Price má problémy, ktoré si môžu vyžiadať operáciu

Tím Seattle Kraken by mohol mať ďalší pádny dôvod, prečo si na expanznom drafte nevybrať z Montrealu brankára Careyho Pricea.

Tridsaťtriročný rodák z Britskej Kolumbie navštívi podľa Pierrea LeBruna doktora v New Yorku, aby sa mu pozrel na problematické koleno, s ktorým by mohol ísť pod skalpel. Problémy má vraj však aj s bedrovým kĺbom.

„Price má tento týždeň naplánovanú návštevu doktora v New Yorku ohľadom problému s kolenom, ktorý by potenciálne mohol viesť k operácii. Nádejou je, že to nebude príliš vážne. Ako informoval Frank Seravalli, verím tiež, že Price bude mať vyšetrený aj bedrový kĺb. Bolo mi však povedané, že potenciálna operácia súvisí s kolenom,“ uviedol LeBrun.

Podľa LeBruna síce môže Kraken odrádzať vysoký plat Pricea, no napriek tomu jeho výber dôkladne zvažujú. NHL už vraj aj povedala obom tímom, že neumožní transakciu, ktorá by pozostávala z výberu skúseného brankára a jeho následnú výmenu späť do Montrealu za draftové voľby a iné aktíva, pri ktorej by si Seattle udržal časť jeho platu.


Autor: Jozef Struhár | Vydané: 19. 07. 2021 | Rubrika: Správy z NHL


SlovakNHL.sk - aktuálne spravodajstvo zo sveta NHL