25. 04.
26. 04.
«

26. 03.

PenguinsÚtočník Dustin Jeffrey pre chorobu vynechal 10 zápasov. V nedeľu však už bol späť v akcii. Proti New Jersey odohral osem minút a 35 sekúnd. Jeffrey v tejto sezóne nazbieral štyri góly a dve asistencie v 26 zápasoch.
NHLNedeľné transakcie -- Do prvého tímu bol povolaný: Chad Rau (C, MIN). Na farmu boli poslaní: Brendan Smith (O, DET), Danny Syvret (O, STL).

25. 03.

Red WingsPo tom, ako Nicklas Lidstrom absolvoval v sobotu predzápasovú rozcvičku, sa rozhodol vrátiť do akcie, aby pomohol Detroitu ukončiť sériu šiestich prehier v rade. Kapitán Detroitu vynechal 11 zápasov pre zranenie členka. Proti Caroline odohral 20 a pol minúty a nazbieral jednu asistenciu.
FlamesÚtočník Mike Cammalleri sa po vynechaní deviatich duelov pre zranenie hornej časti tela vrátil v sobotu do zostavy Calgary, ktoré prehralo s Dallasom 1:4. Cammalleri odohral 19 minút a zaznamenal jediný gól svojho mužstva.
LightningÚtočník Tampy Bay Steven Stamkos strelil v sobotu dva góly, aby vyrovnal klubový rekord v počte gólov v jednej sezóne. Stamkos zaznamenal už 52 gólov, čo sa v ročníku 2006/07 podarilo aj Vincentovi Lecavalierovi. V historickej tabuľke Lightning sa mladý center bude môcť osamostatniť v utorok.
NHLSobotné transakcie -- Z farmy boli povolaní: Chris VandeVelde (C, EDM), Frederic St. Denis (O, MTL), Erik Gustafsson (O, PHI), Alexandre Boldu (Ú, PHX), Danny Syvret (O, STL). Na farmu bol poslaný: Cody Eakin (Ú, WSH).

24. 03.

PredatorsCenter Joonas Rask podpísal s Nashvillom dvojročnú vstupnú zmluvu. Dvadsaťdvaročný Fín bol draftovaný tímom v roku 2010 z celkového 198. miesta. Mladší brat Tuukku Raska hral v tejto sezóne za Ilves Tampere v SM-liige.
CoyotesÚtočník Scott Arnold podpísal s Phoenixom dvojročnú vstupnú zmluvu a bol povolaný do prvého tímu z Portlandu (AHL). Dvadsaťdvaročný Kanaďan bol voľným hráčom po dvoch sezónach strávených v drese Niagarskej univerzity.
CanadiensObranca Yannick Weber nedohral piatkový zápas proti Ottawe, pretože v prvej tretine utrpel nešpecifikované zranenie dolnej časti tela, pravdepodobne poranenie ľavej nohy. V akcii stihol odohrať deväť minút a 21 sekúnd.
PanthersObranca Jason Garrison strelil v piatok svoj 16. tohtosezónny gól, aby vytvoril nový rekord Panthers v počte gólov dosiahnutých obrancom v jednom ročníku. Predchádzajúci rekord držali Jay Bouwmeester a Bryan McCabe. Garrison zaknihoval v tomto ročníku aj 14 asistencií.
SenatorsBrankár Craig Anderson vynechal dvanásť zápasov pre zranenie prsta, ale v piatok sa vrátil do brány Ottawy. Pôvodne začínal ako náhradník, no už v 16. minúte vystriedal Bishopa, ktorý inkasoval dva góly. Anderson chytil 20 striel a Ottawa prehrala proti Montrealu 1:5.
NHLPiatkové transakcie -- Z farmy boli povolaní: Clay Wilson (O, CGY), Matt Hackett (B, MIN), Scott Arnold (Ú, PHX), Ryan Hamilton (ĽK, TOR), Nazem Kadri (Ú, TOR), Cody Eakin (Ú, WSH). Na farmu bol poslaný: Igor Bobkov (B, ANA). Na waiver listinu bol umiestnený: Danny Syvret (O, STL).

23. 03.

Maple LeafsÚtočník Joffrey Lupul bol nominovaný za kandidáta pre Masterton Trophy, ktorá sa udeľuje za oddanosť k hokeju. Maple Leafs zverejnili svojho nominanta ako štvrtý kanadský tím. Oilers nominovali Coreyho Pottera, Senators Daniela Alfredssona a Canadiens Maxa Paciorettyho.
StarsPravý krídelník Austin Smith podpísal s Dallasom dvojročnú vstupnú zmluvu. Dvadsaťtriročný rodák z Dallasu bol draftovaný Stars v roku 2007 z celkového 128. miesta. Posledné sezóny strávil hraním univerzitného hokeja.
LightningPravý krídelník Ryan Shannon už do akcie v tejto sezóne nezasiahne po tom, čo podstúpil operáciu ramena. Vo svojej prvej sezóne v Tampe odohral 45 zápasov, v ktorých strelil štyri góly a pridal osem asistencií.
StarsObranca Mark Fistric vynechá minimálne jeden týždeň pre natiahnuté brušné svalstvo. problémy si privodil v utorkovom zápase proti Phoenixu. V tejto sezóne odohral 57 duelov so ziskom jednej asistencie.
WildCenter Mikko Koivu sa po 15 zápasoch vynechaných pre zranenie ramena vrátil do akcie. Vo štvrtkovom zápase proti Calgary odohral 22 minút a zaznamenal päť streleckých pokusov popri 52,4% úspešnosti na vhadzovaniach.
SharksÚtočník Tommy Wingels sa vrátil do zostavy Sharks po tom, čo vynechal päť zápasov pre zranenie hornej časti tela. Vo štvrtkovom zápase proti Bostonu odohral takmer deväť minút a zaznamenal jeden strelecký pokus a jeden bodyček.
NHLŠtvrtkové transakcie -- Na farmu boli poslaní: Guillaume Desbiens (Ú, CGY), Doug Janik (P, DET).

22. 03.

Red WingsÚtočník Henrik Zetterberg strelil proti Rangers už svoj 249. gól kariéry, čím vyrovnal zápis Petra Forsberga na 11. mieste historického poradia Švédov. Najviac gólov v NHL strelil Mats Sundin – 564. Nad Zetterbergom sú najbližšie Mats Naslund (251), Niklas Lidstrom (263), Kent Nilsson a Thomas Steen (obaja 264).
BluesObranca Roman Polák vynechal svoj prvý zápas v tejto sezóne. Český reprezentant opustil sobotné rozkorčuľovanie s boľavým kolenom, no bol schopný odohrať duel proti Tampe. V stredu proti Anaheimu však už chýbal.
CanucksBrankár Joe Cannata podpísal s Vancouverom dvojročný vstupný kontrakt. Dvadsaťdvaročný americký rodák bol tímom draftovaný v roku 2009 z celkového 173. miesta. Posledné sezóny strávil na Vysokej škole v Merrimacku.
SabresPravý krídelník Patrick Kaleta nehral v stredajšom zápase pre zranenie v hornej časti tela. V zostave ho nahradil Travis Turnbull, ktorý proti Montrealu zažil svoj debut v NHL. V akcii strávil viac ako šesť minút.
HurricanesObranca Joni Pitkanen sa vrátil do akcie po tom, čo vynechal 44 zápasov pre otras mozgu. Proti Floride odohral 19 a pol minúty a stal sa druhou hviezdou zápasu, keď strelil víťazný gól a pridal jednu asistenciu.
PanthersFlorida v stredu privítala vo svojej zostave krídelníka Scottieho Upshala, ktorého trápila prietrž. Po 24-zápasovej absencii odohral proti Caroline 10 minút a 12 sekúnd. Do bodovania sa nezapísal a zaznamenal len jeden mínusový bod.
RangersCenter Artem Anisimov sa v stredu vrátil do zostavy Rangers po tom, čo vynechal dva zápasy pre zranenie ramena. Proti Detroitu odohral 12 minút a 14 sekúnd. V zostave sa neukázal pravý krídelník Ruslan Fedotenko.
NHLStredajšie transakcie -- Na farmu boli poslaní: Brayden McNabb (O, BUF), Brandon Manning (O, PHI), Mike Connolly (Ú, COL).

21. 03.

FlamesÚtočník David Eddy podpísal ako voľný hráč dvojročnú dvojcestnú zmluvu s Calgary. Rodák z Minnesoty hral posledné tri sezóny za Štátnu vysokú školu v St. Cloud. V poslednej sezóne nazbieral 25 bodov v 39 dueloch.
FlamesPravý krídelník Tim Jackman sa vrátil do akcie po tom, čo vynechal šesť zápasov pre zranenie hornej časti tela. Proti Coloradu odohral sedem minút a 21 sekúnd, počas ktorých zaznamenal jeden strelecký pokus.