Komentáre:
Obavy o Slafkovského: Je evidentné, že hrá zranený. Montreal to musí riešiť
dlhodobo sledujem JS a toto je jeho typické. akonáhle má prvé striedanie na
celý zápas je na 90% v prdeli.
ani by som netvrdil že hrá zranený. pochybujem že by si Montreal dovolil obchádzať protokol o otrase mozgu. Možno má niečo iné. Myslím že je to iba únava, jednoducho ho vyplo 101 zápasov, na rozdiel od mnohých spoluhráčov si ani počas OH neoddýchol. Dám mu pokoj, Habs dosiahli viac ako som očakával. JUro splnil na 98% moje predpoklady.. ani PO nie je úplne márne, 9 bodov je skoro OK. za mňa spokojnosť.
celý zápas je na 90% v prdeli.
ani by som netvrdil že hrá zranený. pochybujem že by si Montreal dovolil obchádzať protokol o otrase mozgu. Možno má niečo iné. Myslím že je to iba únava, jednoducho ho vyplo 101 zápasov, na rozdiel od mnohých spoluhráčov si ani počas OH neoddýchol. Dám mu pokoj, Habs dosiahli viac ako som očakával. JUro splnil na 98% moje predpoklady.. ani PO nie je úplne márne, 9 bodov je skoro OK. za mňa spokojnosť.
Tento príspevok sa páči 13 užívateľom: klasko13, xlacko00, bandwagon, samuel667, d0b3rmaN, BeerBoy88, kvazar, mado, Dany, LeBlond, Baggio, YoZo8, Suloo.
Juro bol v prvých dvoch zápasoch PO hráč, z ktorého všetci padli na zadok. Lenže zrazu si ho začali strážiť, išli na neho tvrdé hity, prišlo určite prvé zranenie. Po tých zápasoch ich má podľa mňa už niekoľko. Zaujímavé, že keď Caufield ťahal celý útok dole, to sa nepísalo ako ho treba poslať nižšie. A to bolo cca 10 zápasov vkuse. V poslednom zápase bol naozaj dosť zlý, ale zase vrámci PO sa o ňom nedá povedať, že by hral zle. Prvý útok nefungoval, lebo bol vypojený Caufield. Takisto aj Ivan bol v sérii s Tampou úplne neviditeľný hráč. Zároveň Juro vrámci PO má stále najvyšší počet striel na bránu z celého tímu.
Tento príspevok sa páči 9 užívateľom: kelt, MarosNHL, d0b3rmaN, klasko13, BeerBoy88, walker, cegy, Baggio, YoZo8.
Ja som to písala stále, že selfa treba poslať nižšie a Ivana hore. Nikto ma nepočúval.
nevedel som že si ženska dexteris , zaujimave veci sa dozvedam hned takto z rana
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: Jimmike, Dany.
VGK vs. CAR

