Ducks vraj majú veľký záujem o Eichela i Reinharta

Tím Anaheim Ducks by mal byť jedným z tých, ktoré sú v kontakte s tímom Buffalo Sabres. Záujem by pritom nemal mať len o jedného hráča.

Elliotte Friedman zo Sportsnet informuje, že kalifornský tím sa zaujíma o útočníkov Jacka Eichela a Sama Reinharta. Pravdepodobne by ich nechceli získať oboch naraz, ale aspoň jedného z nich.

Ducks by mohli patriť medzi záujemcov, ktorých by Sabres uprednostňovali v prípade Eichela, pretože v ideálnom prípade nechcú, aby zotrval vo Východnej konferencii.

Friedman nehovoril o tom, čo by Buffalo mohlo žiadať od Anaheimu ako protihodnotu, no verí, že v prípade Eichela by mohla byť v hre aj celková tretia voľba na tohtoročnom vstupnom drafte.

Odborník tiež pripomenul, že Ducks odmietli vymeniť Jamieho Drysdalea ani Trevora Zegrasa, keď boli počas sezóny v hre o Pierre-Luc Duboisa. Dá sa očakávať, že by Sabres jedného z nich mohli chcieť.

Friedman hovoril aj o tom, že Eichel s Reinhartom pravdepodobne neskončia v rovnakom tíme, no niekoľko tímov diskutuje o možnosti pribalenia obrancu Rasmusa Ristolainena k jednému z útočníkov.

Buffalo pokračuje v snahe nazbierať čo najviac volieb pre tohtoročný vstupný draft, ktorí mnohí považujú za relatívne slabý a veľmi nevyspytateľný. Sabres si však túto draftovú triedu vraj cenia viac ako konkurencia, pretože venovali viac úsilia spoznávaniu dostupných nádejí.


Autor: Jozef Struhár | Vydané: 18. 06. 2021 | Rubrika: Špekulácie


SlovakNHL.sk - aktuálne spravodajstvo zo sveta NHL