Zavrieť SlovakNHL.sk
 
CAR
4
Highlighty 
PP
CAR
4
Highlighty 
P2
VGK
5
Highlighty 
 
VGK
3
Highlighty 
Stanley Cup: Finále
  Carolina 2
  Vegas 2
11. 06.
kurzy
02:00
14. 06.
kurzy
02:00
+

Komentáre:

Dallas plánuje sťahovanie: Stars chcú novú arénu za mestom

Qucoboy   Ignorovať03. 06. 2026 07:35
32 km od centra? Mne to príde šialená vzdialenosť. Ja chodím na hokej cca 25 km do TN a už to mi lezie na nervy, nie to ešte ďalej. 10 km od centra by mi prišlo ešte okey ale toto je už dosť. Ottawa to má síce oveľa ďalej ale je aj vidieť ako to tam diváci vnímajú.
sulinkoo   Ignorovať03. 06. 2026 08:19
Netvrdím, že je to ideálny krok, ale pre Američanov je tvoj ekvivalent 25 cca 100km Tých 32 km v Amerike je v našom ponímaní 5-7km možno.
Tento príspevok sa páči 5 užívateľom: Jake, Dany, sekonen, Frostbite, sodom.
Jake   Ignorovať03. 06. 2026 08:22
K inej téme, ale týkajucej sa Dallasu - "The Dallas Stars and star winger Jason Robertson still appear to be getting nowhere with their contract negotiations (...) according to hockey insider Frank Seravalli on the Big Show with Rusic and Rose, those talks are still not progressing, as Robertson and his representation may have a number in mind that the Stars do not want to meet."
Jake   Ignorovať03. 06. 2026 08:23
Iné rumours uvádzaju, že Dallas by chcel ideálne okolo 10M, strop je Rantanenova zmluva (12), kým Robertson mieri na cca 14M
jam benn   Ignorovať03. 06. 2026 10:13
Ako Robo dostane maximalne niečo ako Rantanen , bud sa s tym zmiery alebo može isť o dum dal ja ho mam rad ale za niečo vyššie ako 12 mil nam fakt nestojí , už ta zmluva Rantanena nam tento rok narobila dost problemy a preto vypadala spodna 6 utokov tak jak vypadala , stale nam hraju do karat tie nizke dane
jam benn   Ignorovať03. 06. 2026 10:22
Ako urobiť nejaku šikovna vymenu a podpísať napr za tie ušetrene peniaze Andersona do obrany mi príde ako uplný ideal
Jake   Ignorovať03. 06. 2026 11:12
Ja pochopitelne drzim palce Tvojmu scenaru, len podotknem ze Robertson tento rok nazbieral tolko bodov co Draisaitl (ktory zaraba 14mil) a ide do prime years pri zvysujucom sa strope. Byt Caps, tak sa nebojim 5x15
jam benn   Ignorovať03. 06. 2026 11:54
Robo je strašne limitovaný svojím korčulovaním takže tam je dost otazka jak bude po 30 zvladať ligu
tomy777   Ignorovať03. 06. 2026 13:47
Robovi viac ako 12x8 určite nie, išiel by som do výmeny napr. s Rangers za Cuylleho a Schneidera plus samozrejme ešte niečo k tomu. Rovnako by som sa nebál ani výmeny Harleyho, u nás bude vždy iba obranca č. 2 za Mirom a ľavákov máme dosť. Napadá mi trejd so San Jose za ich druhú voľbu na drafte. Žraloci by ziskali na dlhé roky obrancu č. 1 a nám by sa uvoľnilo trochu miesta.
jam benn   Ignorovať03. 06. 2026 13:53
Ked chceš ist na SC čo Stars chcu nebudeš meniť hráčov za draftove picky
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: sodom, YoZo8.
YoZo8   Ignorovať03. 06. 2026 23:59
Ja naopak by som sa snažil udržať si Robertsona a Harleyho za každú cenu. Robo je vecne podceňovaný.