevok.
wp2t   Ignorovať17. 05. 2026 10:31
Sežrala nás psychika, viz. věkový průměr habs a také se zdá, že únava a zranění. Jsem zvědavý jaké utajované zranění odhalí třeba Slaf, až bude zvedat nad hlavu ten starý krapáč. Protože my to prostě dáme. Go habs go.
Užívateľovi MarosNHL sa páči tento príspevok.
mysterio   Ignorovať17. 05. 2026 10:42
Občas sem hodím mikropríbehy bývalých hráčov NHL, možno to niekoho bude baviť čítať. Here we go. Chris Chelios – hokejový bojovník, ktorý porazil čas aj hokejovú bolesť. Keď v roku 2010 odohral svoj posledný zápas v drese Atlanty Thrashers, mal neuveriteľných 48 rokov. Ako sa z divokého párty hráča stal nesmrteľný profesor? Poďme na to. Ako si udržať kondíciu až do päťdesiatky? Chelios trávil letné prestávky na stacionárnom bicykli umiestnenom priamo v rozpálenej saune. Simuloval extrémnu kardio záťaž v dehydratácii. „Keď dvadsaťroční nováčikovia zvracali od únavy, on si ešte pridal,“ spomínal Brendan Shanahan. V 80. rokoch patril v drese Habs do „skupiny skazy“. Spať sa chodilo až za svitania, no o siedmej ráno sa už makalo na ľade naplno. Obrannú dvojicu dravej mladosti s ním vtedy často tvoril český emigrant Petr Svoboda. V roku 1986 spolu dotiahli Montreal až k Stanley Cupu. Chelios hral tvrdo, občas až špinavo. Keď lakťom poslal do bezvedomia hviezdu Flyers Briana Proppa, brankár Ron Hextall vyhlásil vendetu. V závere série vyšiel z bránky a zmlátil Cheliose ťažkou vyrážačkou do hlavy. Výsledok? Stopka na 12 zápasov. Stará dobrá NHL. Keď ho v roku 1990 vymenili do rodného Chicaga za Denisa Savarda, fanúšikovia Canadiens šalela. Chelios však v Chicagu našiel sám seba. Mike Keenan z neho spravil stredobod identity tímu. Chicago sa pod jeho vedením stalo najtvrdším tímom v NHL. Najväčší zlom však prišiel v 37 rokoch. Scotty Bowman si s Cheliosom sadol a jasne mu definoval novú rolu. Aby v Detroite prežil, musel zabudnúť na ofenzívne výlety a stať sa čisto defenzívnym „shutdown“ obrancom. Práve to mu predĺžilo kariéru. V roku 2008 vyhral s Detroitom svoj posledný pohár – vo veku 46 rokov. Keď sa ho pýtali na vek, odsekol: „Vek je len číslo. Deň, keď už nebudem stíhať, bude dňom, keď skončím. Ale ten deň nie je dnes.“
Tento príspevok sa páči 13 užívateľom: mikisocka, Panzerschreck, mado, mike24, sekonen, bandwagon, dali27, sodom, Ithilon, Hockey-NHL, Jimmike, Vetroplach81, Killag13.
wp2t   Ignorovať17. 05. 2026 11:26
Hezké, díky. A mimochodem ten emigrant Petr Svoboda, co hrál s Cheliosem u habs, střelil jediný gol finále OH 98 v Naganu rusákům a zajistil pro Čechy jediné zlato na OH v historii. Ale to už hrál v NHL za letce.
Tento príspevok sa páči 3 užívateľom: Panzerschreck, mysterio, sekonen.
Užívateľovi Kickot sa nepáči tento príspevok.
jam benn   Ignorovať17. 05. 2026 11:24
Len vidím tu nadšenu Carolinu ktora už cez týžden sleduje jak sa jej potencialný další superi vzajomne ničia , inak presne som toto čakal včera , ono to je dosť podobne jak so seriou s Tampou , tam tiež nikto nevedel vyhrať 2 zapasy v rade a nakonci si kradli zapasy od supera .
Tento príspevok sa páči 5 užívateľom: Samu21, Islas, MarosNHL, sekonen, kvazar.
jam benn   Ignorovať17. 05. 2026 12:20
Je to mladý team a musia sa naučiť tie serie zabijať , hlavne doma , 2 krat máš doma možnosť ukončit seriu a 2 krat to nedáš , stoji ich to potom zbytočne moc sil navyše
Užívateľovi junak sa páči tento príspevok.
Jake   Ignorovať17. 05. 2026 12:55
Nevidím tu k tomu samostatný článok, ale teda Česi nielenže maju 812 brankárov vo finále konferencie, ale aj exportuju do zahraničia? prevlani Tomáš Fučík za Poľsko, tento rok Lukáš Horák za Slovinsko, to sú aké pekné príbehy
Tento príspevok sa páči 3 užívateľom: sekonen, Mittet, kvazar.
LeBlond   Ignorovať18. 05. 2026 20:07
https://sportsaddik.com/canadiens/un-2e-match-ultime-pour-le-canadien/?fbclid=IwY2xjawR4NG5leHRuA2FlbQIxMABicmlkETFEdGVzSURFdGx4N0tFdGk1c3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MgABHkreABk5E5VowZd9O_S0CTmtCEOtSyrFllVdutAp03kuhiVjrK8AbZNwHGsj_aem_agvwZTfzYxkj2i6JyvggdA#google_vignette
LeBlond   Ignorovať18. 05. 2026 20:07
Zostava MTL na dnes ...