Rivalita medzi tímami Vegas Golden Knights a San Jose Sharks sa v nedeľu ešte viac prehĺbila. Hráči oboch tímov si to nedarovali ani v poslednom prípravnom zápase pred novou sezónou.

Medzi dvoma rivalmi to iskrilo najmä v tretej tretine nedeľného duelu, ktorý Vegas vyhralo 5:1. Videli sme v nej viacero potýčok po tom, čo brankár Sharks Aaron Dell zasiahol lakťom Marka Stonea, ktorý korčuľoval okolo neho.

Aaron Dell hit Mark Stone with a pretty gnarly elbow. pic.twitter.com/04QYjR3w7i

— Knights On Ice (@knightsonice) 30. septembra 2019

Toto bol výsledok:

Mark Stone and Aaron Dell get into and there's a melee on the ice. pic.twitter.com/qjgB2maXlV

We've got more action after the whistle. pic.twitter.com/8QnKWyniwd

Evander Kane mal konflikt s Derykom Engellandom, ktorý skončil tak, že bol vylúčený zo zápasu pre napadnutie rozhodcu – toho nechtiac sekol hokejkou.

Evander Kane gets ejected in his last preseason game for "abuse of officials." pic.twitter.com/OAKcqPWf2I

— Brady Trettenero (@BradyTrett) 30. septembra 2019

Rozhodcovia udelili spolu 114 trestných minút. Na pripomenutie – oba tímy sa v minulej sezóne stretli v prvom kole play-off. A na ich najbližšie stretnutie nebudeme čakať dlho – oba tímy sa stretnú dvakrát počas otváracieho týždňa.

Autor: Jozef Struhár | Vydané: 30. 09. 2019 | Rubrika: Video