Menu
InstagramFacebookTwitter
SlovakNHL.sk
Účet používateľa Vyhľadávanie
Zavrieť SlovakNHL.sk
»
06. 12.
kurzy
01:00info
NJD
OTT
01:00info
PHI
COL
01:00info
WSH
ANA
NHL live
02:30info
DAL
ARI
04:00info
VAN
LAK
NHL live
04:00info
SEA
PIT
07. 12.
kurzy
01:00info
TOR
CBJ
01:00info
MTL
TBL
01:00info
OTT
NYI
NHL live
01:00info
DET
NSH
01:30info
BUF
ANA
02:00info
STL
FLA
02:00info
WPG
CAR
02:30info
CHI
NYR
03:00info
EDM
MIN
04:30info
SJS
CGY
NHL live
«

ProDraft: Pro Draft 2020 - ZOZNAM HRÁČOV

pro draft 2017

Pro Draft 2020 - ZOZNAM HRÁČOV

Tému založil: LukasPN - 14.04.2020 - 17:10:08 hod. [upraviť]
Tlačidlo na rýchly presun na Pro Draft - DRAFT CENTER
Tlačidlo na rýchly presun na Pro Draft - DISKUSIA

Časové intervaly draftu:
Skoršie kolo: 14:00 hod - 17:40 hod
Pauza medzi kolami: 20 minút
Neskoršie kolo: 18:00 hod - 21:40 hod
Čas na draftovanie picku: 10 minút


0. Kolo 03.05. Nedeľa (3*) - org.LukasPN

1. matoolotr - 14:00 - 14:10 - Bruce Cassidy
2. Islas - 14:10 - 14:20 - Barry Trotz
3. LukasPN (Twyn) - 14:20 - 14:30 - Joel Quenneville
4. pichi - 14:30 - 14:40 - Mike Sullivan
5. martalus (pali avs) - 14:40 - 14:50 - Jon Cooper
6. yakubu - 14:50 - 15:00 - Alain Vigneault
7. laik - 15:00 - 15:10 - Craig Berube
8. michal89 - 15:10 - 15:20 - Peter Laviolette*
9. pali avs (martalus) - 15:20 - 15:30 - Jared Bednar
10. David/Levi - 15:30 - 15:40 - Rod Brind'Amour
11. Maple - 15:40 - 15:50 - John Tortorella
12. ELAGO - 15:50 - 16:00 - Mike Babcock*
13. Dany - 16:00 - 16:10 - Claude Julien
14. Twyn (_RoKo_) - 16:10 - 16:20 - Paul Maurice
15. NUCKS_MAREK - 16:20 - 16:30 - Gerard Gallant
16. bertty - 16:30 - 16:40 - Dave Tippett
17. Rudo - 16:40 - 16:50 - Peter DeBoer
18. Scythe - 16:50 - 17:00 - Todd Reirden
19. mitrixxx - 17:00 - 17:10 - David Quinn*
20. _RoKo_ (Twyn, LukasPN) - 17:10 - 17:20 - Bruce Boudreau
21. edkas - 17:20 - 17:30 - Ralph Krueger
22. Canucks 333 - 17:30 - 17:40 - Rick Bowness - (PP)

1. Kolo 03.05. Nedeľa (1*) - org.LukasPN

1. Canucks 333 - 18:00 - 18:10 - Leon Draisaitl
2. edkas - 18:10 - 18:20 - David Pastrnak
3. Dany (Twyn, LukasPN) - 18:20 - 18:30 - Nathan MacKinnon
4. mitrixxx - 18:30 - 18:40 - Nikita Kucherov
5. Scythe - 18:40 - 18:50 - Brad Marchand
6. Rudo - 18:50 - 19:00 - Patrick Kane
7. bertty - 19:00 - 19:10 - Connor McDavid
8. NUCKS_MAREK - 19:10 - 19:20 - Auston Matthews
9. _RoKo_ - 19:20 - 19:30 - Alexander Ovechkin*
10. Maple (bertty, Twyn, Dany) - 19:30 - 19:40 - Sidney Crosby
11. ELAGO - 19:40 - 19:50 - Tuukka Rask
12. bertty (Maple) - 19:50 - 20:00 - Artemi Panarin
13. David/Levi - 20:00 - 20:10 - Jonathan Huberdeau
14. martalus - 20:10 - 20:20 - John Carlson
15. michal89 - 20:20 - 20:30 - Roman Josi
16. laik - 20:30 - 20:40 - Andrei Vasilevskiy
17. yakubu - 20:40 - 20:50 - Jack Eichel
18. pali avs - 20:50 - 21:00 - Mika Zibanejad -> bertty (TRADE)
19. pichi - 21:00 - 21:10 - Alex Pietrangelo
20. LukasPN (Twyn) - 21:10 - 21:20 - Patrice Bergeron
21. Islas - 21:20 - 21:30 - Mark Scheifele
22. matoolotr - 21:30 - 21:40 - Ryan O'Reilly

2. Kolo 04.05. Pondelok (0*) - org.LukasPN

23. matoolotr - 18:00 - 18:10 - Victor Hedman
24. Islas - 18:10 - 18:20 - Connor Hellebuyck
25. LukasPN (Twyn) - 18:20 - 18:30 - Ben Bishop
26. pichi - 18:30 - 18:40 - Nicklas Backstrom
27. pali avs - 18:40 - 18:50 - Darcy Kuemper
28. yakubu - 18:50 - 19:00 - Elias Pettersson
29. laik - 19:00 - 19:10 - Aleksander Barkov
30. michal89 - 19:10 - 19:20 - Cale Makar
31. martalus - 19:20 - 19:30 - Evgeni Malkin
32. David/Levi - 19:30 - 19:40 - Sebastian Aho
33. bertty (Maple) - 19:40 - 19:50 - Seth Jones
34. ELAGO - 19:50 - 20:00 - Ilya Samsonov
35. Dany - 20:00 - 20:10 - Jordan Binnington
36. _RoKo_ - 20:10 - 20:20 - Steven Stamkos
37. NUCKS_MAREK - 20:20 - 20:30 - Mathew Barzal
38. Maple (bertty) - 20:30 - 20:40 - Evegeny Kuznetsov
39. Rudo - 20:40 - 20:50 - John Tavares
40. Scythe - 20:50 - 21:00 - Anton Khudobin
41. mitrixxx - 21:00 - 21:10 - Sean Couturier - (PP)
42. Twyn (LukasPN) - 21:10 - 21:20 - Mitch Marner
43. edkas - 21:20 - 21:30 - Jaroslav Halak
44. Canucks 333 - 21:30 - 21:40 - Blake Wheeler

3. Kolo 05.05. Utorok (1*) - org.Scythe

45. Canucks 333 - 18:00 - 18:10 - Jaccob Slavin*
46. _RoKo_ (edkas) - 18:10 - 18:20 - Mikko Rantanen
47. LukasPN - 18:20 - 18:30 - Dougie Hamilton
48. mitrixxx - 18:30 - 18:40 - Frederik Andersen - (PP)
49. Scythe - 18:40 - 18:50 - Andrei Svechnikov
50. Rudo - 18:50 - 19:00 - Matt Tkachuk
51. Twyn (bertty) - 19:00 - 19:10 - John Gibson
52. NUCKS_MAREK - 19:10 - 19:20 - Johnny Gaudreau
53. edkas (_RoKo_) - 19:20 - 19:30 - Brent Burns
54. Dany - 19:30 - 19:40 - Quinn Hughes
55. ELAGO - 19:40 - 19:50 - Adam Fox
56. Maple - 19:50 - 20:00 - Zach Werenski
57. David/Levi - 20:00 - 20:10 - Teuvo Teravainen
58. pali avs (martalus) - 20:10 - 20:20 - John Klingberg
59. michal89 - 20:20 - 20:30 - Brayden Point
60. laik - 20:30 - 20:40 - Miro Heiskanen
61. yakubu - 20:40 - 20:50 - J.T. Miller
62. martalus (pali avs) - 20:50 - 21:00 - Kyle Connor
63. martalus (pichi) - 21:00 - 21:10 - Thomas Chabot
64. Twyn - 21:10 - 21:20 - Jonathan Toews
65. Islas - 21:20 - 21:30 - Gabriel Landeskog
66. matoolotr - 21:30 - 21:40 - Pavel Francouz

4.Kolo 06.05. Streda (0*) - org.LukasPN

67. matoolotr - 18:00 - 18:10 - Robin Lehner
68. Islas - 18:10 - 18:20 - Tristan Jarry
69. LukasPN (Twyn) - 18:20 - 18:30 - Jake Guentzel
70. pichi - 18:30 - 18:40 - Anthony Deangelo
71. pali avs - 18:40 - 18:50 - Max Pacioretty - (PP)
72. yakubu - 18:50 - 19:00 - Rasmus Dahlin
73. laik - 19:00 - 19:10 - Taylor Hall
74. michal89 - 19:10 - 19:20 - Pierre-Luc Dubois
75. pichi (martalus) - 19:20 - 19:30 - Brayden Schenn
76. David/Levi - 19:30 - 19:40 - David Rittich
77. Maple - 19:40 - 19:50 - Marc-Andre Fleury
78. ELAGO - 19:50 - 20:00 - Zdeno Chara
79. Dany - 20:00 - 20:10 - Mark Stone
80. edkas (_RoKo_) - 20:10 - 20:20 - Patrik Laine
81. NUCKS_MAREK - 20:20 - 20:30 - Vladimir Tarasenko
82. bertty - 20:30 - 20:40 - Morgan Rielly
83. Rudo - 20:40 - 20:50 - Braden Holtby
84. Scythe - 20:50 - 21:00 - Jakub Vrana
85. mitrixxx - 21:00 - 21:10 - Chris Kreider
86. Twyn (LukasPN) - 21:10 - 21:20 - Erik Karlsson
87. _RoKo_ (edkas) - 21:20 - 21:30 - Kris Letang
88. Canucks 333 - 21:30 - 21:40 - Ryan Nugent-Hopkins - (PP)

5. Kolo 07.05. Štvrtok (1*) - org.Scythe

89. Canucks 333 - 18:00 - 18:10 - Mackenzie Blackwood
90. _RoKo_ (edkas) - 18:10 - 18:20 - Torey Krug
91. LukasPN - 18:20 - 18:30 - Alex DeBrincat
92. mitrixxx - 18:30 - 18:40 - Bo Horvat*
93. Scythe - 18:40 - 18:50 - Anze Kopitar
94. Rudo - 18:50 - 19:00 - Sam Reinhart -> Islas (TRADE)
95. Twyn (bertty) - 19:00 - 19:10 - Mattias Ekholm
96. NUCKS_MAREK - 19:10 - 19:20 - Bryan Rust
97. edkas (_RoKo_) - 19:20 - 19:30 - Shea Weber -> Dany (TRADE)
98. Twyn (Dany) - 19:30 - 19:40 - Dylan Larkin
99. ELAGO - 19:40 - 19:50 - Colton Parayko
100. Maple - 19:50 - 20:00 - Filip Forsberg
101. Levi - 20:00 - 20:10 - Ivan Provorov - (PP)
102. martalus - 20:10 - 20:20 - Matt Murray
103. michal89 - 20:20 - 20:30 - Tyler Seguin
104. laik - 20:30 - 20:40 - Mark Giordano
105. yakubu - 20:40 - 20:50 - Carter Hart
106. pali avs - 20:50 - 21:00 - Shea Theodore
107. pichi - 21:00 - 21:10 - Jake Muzzin
108. Twyn - 21:10 - 21:20 - Ryan Suter
109. Rudo (Islas) - 21:20 - 21:30 - Eric Staal
110. matoolotr - 21:30 - 21:40 - Elias Lindholm

6. Kolo 08.05. Piatok (1*) - org.LukasPN

111. LukasPN (matoolotr) - 18:00 - 18:10 - Duncan Keith
112. Islas - 18:10 - 18:20 - Mikhail Sergachev -> Rudo (TRADE)
113. bertty (Twyn) - 18:20 - 18:30 - Philip Grubauer
114. pichi - 18:30 - 18:40 - Erik Cernak -> pali avs (TRADE)
115. pali avs - 18:40 - 18:50 - Elvis Merzlikins -> pichi (TRADE)
116. yakubu - 18:50 - 19:00 - Claude Giroux
117. laik - 19:00 - 19:10 - William Nylander
118. michal89 - 19:10 - 19:20 - Mike Hoffman
119. pichi (martalus) - 19:20 - 19:30 - Brian Dumoulin
120. Levi - 19:30 - 19:40 - Aaron Ebklad
121. Maple - 19:40 - 19:50 - Oliver Ekman-Larsson
122. ELAGO - 19:50 - 20:00 - Paul Stastny
123. Dany - 20:00 - 20:10 - Tomas Tatar
124. edkas (_RoKo_) - 20:10 - 20:20 - Mats Zuccarello - (PP)
125. NUCKS_MAREK - 20:20 - 20:30 - David Perron
126. Twyn (bertty) - 20:30 - 20:40 - Anthony Mantha
127. Islas (Rudo) - 20:40 - 20:50 - Ryan Pulock
128. Scythe - 20:50 - 21:00 - Charlie McAvoy
129. mitrixxx - 21:00 - 21:10 - Ryan Ellis* - (PP)
130. matoolotr (LukasPN) - 21:10 - 21:20 - Travis Konecny
131. _RoKo_ (edkas) - 21:20 - 21:30 - Clayton Keller (PP)
132. Canucks 333 - 21:30 - 21:40 - Ryan Strome

7. Kolo 09.05. Sobota (0*) - org.Scythe

133. Canucks 333 - 14:00 - 14:10 - Alex Goligoski
134. _RoKo_ (edkas) - 14:10 - 14:20 - Tomas Hertl
135. matoolotr (LukasPN) - 14:20 - 14:30 - Ryan McDonagh
136. mitrixxx - 14:30 - 14:40 - Kevin Shattenkirk
137. Scythe - 14:40 - 14:50 - Phillip Danault
138. Rudo - 14:50 - 15:00 - Darnell Nurse
139. bertty - 15:00 - 15:10 - Brock Boeser -> pali avs (TRADE)
140. NUCKS_MAREK - 15:10 - 15:20 - Neal Pionk
141. edkas (_RoKo_) - 15:20 - 15:30 - Antti Raanta
142. Dany - 15:30 - 15:40 - Dmitry Orlov
143. ELAGO - 15:40 - 15:50 - David Krejci
144. Maple - 15:50 - 16:00 - Zach Hyman
145. Levi - 16:00 - 16:10 - Kevin Fiala
146. martalus - 16:10 - 16:20 - Brady Tkachuk
147. michal89 - 16:20 - 16:30 - Brock Nelson
148. laik - 16:30 - 16:40 - Brendan Gallagher
149. martalus (yakubu) - 16:40 - 16:50 - Nikolaj Ehlers
150. pali avs - 16:50 - 17:00 - Nico Hischier
151. pichi - 17:00 - 17:10 - Dominik Kubalik
152. Twyn - 17:10 - 17:20 - Anthony Cirelli
153. Islas - 17:20 - 17:30 - Josh Morrissey
154. LukasPN (matoolotr) - 17:30 - 17:40 - T.J. Oshie

8.Kolo 09.05. Sobota (1*) - org.LukasPN

155. matoolotr - 18:00 - 18:10 - Victor Olofsson
156. Islas - 18:10 - 18:20 - Jakub Voracek -> pali avs (TRADE)
157. Dany (Twyn) - 18:20 - 18:30 - Robert Thomas
158. pichi - 18:30 - 18:40 - Charlie Coyle - (PP)
159. pali avs - 18:40 - 18:50 - Samuel Girard
160. yakubu - 18:50 - 19:00 - Tyson Barrie
161. laik - 19:00 - 19:10 - Drew Doughty
162. michal89 - 19:10 - 19:20 - Evgeni Dadonov
163. yakubu (martalus) - 19:20 - 19:30 - Jaden Schwartz
164. Levi - 19:30 - 19:40 - Sean Monahan
165. Maple - 19:40 - 19:50 - Jake DeBrusk
166. ELAGO - 19:50 - 20:00 - Jonathan Marchessault
167. Dany - 20:00 - 20:10 - William Karlsson
168. edkas (_RoKo_) - 20:10 - 20:20 - Joel Edmundson - (PP)
169. NUCKS_MAREK - 20:20 - 20:30 - Oscar Klefbom - (PP)
170. bertty - 20:30 - 20:40 - Max Domi -> pali avs (TRADE)
171. Islas (Rudo) - 20:40 - 20:50 - Jacob Trouba
172. Scythe - 20:50 - 21:00 - Jeff Petry
173. mitrixxx - 21:00 - 21:10 - Tom Wilson - (PP) -> pichi (TRADE)
174. LukasPN - 21:10 - 21:20 - Logan Couture
175. _RoKo_ (edkas) - 21:20 - 21:30 - Reilly Smith*
176. Canucks 333 - 21:30 - 21:40 - Timo Meier

9.Kolo 10.05. Nedeľa (1*) - org.Scythe

177. Canucks 333 - 14:00 - 14:10 - Ryan Graves
178. _RoKo_ (edkas) - 14:10 - 14:20 - Evander Kane*
179. LukasPN - 14:20 - 14:30 - Jean-Gabriel Pageau
180. mitrixxx - 14:30 - 14:40 - Andre Burakovsky
181. Scythe - 14:40 - 14:50 - Vince Dunn
182. Rudo - 14:50 - 15:00 - Nick Suzuki
183. bertty - 15:00 - 15:10 - Viktor Arvidsson
184. NUCKS_MAREK - 15:10 - 15:20 - Jacob Markstrom
185. edkas (_RoKo_) - 15:20 - 15:30 - Zach Parise - (PP) -> pali avs (TRADE)
186. Dany - 15:30 - 15:40 - Brandon Carlo
187. ELAGO - 15:40 - 15:50 - Alexander Radulov
188. Maple - 15:50 - 16:00 - Rickard Rakell
189. Levi - 16:00 - 16:10 - Tyler Bertuzzi
190. martalus - 16:10 - 16:20 - Pavel Buchnevich
191. bertty (michal89) - 16:20 - 16:30 - Damon Severson
192. laik - 16:30 - 16:40 - Nazem Kadri
193. yakubu - 16:40 - 16:50 - Keith Yandle
194. pali avs - 16:50 - 17:00 - Kasperi Kapanen -> Islas (TRADE)
195. martalus (pichi) - 17:00 - 17:10 - Ryan Johansen
196. michal89 (bertty, Twyn) - 17:10 - 17:20 - Alex Iafallo
197. Islas - 17:20 - 17:30 - Dylan Strome
198. matoolotr - 17:30 - 17:40 - Kyle Palmieri -> LukasPN (TRADE)

10.Kolo 10.05. Nedeľa (0*) - org.Scythe

199. matoolotr - 18:00 - 18:10 - Marc-Edouard Vlasic
200. Rudo (Islas) - 18:10 - 18:20 - Jared Spurgeon
201. Twyn - 18:20 - 18:30 - Nikita Gusev
202. pichi - 18:30 - 18:40 - Jamie Benn
203. pali avs - 18:40 - 18:50 - Dominik Kahun
204. yakubu - 18:50 - 19:00 - Tyler Toffoli
205. laik - 19:00 - 19:10 - Jason Zucker
206. michal89 - 19:10 - 19:20 - Juuse Saros
207. martalus - 19:20 - 19:30 - Esa Lindell
208. Levi - 19:30 - 19:40 - Alexander Edler
209. Maple - 19:40 - 19:50 - Matt Dumba
210. ELAGO - 19:50 - 20:00 - Josh Bailey
211. Dany - 20:00 - 20:10 - Jordan Eberle
212. edkas (_RoKo_) - 20:10 - 20:20 - Lars Eller
213. NUCKS_MAREK - 20:20 - 20:30 - Matt Niskanen
214. bertty - 20:30 - 20:40 - Kailer Yamamoto
215. Rudo - 20:40 - 20:50 - Joonas Korpisalo
216. Scythe - 20:50 - 21:00 - Kevin Labanc
217. mitrixxx - 21:00 - 21:10 - Jakob Chychrun
218. LukasPN - 21:10 - 21:20 - Hampus Lindholm
219. _RoKo_ (edkas) - 21:20 - 21:30 - Jesper Bratt
220. Canucks 333 - 21:30 - 21:40 - Alex Killorn

11. Kolo 11.05. Pondelok (0*) - org.LukasPN

221. Canucks 333 - 18:00 - 18:10 - Corey Crawford
222. edkas - 18:10 - 18:20 - Rasmus Ristolainen
223. Dany (LukasPN) - 18:20 - 18:30 - Joe Thornton
224. mitrixxx - 18:30 - 18:40 - Ondrej Palat
225. Scythe - 18:40 - 18:50 - Jonas Brodin
226. Rudo - 18:50 - 19:00 - Zemgus Girgensons
227. michal89 (bertty) - 19:00 - 19:10 - Christopher Tanev
228. NUCKS_MAREK - 19:10 - 19:20 - Nate Schmidt
229. _RoKo_ - 19:20 - 19:30 - Filip Hronek
230. mitrixxx (LukasPN, Dany) - 19:30 - 19:40 - Christian Dvorak
231. ELAGO - 19:40 - 19:50 - Justin Williams
232. Maple - 19:50 - 20:00 - Vincent Trocheck
233. Levi - 20:00 - 20:10 - Conor Garland
234. martalus - 20:10 - 20:20 - Tanner Pearson
235. bertty (michal89) - 20:20 - 20:30 - Oliver Bjorkstrand
236. laik - 20:30 - 20:40 - Roope Hintz
237. yakubu - 20:40 - 20:50 - Erik Gustafsson
238. pali avs - 20:50 - 21:00 - Jonathan Drouin
239. LukasPN (mitrixxx, pichi) - 21:00 - 21:10 - Brett Pesce
240. _RoKo_ (Twyn) - 21:10 - 21:20 - MacKenzie Weegar
241. Islas - 21:20 - 21:30 - Anthony Beauvillier
242. matoolotr - 21:30 - 21:40 - Adam Henrique

12. Kolo 12.05. Utorok (0*) - org.LukasPN

243. matoolotr - 18:00 - 18:10 - Anthony Duclair
244. Islas - 18:10 - 18:20 - Gustav Nyquist
245. Twyn - 18:20 - 18:30 - Justin Faulk
246. pichi - 18:30 - 18:40 - Brandon Saad
247. pali avs - 18:40 - 18:50 - Ilya Kovalchuk -> Islas (TRADE)
248. yakubu - 18:50 - 19:00 - Mikael Backlund
249. laik - 19:00 - 19:10 - T.J. Brodie
250. michal89 - 19:10 - 19:20 - Jake Virtanen
251. yakubu (martalus) - 19:20 - 19:30 - John Marino
252. Levi - 19:30 - 19:40 - Nick Schmaltz
253. Maple - 19:40 - 19:50 - Patrick Maroon
254. ELAGO - 19:50 - 20:00 - Radko Gudas
255. LukasPN (Dany) - 20:00 - 20:10 - Joel Armia
256. Twyn (_RoKo_) - 20:10 - 20:20 - Blake Coleman
257. NUCKS_MAREK - 20:20 - 20:30 - Vladislav Namestnikov
258. bertty - 20:30 - 20:40 - Cam Fowler -> Islas (TRADE)
259. Rudo - 20:40 - 20:50 - Connor Brown
260. Scythe - 20:50 - 21:00 - Ondrej Kase
261. LukasPN (mitrixxx) - 21:00 - 21:10 - Devon Toews
262. Dany (LukasPN) - 21:10 - 21:20 - Travis Sanheim -> edkas (TRADE)
263. edkas - 21:20 - 21:30 - Mikael Granlund - (PP)
264. Canucks 333 - 21:30 - 21:40 - Rasmus Andersson - (PP)

13. Kolo 13.05. Streda (4*) - org.Scythe

265. Canucks 333 - 18:00 - 18:10 - J.T. Compher*
266. _RoKo_ (edkas) - 18:10 - 18:20 - Connor Murphy
267. mitrixxx (LukasPN) - 18:20 - 18:30 - Marcus Pettersson*
268. mitrixxx - 18:30 - 18:40 - Igor Shesterkin*
269. Scythe - 18:40 - 18:50 - Michal Kempny
270. Rudo - 18:50 - 19:00 - Corey Perry
271. bertty - 19:00 - 19:10 - Martin Necas
272. NUCKS_MAREK - 19:10 - 19:20 - Warren Foegele
273. edkas (_RoKo_) - 19:20 - 19:30 - Phil Kessel
274. Dany - 19:30 - 19:40 - James van Riemsdyk
275. ELAGO - 19:40 - 19:50 - Brayden McNabb
276. Maple - 19:50 - 20:00 - Josh Manson
277. Levi - 20:00 - 20:10 - Alexandar Georgiev
278. martalus - 20:10 - 20:20 - Zack Kassian
279. michal89 - 20:20 - 20:30 - Brady Skjei
280. laik - 20:30 - 20:40 - Tyler Johnson
281. pichi (martalus, yakubu) - 20:40 - 20:50 - Ian Cole
282. pali avs - 20:50 - 21:00 - Matt Calvert
283. mitrixxx (pichi) - 21:00 - 21:10 - Andrew Mangiapane*
284. Twyn - 21:10 - 21:20 - Patrick Marleau - (PP)
285. bertty (Islas) - 21:20 - 21:30 - Noah Hanifin
286. matoolotr - 21:30 - 21:40 - Chris Tierney

14.Kolo 14.05. Štvrtok (0*) - org.LukasPN

287. matoolotr - 18:00 - 18:10 - Noel Acciari
288. Islas - 18:10 - 18:20 - Casey Cizikas
289. Twyn - 18:20 - 18:30 - Kaapo Kakko
290. pichi - 18:30 - 18:40 - Jared McCann
291. yakubu (pali avs) - 18:40 - 18:50 - Petr Mrazek
292. yakubu - 18:50 - 19:00 - Ilya Mikheyev
293. laik - 19:00 - 19:10 - Matt Grzelcyk
294. michal89 - 19:10 - 19:20 - Nick Bonino
295. martalus - 19:20 - 19:30 - Pavel Zacha
296. Levi - 19:30 - 19:40 - Vladislav Gavrikov
297. Maple - 19:40 - 19:50 - Denis Gurianov
298. ELAGO - 19:50 - 20:00 - Jay Beagle
299. Dany - 20:00 - 20:10 - Adrian Kempe
300. edkas (_RoKo_) - 20:10 - 20:20 - Tim Heed
301. NUCKS_MAREK - 20:20 - 20:30 - Derek Grant
302. bertty - 20:30 - 20:40 - Scott Laughton
303. Rudo - 20:40 - 20:50 - Travis Dermott
304. Scythe - 20:50 - 21:00 - Valeri Nichushkin
305. mitrixxx - 21:00 - 21:10 - Jakob Silfverberg
306. LukasPN - 21:10 - 21:20 - Andrew Copp
307. _RoKo_ (edkas) - 21:20 - 21:30 - Thomas Greiss
308. Canucks 333 - 21:30 - 21:40 - Tyler Ennis

15. Kolo 15.05. Piatok (1*) - org.LukasPN

309. Canucks 333 - 18:00 - 18:10 - Anders Lee
310. _RoKo_ (edkas) - 18:10 - 18:20 - Jack Campbell
311. LukasPN - 18:20 - 18:30 - Jesper Fast
312. mitrixxx - 18:30 - 18:40 - Matt Roy*
313. Scythe - 18:40 - 18:50 - Chandler Stephenson
314. Rudo - 18:50 - 19:00 - Justin Holl
315. bertty - 19:00 - 19:10 - Robby Fabbri
316. NUCKS_MAREK - 19:10 - 19:20 - Troy Stecher
317. edkas (_RoKo_) - 19:20 - 19:30 - Curtis Lazar - (PP)
318. Dany - 19:30 - 19:40 - Ryan Miller
319. ELAGO - 19:40 - 19:50 - Jordan Staal
320. Maple - 19:50 - 20:00 - Calle Jarnkrok
321. Levi - 20:00 - 20:10 - Frank Vatrano
322. martalus - 20:10 - 20:20 - Mike Smith
323. michal89 - 20:20 - 20:30 - Carl Hagelin
324. laik - 20:30 - 20:40 - Scott Mayfield - (PP)
325. pali avs (yakubu) - 20:40 - 20:50 - Carl Soderberg
326. pali avs - 20:50 - 21:00 - Will Butcher
327. martalus (pichi) - 21:00 - 21:10 - Derick Brassard
328. Twyn - 21:10 - 21:20 - Linus Ullmark
329. bertty (Islas) - 21:20 - 21:30 - Ethan Bear - (PP)
330. matoolotr - 21:30 - 21:40 - Cam Atkinson

16.Kolo 16.05. Sobota (1*) - org.LukasPN

331. matoolotr - 14:00 - 14:10 - Erik Johnson
332. Rudo (Islas) - 14:10 - 14:20 - Ryan Dzingel
333. Twyn - 14:20 - 14:30 - Victor Mete - (PP)
334. pichi - 14:30 - 14:40 - Patric Hornqvist
335. pali avs - 14:40 - 14:50 - Andreas Athanasiou - (PP) -> edkas (TRADE)
336. yakubu - 14:50 - 15:00 - Kevin Hayes
337. laik - 15:00 - 15:10 - Erik Haula
338. michal89 - 15:10 - 15:20 - Jake Allen
339. martalus - 15:20 - 15:30 - Matt Duchene
340. Levi - 15:30 - 15:40 - Jason Spezza
341. Maple - 15:40 - 15:50 - Oskar Sundqvist
342. ELAGO - 15:50 - 16:00 - Alex Tuch*
343. Dany - 16:00 - 16:10 - Zachary Sanford
344. edkas (_RoKo_) - 16:10 - 16:20 - Alexander Nylander
345. NUCKS_MAREK - 16:20 - 16:30 - Alec Martinez
346. bertty - 16:30 - 16:40 - Joel Eriksson Ek
347. Rudo - 16:40 - 16:50 - Travis Hamonic
348. Scythe - 16:50 - 17:00 - Dylan DeMelo
349. LukasPN (mitrixxx) - 17:00 - 17:10 - Lucas Wallmark
350. LukasPN - 17:10 - 17:20 - Robert Bortuzzo -> pali avs (TRADE)
351. _RoKo_ (edkas) - 17:20 - 17:30 - Ben Chiarot
352. Canucks 333 - 17:30 - 17:40 - Craig Smith

17. Kolo 16.05. Sobota (0*) - org.Scythe

353. Canucks 333 - 18:00 - 18:10 - Ben Hutton
354. _RoKo_ (edkas) - 18:10 - 18:20 - Alexander Kerfoot
355. mitrixxx (LukasPN) - 18:20 - 18:30 - Nathan Beaulieu - (PP)
356. mitrixxx - 18:30 - 18:40 - Anders Bjork - (PP)
357. Scythe - 18:40 - 18:50 - Kyle Clifford
358. Islas (Rudo) - 18:50 - 19:00 - Nikita Zadorov
359. bertty - 19:00 - 19:10 - Filip Chytil - (PP)
360. NUCKS_MAREK - 19:10 - 19:20 - Brandon Tanev
361. edkas (_RoKo_) - 19:20 - 19:30 - Luca Sbisa - (PP)
362. Dany - 19:30 - 19:40 - Brandon Montour
363. ELAGO - 19:40 - 19:50 - Nick Foligno
364. Maple - 19:50 - 20:00 - Ivan Barbashev
365. Levi - 20:00 - 20:10 - Sami Vatanen
366. martalus - 20:10 - 20:20 - Adam Boqvist
367. michal89 - 20:20 - 20:30 - Ryan Reaves
368. laik - 20:30 - 20:40 - Marcus Johansson
369. yakubu - 20:40 - 20:50 - Jack Roslovic
370. LukasPN (pali avs) - 20:50 - 21:00 - Philippe Myers -> matoolotr (TRADE)
371. pichi - 21:00 - 21:10 - Nick Jensen
372. Twyn - 21:10 - 21:20 - Barclay Goodrow
373. Islas - 21:20 - 21:30 - Dante Fabbro
374. matoolotr - 21:30 - 21:40 - Carson Soucy

18.Kolo 17.05. Nedeľa (2*) - org.Scythe

375. matoolotr - 14:00 - 14:10 - Sean Kuraly
376. Islas - 14:10 - 14:20 - Ryan Getzlaf
377. Twyn - 14:20 - 14:30 - Jonas Siegenthaler
378. pichi - 14:30 - 14:40 - Rocco Grimaldi
379. pali avs - 14:40 - 14:50 - Carey Price
380. pali avs (yakubu) - 14:50 - 15:00 - Brian Boyle
381. laik - 15:00 - 15:10 - Josh Anderson
382. michal89 - 15:10 - 15:20 - Olli Maatta*
383. martalus - 15:20 - 15:30 - Tyson Jost
384. Levi - 15:30 - 15:40 - Sean Walker
385. Maple - 15:40 - 15:50 - Brenden Dillon
386. ELAGO - 15:50 - 16:00 - Richard Panik
387. edkas (Dany) - 16:00 - 16:10 - Par Lindholm - (PP)
388. edkas (_RoKo_) - 16:10 - 16:20 - Brendan Perlini - (PP)
389. NUCKS_MAREK - 16:20 - 16:30 - Yanni Gourde
390. pali avs (bertty) - 16:30 - 16:40 - Andreas Johnsson
391. Islas (Rudo) - 16:40 - 16:50 - Carl Gunnarsson
392. Scythe - 16:50 - 17:00 - Joe Pavelski
393. mitrixxx - 17:00 - 17:10 - Semyon Varlamov*
394. LukasPN - 17:10 - 17:20 - Brett Connolly -> matoolotr (TRADE)
395. _RoKo_ (edkas) - 17:20 - 17:30 - William Carrier
396. Canucks 333 - 17:30 - 17:40 - Andrej Sekera

19.Kolo 17.05. Nedeľa (3*) - org.Scythe

397. Canucks 333 - 18:00 - 18:10 - Luke Kunin - (PP)
398. _RoKo_ (edkas) - 18:10 - 18:20 - Garnet Hathaway*
399. LukasPN - 18:20 - 18:30 - Conor Sheary
400. mitrixxx - 18:30 - 18:40 - Pierre-Edouard Bellemare*
401. Scythe - 18:40 - 18:50 - Tyler Bozak
402. Islas (Rudo) - 18:50 - 19:00 - Carter Rowney
403. bertty - 19:00 - 19:10 - Pekka Rinne - (PP)
404. NUCKS_MAREK - 19:10 - 19:20 - Zach Aston-Reese
405. Dany (edkas, _RoKo_) - 19:20 - 19:30 - Nick Holden
406. Dany - 19:30 - 19:40 - Nick Cousins
407. ELAGO - 19:40 - 19:50 - Jordie Benn
408. Maple - 19:50 - 20:00 - Jamie Oleksiak - (PP)
409. Levi - 20:00 - 20:10 - Adam Gaudette
410. martalus - 20:10 - 20:20 - Shayne Gostisbehere
411. michal89 - 20:20 - 20:30 - David Savard* - (PP)
412. laik - 20:30 - 20:40 - Jack Hughes
413. yakubu - 20:40 - 20:50 - Ron Hainsey
414. yakubu (pali avs) - 20:50 - 21:00 - Nick Ritchie
415. pichi - 21:00 - 21:10 - Sergei Bobrovsky
416. Twyn - 21:10 - 21:20 - Joakim Nordstrom
417. Islas - 21:20 - 21:30 - Ryan Hartman
418. matoolotr - 21:30 - 21:40 - Chris Wagner

20. Kolo 18.05. Pondelok (1*) - org.LukasPN

419. LukasPN (matoolotr) - 18:00 - 18:10 - Aaron Dell
420. Rudo (Islas) - 18:10 - 18:20 - James Neal
421. LukasPN (Twyn) - 18:20 - 18:30 - Tyler Myers
422. pichi - 18:30 - 18:40 - Ryan Donato
423. bertty (pali avs) - 18:40 - 18:50 - Jake Gardiner
424. yakubu - 18:50 - 19:00 - Artturi Lehkonen
425. laik - 19:00 - 19:10 - Lawson Crouse
426. michal89 - 19:10 - 19:20 - Tomas Nosek
427. martalus - 19:20 - 19:30 - Henri Jokiharju
428. Levi - 19:30 - 19:40 - Alexander Steen
429. Maple - 19:40 - 19:50 - Curtis McElhinney
430. ELAGO - 19:50 - 20:00 - Samuel Blais - (PP)
431. Dany - 20:00 - 20:10 - Josh Leivo*
432. edkas (_RoKo_) - 20:10 - 20:20 - Marcus Foligno
433. NUCKS_MAREK - 20:20 - 20:30 - Alex Stalock
434. bertty - 20:30 - 20:40 - Joonas Donskoi
435. _RoKo_ (Rudo) - 20:40 - 20:50 - Nic Dowd
436. Scythe - 20:50 - 21:00 - Mikko Koskinen
437. pali avs (mitrixxx) - 21:00 - 21:10 - Michael Del Zotto
438. Twyn (LukasPN) - 21:10 - 21:20 - Teddy Blueger - (PP)
439. Rudo (_RoKo_, edkas) - 21:20 - 21:30 - Ryan Carpenter
440. Canucks 333 - 21:30 - 21:40 - Nicolas Aube-Kubel - (PP)

21. Kolo 19.05. Utorok (1*) - org.Scythe

441. Canucks 333 - 18:00 - 18:10 - Chris Driedger - (PP)
442. Rudo (_RoKo_, edkas) - 18:10 - 18:20 - Anton Stralman
443. Twyn (LukasPN) - 18:20 - 18:30 - Dan Hamhuis
444. mitrixxx - 18:30 - 18:40 - Colton Sissons - (PP)
445. Scythe - 18:40 - 18:50 - Mikko Koivu
446. _RoKo_ (Rudo) - 18:50 - 19:00 - Dominik Simon
447. bertty - 19:00 - 19:10 - Deryk Engelland - (PP)
448. NUCKS_MAREK - 19:10 - 19:20 - Tucker Poolman
449. edkas (_RoKo_) - 19:20 - 19:30 - Daniel Sprong
450. Dany - 19:30 - 19:40 - Rasmus Sandin
451. ELAGO - 19:40 - 19:50 - Jan Rutta*
452. Maple - 19:50 - 20:00 - Laurent Brossoit - (PP)
453. Levi - 20:00 - 20:10 - Kirby Dach
454. martalus - 20:10 - 20:20 - Frederik Gauthier
455. michal89 - 20:20 - 20:30 - Christian Jaros - (PP)
456. laik - 20:30 - 20:40 - Thatcher Demko
457. yakubu - 20:40 - 20:50 - Nino Niederreiter
458. mitrixxx (pali avs) - 20:50 - 21:00 - Jon Merrill - (PP)
459. pichi - 21:00 - 21:10 - Alexandre Texier
460. Twyn - 21:10 - 21:20 - Brett Howden
461. Rudo (Islas) - 21:20 - 21:30 - Johan Larsson
462. matoolotr - 21:30 - 21:40 - Jordan Greenway

22.Kolo 20.05. Streda (2*) - org.LukasPN

463. matoolotr - 14:00 - 14:10 - Martin Kaut - (PP)
464. Islas - 14:10 - 14:20 - Dustin Brown
465. LukasPN (Twyn) - 14:20 - 14:30 - Sonny Milano
466. pichi - 14:30 - 14:40 - Emil Bemstrom
467. pali avs - 14:40 - 14:50 - Troy Terry
468. yakubu - 14:50 - 15:00 - Ryan Lindgren
469. laik - 15:00 - 15:10 - Dean Kukan - (PP)
470. michal89 - 15:10 - 15:20 - Martin Fehervary* - (PP)
471. martalus - 15:20 - 15:30 - Michael Dal Colle - (PP)
472. Levi - 15:30 - 15:40 - Haydn Fleury
473. Maple - 15:40 - 15:50 - Joel Farabee - (PP)
474. ELAGO - 15:50 - 16:00 - Sam Steel
475. Dany - 16:00 - 16:10 - Blake Lizotte
476. edkas (_RoKo_) - 16:10 - 16:20 - Radim Simek - (PP)
477. NUCKS_MAREK - 16:20 - 16:30 - Nicholas Paul
478. Islas (bertty) - 16:30 - 16:40 - Tom Kuhnhackl - (PP)
479. Islas (Rudo) - 16:40 - 16:50 - Alex Chiasson - (PP)
480. Scythe - 16:50 - 17:00 - Justin Braun
481. mitrixxx - 17:00 - 17:10 - Christian Fischer
482. Canucks 333 (LukasPN) - 17:10 - 17:20 - Josh Archibald - (PP)
483. _RoKo_ (edkas) - 17:20 - 17:30 - Brad Hunt*
484. LukasPN (Canucks 333) - 17:30 - 17:40 - Kasimir Kaskisuo

23. Kolo 20.05. Streda (2*) - org.Scythe

485. LukasPN (Canucks 333) - 18:00 - 18:10 - Adam Pelech - (PP)
486. _RoKo_ (edkas) - 18:10 - 18:20 - Mathieu Joseph*
487. Canucks 333 (LukasPN) - 18:20 - 18:30 - Marco Scandella (PP)
488. bertty (pali avs, pichi, mitrixxx) - 18:30 - 18:40 - Barrett Hayton - (PP)
489. Scythe - 18:40 - 18:50 - Boone Jenner
490. Rudo - 18:50 - 19:00 - Nate Thompson
491. bertty - 19:00 - 19:10 - Luke Schenn - (PP)
492. NUCKS_MAREK - 19:10 - 19:20 - Dillon Dube
493. edkas (_RoKo_) - 19:20 - 19:30 - Dmytro Timashov
494. Dany - 19:30 - 19:40 - Michael Raffl
495. ELAGO - 19:40 - 19:50 - Tyler Pitlick - (PP)
496. Maple - 19:50 - 20:00 - Noah Dobson
497. Levi - 20:00 - 20:10 - Brendan Lemieux
498. martalus - 20:10 - 20:20 - Xavier Ouellet
499. michal89 - 20:20 - 20:30 - Alexander Volkov*
500. laik - 20:30 - 20:40 - Kevin Boyle
501. yakubu - 20:40 - 20:50 - Jesperi Kotkaniemi
502. pali avs - 20:50 - 21:00 - Dominic Toninato - (PP)
503. edkas (pali avs, pichi) - 21:00 - 21:10 - Yannick Weber
504. Twyn - 21:10 - 21:20 - Oskar Lindblom
505. Rudo (Islas) - 21:20 - 21:30 - Denis Malgin
506. matoolotr - 21:30 - 21:40 - Filip Zadina - (PP)



Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /www/s/l/u4131/public_html/prodraft_tema.php on line 405
Ak sa chcete zapojiť do diskusie, prosím prihláste sa alebo ak ešte nemáte vlastný úcet, zaregistrujte sa.
Krátke správy
Najnovšie články
Aktuálne v diskusii
SlovakFitness.sk
To najlepšie z blogov
SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Facebook   Instagram   Twitter   RSS Webdesign and Internet media - Streftec
© 2005 - 2021 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   O nás & kontakt   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies
Odporúčame:  NHL live  |  FlashSport.sk  |  Chudnutie  |  Sprievodca výberom tréningového plánu