Zápas LIVE: VGK vs. CAR
Zavrieť SlovakNHL.sk
 
CAR
4
Highlighty 
PP
CAR
4
Highlighty 
P2
VGK
5
Highlighty 
 
VGK
3
Highlighty 
 
CAR
4
Highlighty 
Stanley Cup: Finále
  Carolina 3
  Vegas 2
14. 06.
kurzy
02:00
+
Sledujte LIVE: Golden Knights vs. Hurricanes
MS vo futbale  Sleduj a tipuj MS vo futbale + získaj 30 € za registráciu »  MS vo futbale

Komentáre:

Kmec strelil víťazný gól Slovenska pri výhre nad Talianskom

Vinidi   Ignorovať17. 05. 2026 14:49
Naozaj, Kmec aj tento zápas výborný výkon. Zatiaľ najlepší hráč. Hra plná nepresností, nevyrovnanosť, zmätok. A znovu trafiť prázdnu bránu problém. Máme čo zlepšovať, lebo s Kanadou, Švédskom to budú debakle. Ale výkon o niečo lepši ako včera, uvidíme ako to bude ďalej
Užívateľovi poli75 sa páči tento príspevok.
Užívateľovi Hrobár nádeji sa nepáči tento príspevok.
Terminatoir   Ignorovať17. 05. 2026 14:55
Dnes to bolo o poznanie lepsie ako vcera, Okuliar ovela lepsi vykon ako vcera, aj Mesar sa zobudil, a tusim hral aj centra 3. formacie. Kmec parada, hra ako stary mazak, nekomplikuje, konstruktivne rozbieha akcie, o triedu lepsi ako zvysok obrany. Myslim si, ze je na com stavat, rozhodne to vyzeralo lepsie, ako ktorykolvek nas zapas na minulych MS
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: Hrobár nádeji , BeerBoy88.
samuel667   Ignorovať17. 05. 2026 15:02
Na začiatku to bolo vyrovnané a potom konečne zabrali tí naši ťahúňi, okrem hráčov čo bodovali sa mi páči aj Sýkora posledné dva zápasy, treba takých bojovníkov, ktorý sa natlačia do útoku a vedia si vypýtať ten faul. Konečne padol gól z presilovky. Gajan super, ako dvojka kvalitný výkon, Hlavaj si aspoň môže oddýchnuť na hlavný zápas s Dánmi, možno už bude chytať so Slovincami? Mešár dneska už lepšie a aj Okuliar, tento rok treba zahrať dobre tie zápasy so “slabšími” lebo na Kanadu alebo Švédov moc nemáme a možno nás iba naši prekvapia, kto vie
Užívateľovi YoZo8 sa páči tento príspevok.
nordiquesq   Ignorovať17. 05. 2026 15:04
Neviem prečo ten hejt na našich v diskusiách (najmä na SME). Za mňa fajn výkon. Druhá tretina dominancia, škoda, že tam nepadlo Mešárovi, Sýkorovi či Hrivíkovi, mohlo byť po zápase už skôr. Celkovo ak by to skončilo 7:0, nikto by sa nečudoval. Oproti zápasu s Nórmi poriadne zlepšenie, tam nás naopak zachránil Hlavaj a ak by naopak vyhrali Nóri, tiež by sa nikto nečudoval. Ak to bude takto gradovať tak sa budem tešiť na zápas s Českom. Teším sa zo zlepšeného výkonu Mešára, Sýkora tiež fajn, Kmec zatiaľ fakt dobrá hra a aj Radivojeviča bolo vidno a previedol aj peknú obrannú hru pri prečíslení. Škoda tej Gajanovej chyby pred gólom, ale tiež v podstate slušný výkon. Dnes naopak Servácovi akosi nešlo, Chromiak zatiaľ svoju strelu neukázal a ani Štrbák nič extra. K starým harcovníkom sa vyjadrovať nejdem...
Tento príspevok sa páči 4 užívateľom: Hrobár nádeji , Mittet, YoZo8, BeerBoy88.
FilKos   Ignorovať17. 05. 2026 16:43
Ako som sa veľmi tešil na Chromiaka a nechápal, prečo mu LA na pár zápasov nedá šancu, tak tomu trochu rozumiem. Pri mantineloch pomerne stratený a asi ak mu to strelecky nepadá, tak nemá čo iné ponúknuť do hry. Škoda, snáď sa ukáže a dá mojim slovám facku. Zvyšok mladíkov Sýkora, Mešár, slušné výkony. A Kmec fantastický, ako už je spomínané v diskusii. 6 bodový víkend veľmi potešil.
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: Mittet, YoZo8.
YoZo8   Ignorovať17. 05. 2026 19:00
Rešpektujem našich mladých hráčov, no dosť ma hnevá, keď nevieme chladnokrvne ukončiť zápas do prázdnej brány. Ani včera, ani dnes. Tieto základne veci by mali byť natrénované a prakticky samozrejmosť a nie strieľanie na náhodu, vyjde-nevyjde. Som rad hlavne za Hrivika a Rosandiča. Aj napriek nedávnej kritike hrajú nadpriemerne. Hrivo možno nie je najlepší hráč, no je výborný líder a Rosandič je pracant.
Užívateľovi BeerBoy88 sa páči tento príspevok.
BeerBoy88   Ignorovať17. 05. 2026 21:53
Kmec Rosandic dnes výborný, presne ten plus k útoku ktorg dnes treba. Výborne Okuliar na ňom vidno ako je výborný hrac. Sýkorka bojovník bratia bodujú a celkom s kľudom hrajú aj Líška A Hrivo . Strbak presne ako na MS20 časté chybičky a Chromiak ako bolo spomínané okrem zakončenia je to zatiaľ priemerný hráč a aby zaujal mal byt rozdielovy v playoff alebo ťahúň útoku na MS proti hráčom z Nórska alebo Talianska musí doninovat. 6 bodov nebyva samozrejmosť potvrdiť to utorok/štvrtok a potom si užívať hokej
Užívateľovi YoZo8 sa páči tento príspevok.