Hedman si privodil zranenie. Do šatne odchádzal s frustráciou + video

Tím Tampa Bay Lightning prehral v sobotnom zápase o prvé miesto v skupine o nasadenie s Philadelphiou 1:4 a počas duelu prišiel aj o hviezdneho obrancu Victora Hedmana.

Švédsky hokejista utrpel zranenie v strede prvej tretine pri snahe zmeniť smer korčuľovania, ktorá dopadla jeho pádom na ľad. Z ľadu odišiel po vlastných, sadol si na striedačku, ale krátko na to zamieril do šatne. Frustráciu dal najavo búchaním svojou hokejkou.

Hedman is not happy as he heads to the dressing room. #GoBolts pic.twitter.com/v0aqPU9i4d

— Here's Your Replay ⬇️ (@TheReplayGuy) August 9, 2020

Hedman je v štvrtej sezóne po sebe finalistom na Norrisovu trofej, pričom v roku 2018 ju aj získal. V tejto sezóne odohral 66 zápasov základnej časti so ziskom 55 bodov. V priemere hrával viac ako 24 minút na zápas.

Autor: Jozef Struhár | Vydané: 09. 08. 2020 | Rubrika: Správy z NHL