Zavrieť SlovakNHL.sk
 
CAR
4
Highlighty 
PP
CAR
4
Highlighty 
P2
VGK
5
Highlighty 
 
VGK
3
Highlighty 
Stanley Cup: Finále
  Carolina 2
  Vegas 2
11. 06.
kurzy
02:00
14. 06.
kurzy
02:00
+

Komentáre:

NHL mení Zápas hviezd: V roku 2027 sa predstavia národné tímy

Punk   Ignorovať03. 06. 2026 06:39
nuz tak Kuchovi asi velmi korešpondenčne lístky neposielajte alebo prave naopak
Užívateľovi BeerBoy88 sa páči tento príspevok.
Ithilon   Ignorovať03. 06. 2026 07:20
Tak toto je výborná správa pre hokej. Zápas hviezd je totálna fraška už roky rokúce, turnaj štyroch krajín bez hráčov ako Draisaitl alebo Paštrnák tiež nieje úplne fér. Ale ak toto hráči zoberú vážne ako ten posledný turnaj, máme sa na čo tešiť !
Slippery Pete   Ignorovať03. 06. 2026 07:33
Prečo by to malo byť bez nich? Veď zrejme budú v tom time “zvyšok sveta”.
Ithilon   Ignorovať03. 06. 2026 08:01
Asi sme sa nepochopili. Píšem že toto bude lepšie ako nudný zápas hviezd, a lepšie ako turnaj štyroch krajín kde neboli hráči ako Paštrnák a Draisaitl. Tento formát bude samozrejme so zvyškom sveta čiže rusmi, Švajčiarmi, Nemcami, Čechmi, Slovákmi čo je najlepšia správa pre hokej.
Užívateľovi MatoGBW sa páči tento príspevok.
Jake   Ignorovať03. 06. 2026 08:19
Uvidíme, ja mam pomerne silnu intuíciu, že Zápas hviezd v žiadnom formáte nebude nikdy lepší ako Turnaj 4 krajín / World Cup
Užívateľovi sodom sa páči tento príspevok.
dexterko   Ignorovať03. 06. 2026 09:12
Ja by som to ani neporovnával. Jedno je turnaj s normálnym hokejom, druhé exhibícia. Defacto sú to dve odlišné veci.
Tento príspevok sa páči 3 užívateľom: Punk, BeerBoy88, mado.
Punk   Ignorovať03. 06. 2026 09:21
no ako je fajn ze zapoja viac krajin...ale zase tieto teamy budu zlozene prevazne z hracov ktori sa vyberu na zaklade hlasovania ludi + format 3na3 toto bude exhibicia ...4nations bol turnaj kde to ucastnici brali pomerne vazne
mike24   Ignorovať03. 06. 2026 08:07
Mne to neznie lákavo vôbec. Mohli to radšej rozdeliť na tri tímy: Kanada, USA, a zvyšok sveta. Je to logickejšie a ďaleko lepšie by to reflektovalo realitu, navyše NHL je NA liga, a mali by tam mať väčšie zastúpenie. 5 min. speed run zápasy? wtf?
Ithilon   Ignorovať03. 06. 2026 08:40
Zhodneme sa že vždy sa to dá vylepšiť. Ale to že uvidíme možno Kucherova a Kaprizova s Draisaitlom a Pastom v jednom tíme na turnaji je pre nás veľká výhra, vzhľadom na to že po turnaji štyroch krajín to vyzeralo tak že nás úplne odstrihnú od svojich podujatí, pretože im ten turnaj vyšiel nad očakávania aj bez nás. Ja som teda veľmi milo prekvapený
mike24   Ignorovať03. 06. 2026 09:23
Ja nerozumiem prečo majú národnosti súperiť v all-star NHL. Ja to beriem len proporčné rozdelenie ligy nič viac. Keď chce NHL/NHLPA organizovať medzinárodný turnaj (s formátom a účastníkmi akými chcú) tak super ideálne v polovici olympijského cyklu pred štartom základnej časti, nech sa v tej sezóne úplne vynechá all-star a prípadne skráti klubom príprava. A budeme sa všetci tešiť na riadny turnaj. To je môj pohľad na vec.
Tento príspevok sa páči 4 užívateľom: Punk, sodom, mado, Pteraspid.
REBBELS   Ignorovať03. 06. 2026 08:53
Kde nhl chodí na takové stupidní nápady? Každá inovace utkání hvězd je horší a horší.
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: Janci, YoZo8.
prasiatko   Ignorovať03. 06. 2026 09:20
ako vzdy, kazdy novy vymysel je vacsia kravina... nech rovno vratia povodny variant s draftom a kapitanmi, bolo to aspon zaujimave... inak rusov tam aj tam nepustia, takze zbytocne sa tesite na kucherova alebo kaprizova (lebo politika)
Punk   Ignorovať03. 06. 2026 10:04
no sorry jako ale format co spominas je pomerne novy...povodny bol aktualny drzitel SC vs vyber zvysku ligy...potom vychod vs zapad...dalsi bol severna amerika vs svet....navrat k vychod vs zapad...a potom tvoj povodny draft system...dalej turnaj divizii ....a navrat draft system ale vo formate 3v3....naposledy 4nations a teraz budeme mat tento zazrak....necudo ze zaujem o all stars game klesa
Užívateľovi mado sa páči tento príspevok.
Dany   Ignorovať03. 06. 2026 11:04
America vs. Svet mi prisiel ako najzaujimavejsi format
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: YoZo8, Pteraspid.
lukin333   Ignorovať03. 06. 2026 12:03
No očakávam tu potoky sĺz a nárekov že Rusov chcú dať do jedného teamu s cistotnymi narodmi
Užívateľovi mado sa nepáči tento príspevok.
Punk   Ignorovať03. 06. 2026 13:08
ech ale notak zase ziadny hokej?...len brnknutie na narodnostnu strunu?...a kebyze to tu ludia tak vnimali tak by tu uz tie potoky tiekli...proste mame radi NHL a vieme fandit aj hracom inych narodnosti....ale nie len preto ze su danej narodnosti vtom bude asi medzi nami rozdiel cistotu by som do toho netahal
Užívateľovi mado sa páči tento príspevok.
lukin333   Ignorovať03. 06. 2026 16:24
Ale nufino nechaj to tak,Rusi v NHL nevadia chápem, teda nechápem ale takej logike sa asi chápať nedá. A o hokeji? No ok vyzerá to na chuja nejaké 5 minútové mix zápasy, Svet proti Amerike bol najlepší formát, podľa mba
Punk   Ignorovať03. 06. 2026 18:55
a "panicek"robi pokroky ale zatial len na povel ...tak snad nabuduce ten hokej zvladnes aj sam...a mile rad necham tak...a za toho formatu ktory spominas tie vybery vyzerali zaujimavo aj to malo este aj kusok naboj alebo to je uz len nostalgia na mojej strane
Peťo (nie ten)   Ignorovať03. 06. 2026 20:31
Slafko víťaz súťaže o najtvrdšiu strelu here we go
Punk   Ignorovať03. 06. 2026 21:10
no dajme tomu napr. zrusit zapas a ked to NHL tak silno potrebuje mat ten vikend tak spravit len zaujimave skills games bez toho slovicka star nech tam pozvu tych najlepsich v jednotlivych kategoriach ved uz sa meria skoro vsetko a su na to aj data...len tak narychlo ...rychlost...tvrdost strely...presnost strely....presnost nahvravky...a namiesto saskovania alebo golfu hokejkou.....vyradovaci turnaj najuspesnejsich zakoncovatelov najazdov proti najuspesnejsim brankarom pri najazdoch...to by som si pozrel
Mike023   Ignorovať03. 06. 2026 22:57
ja tomu sancu urcite dam a potom uvidim. ;)
YoZo8   Ignorovať03. 06. 2026 23:45
To bude riadna šaškareň. Ved to už nieje ani hokej. Ti chlapci si chcu trochu odfuknut a ak naozaj o nieco ide nech je to normalny hokej a nie 3na3 a lietat po lade ako besny. Ak by som bol Kuch alebo Draisitl, tak by som pozvanku odmietol.
BenBiskup   Ignorovať04. 06. 2026 16:44
Akože nemusi to byť zle, ale pre mna osobne east vs west + skills game uplne stačilo.