Tyler Johnson si otvoril strelecký účet v sezóne hetrikom + video

Americký útočník Tyler Johnson si otvoril strelecký účet v tejto sezóne vo veľkom štýle. K utorkovej výhre Tampy Bay 4:2 nad Carolinou prispel hetrikom, čím si vyslúžil ocenenie prvá hviezda zápasu.

Dvadsaťosemročný center najskôr v 13. minúte vyrovnával stav na 1:1 vo vlastnom oslabení. Druhý gól po sebe pridal v 27. minúte a štvrtý hetrik v základnej časti NHL zavŕšil strelou do prázdnej brány v 59. minúte. Boli to jeho prvé tri góly v treťom zápase ročníka. Spolu má na konte päť bodov.

„O hetriku moc nerozmýšľam. Skôr som nadšený, že sme vyhrali,“ povedal skromne rodák zo Spokane, ktorý aj predošlý trojgólový zápis zaznamenal v Amalie Aréne proti Hurricanes. Bolo to 9. januára tohto roka pri výhre 5:4.

Autor: Marián Masaryk | Vydané: 17. 10. 2018 | Rubrika: Video