to fakt dalsi ofenzivny obranca do PIT? ako to dava zmysel len snad taky ze ok dalsiu sezonu len volako prezijeme potom konci u nas Karlsson aj Girard...cize Nemec plan do buducna len este treba aj poslat volaco do NJD a to si teraz bude moct vyberat z ponuk takze lacne to nebude...ale ono ako fajn zabavit sa tuto a pokecat si o hokeji ale nevieme vobec ci ho NJD menit chce
Úplne absurdné. Pittsburgh nepotrebuje RD, a už vôbec nie typ ako je Nemec.

