Benn putoval pod sprchy po nebezpečnom zákroku na kapitána Coyotes + video

Kapitán tímu Dallas Stars, Jamie Benn, nedohral stredajší zápas po tom, čo nepekným zákrokom poslal k ľadu kapitána tímu Arizona Coyotes Olivera Ekman-Larssona.

Incident sa stal v druhej tretine, keď kanadský útočník narazil zozadu na mantinel švédskeho obrancu, ktorý práve dokorčuľoval puk a po zákroku sa zrútil na ľad.

Ekman-Larsson sa z ľadu po pár minútach postavil s pomocou spoluhráča Vinnieho Hinostrozu a zdravotníka, s ktorého asistenciou zamieril aj do šatne.

Do nej odišiel aj Benn, ktorému rozhodcovia dali väčší trest za narazenie a osobný trest do konca zápasu. Presilovku Coyotes využili, keď v nej skóroval Taylor Hall.

Dobrá správa prišla pre nich aj po prestávke, keď sa Ekman-Larsson vrátil do hry. Dallas však nakoniec zápas vyhral 3:2.

Autor: Jozef Struhár | Vydané: 20. 02. 2020 | Rubrika: Správy z NHL