Komentáre:
Vancouver získal posilu z KHL: Iľja Safonov podpísal krátkodobú zmluvu
Som rád že vedenie sa snaží nájsť nejakého poriadneho silového útočníka s dobrými parametrami. Pôvodne som si prial aby ťahali na drafte Ethana Belchetza ktorý bude podľa mňa niečo ako Slafkovsky, a tím ktorý ho získa nebude banovať. Avšak nie som si úplne istý či práve center je post kde nás úplne tlači topánka. Pettersson a Rossi sú prví dvaja centri , stále tam je Chytil ktorý ak je zdravý môže zastúpiť top six. Prospekt Raty o ktorom tu píšem už rok by si zaslúžil viac šancí, najväčšia nádej Cootes už NHL skúsil a čakal som že túto sezónu si zahrá viac než 9 zápasov. Stále je tam Blueger ktorý ako jeden z mála nesklamal túto sezónu. Toto sú všetko centri,a nespomenul som ešte mena s AHL. Neviem kde ich vedenie chce napchať do jednej súpisky aby dobre bolo. Aby to zas nedopadlo tak že Raty dostane 8 minút , a už ho prejde trpezlivosť a vynuti si odchod
Užívateľovi Qucoboy sa páči tento príspevok.


